Znajdź autobus z Warszawa do Katowice

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 67,08zł
Czas podróży 7 h 15 min
Połączenia dla każdego dnia 39
Pierwszy odjazd: 03:00
Ostatni odjazd: 23:45
Odległość 259km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Katowice

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Warszawa do Katowice z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Warszawa do Katowice?

Bilety autobusowe z Warszawa do Katowice kosztują średnio 17,24 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Warszawa do Katowice za jedyne 15,50 zł.

Jak nazywają się stacje w Warszawa i Katowice?

Przy podróży na trasie z Warszawa do Katowice, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Warsaw Metro Wilanowska, Warsaw Centrum, Warszawa Młociny and Zachodnia oraz Katowice Bus Station and Skargi, 8.

Cena biletu Warszawa - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
19,43 zł19,43 zł19,43 zł28,05 zł30,21 zł15,10 zł30,25 zł
30,35 zł39,45 zł Więcej 31 zł30 zł Więcej 30,35 zł
118,98 zł162,30 zł121,14 zł174,46 zł173,34 zł133,52 zł Więcej

Autobusy z Warszawa do Katowice


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Warszawa do Katowice, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Jako że podróż z Warszawa do Katowice nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Katowice z Warszawa?

Dostępnych jest 39 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Katowice. Większą część tych połączeń, dokładniej 8, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 31, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Katowice, dostępnych jest 39 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 31 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 8 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Warszawa do Katowice?

Pierwszy autobus do Katowice odjeżdża o 06:02, a ostatni o 22:02. Podróż trwa 7 hours and 2 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 4 hours and 25 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Warszawa - Katowice?

You can travel by bus from Warszawa to Katowice with FlixBus and Leo Express.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.