Znajdź autobus z Warszawa do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 14,92zł
Czas podróży 5 h 5 min
Połączenia dla każdego dnia 39
Pierwszy odjazd: 03:00
Ostatni odjazd: 23:45
Odległość 259km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Katowice

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Warszawa do Katowice z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Warszawa do Katowice?

Jakie są stacje odjazdu?

Przy podróży na trasie z Warszawa do Katowice, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Warsaw Metro Wilanowska, Warsaw Centrum, Warszawa Młociny, Zachodnia, Warsaw Zachodni Bus Station, Warsaw West, Modlin Airport, Warsaw Warszawa-Zachodnia Bus Station, Al. Jerozolimskie 144 and Częstochowa Hotel Mercure Patria oraz Katowice Bus Station, Skargi, 8, Katowice Central Bus Station, KATOWICE D.A. Ul. Skargi, Katowice Dworzec Autobusowy, Ul. Piotra Skargi 4, Katowice Airport and Katowice Lotnisko.

Cena biletu Warszawa - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
183 zł104 zł100 zł148 zł100 zł124 zł128 zł
31 zł Więcej Więcej 38 zł Więcej Więcej Więcej
43 zł30 zł30 zł43 zł30 zł41 zł8 zł

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Warszawa do Katowice, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Warszawa do Katowice, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Katowice?

Na trasie z Warszawa do Katowice dostępnych jest 14 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 8 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 6 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Katowice w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Katowice, dostępnych jest 14 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 6 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 8 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Warszawa - Katowice?

Pierwszy autobus do Katowice odjeżdża o 06:02, a ostatni o 22:01. Podróż trwa 5 hours and 9 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 4 hours and 25 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Warszawa - Katowice?

Z przewoźnikiem FlixBus, Leo Express and Eksprestransfer będziesz mógł dojechać autobusem z Warszawa do Katowice.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.