Znajdź autobus z Warszawa do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Katowice
z20 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 20 zł
Czas podróży 7 h 27 min
Połączenia dla każdego dnia 39
Pierwszy odjazd: 03:00
Ostatni odjazd: 23:45
Odległość 259km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Katowice

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Warszawa do Katowice z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Warszawa do Katowice?

Jakie są stacje odjazdu?

Przy podróży na trasie z Warszawa do Katowice, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Częstochowa Hotel Mercure Patria, Warsaw West, Modlin Airport, Warszawa Młociny and Warsaw Chopin oraz Katowice Airport and Katowice Bus Station.

Cena biletu Warszawa - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
52 zł41 zł20 zł43 zł Więcej Więcej Więcej
Więcej 86 zł Więcej 90 zł Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej 36 zł Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Warszawa do Katowice


Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Warszawa do Katowice, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Warszawa do Katowice, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Katowice?

Na trasie z Warszawa do Katowice dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 0 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 3 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Katowice w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 4 połączeń autobusowych między Warszawa a Katowice. Zauważ, że 3 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. W konsekwencji będziesz musiał się przesiąść.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Warszawa - Katowice?

Pierwszy autobus do Katowice odjeżdża o 03:02, a ostatni o 22:10. Podróż trwa 4 hours and 49 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 6 hours and 50 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Warszawa - Katowice?

Z przewoźnikiem Eksprestransfer and FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Warszawa do Katowice.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.