Znajdź autobus z Warszawa do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Katowice

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 20,36 zł
Czas podróży 9 h 50 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 07:30
Ostatni odjazd 09:30
Odległość 259 km

Znajdź swój autobus z Warszawa do Katowice na virail

Jeśli szukasz biletów z Warszawa do Katowice w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Warszawa do Katowice?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Warszawa do Katowice za jedyne 20,36 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 72,56 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
68,37 zł Więcej 67,55 zł Więcej 66,95 zł 61 zł 60,37 zł
203,80 zł Więcej 121,08 zł Więcej Więcej 107,89 zł Więcej
31,74 zł Więcej 36,28 zł Więcej Więcej 22,67 zł Więcej

Autobusy z Warszawa do Katowice

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Warszawa do Katowice?

Średnia długość podróży to 9 h 50 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Katowice w :3 h 35 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 07:30, a ostatni o 09:30.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Warszawa do Katowice, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Katowice z Warszawa?

Dostępnych jest 4 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Katowice. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Katowice, dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. 3 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.