Znajdź autobus z Warszawa do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Katowice

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 33,92 zł
Czas podróży 9 h 19 min
Połączenia dla każdego dnia 7
Pierwszy odjazd 07:00
Ostatni odjazd 23:55
Odległość 259 km

Znajdź swój autobus z Warszawa do Katowice na virail

Jeśli szukasz biletów z Warszawa do Katowice w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Warszawa do Katowice?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Warszawa do Katowice za jedyne 20,36 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 49,54 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
68 zł 49,09 zł Więcej 69,60 zł Więcej Więcej Więcej
29,48 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Warszawa do Katowice

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Warszawa do Katowice?

Średnia długość podróży to 9 h 47 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Katowice w :1 h. Pierwszy autobus odjeżdża o 06:55, a ostatni o 23:55.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Warszawa do Katowice, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Katowice z Warszawa?

Dostępnych jest 5.5 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Katowice. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 4.5, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Katowice, dostępnych jest 5.5 połączeń autobusowych dziennie. 4.5 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.