Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Katowice
z 13 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 46,15 zł
Czas podróży 3 h 30 min
Połączenia dla każdego dnia 12
Pierwszy odjazd 05:04
Ostatni odjazd 21:13
Odległość 259 km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Katowice

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety na pociąg z Warszawa do Katowice?

Bilety na pociąg z Warszawa do Katowice kosztują średnio 76,37 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 46,15 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Warszawa do Katowice?

Aby dostać się do Katowice pociągiem, możesz polegać na Rozklad, SBB and PKP. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
55 zł 70,01 zł 58,95 zł Więcej Więcej 58,06 zł Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 61,13 zł Więcej
171,60 zł Więcej 114,46 zł Więcej 95,28 zł 91,29 zł Więcej
30,61 zł 30,61 zł Więcej Więcej Więcej 84,85 zł Więcej

Pociągi z Warszawa do Katowice

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Katowice?

Średnia długość podróży to 3 h 14 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Katowice w ciągu 2 h 14 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Warszawa o 05:07, a ostatni o 21:13.

Jakie stacje obsługują trasę Warszawa - Katowice?

Możesz pojechać pociągiem do Katowice z Warsaw - Zachodni, Warszawa - wschodnia stacja kolejowa, Варшава-Центральная and Warszawa Centralna railway station, który przyjeżdża na stację Katowice Glowne.

Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Podróż między Warszawa oraz Katowice jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Katowice z Warszawa: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Katowice z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 14 połączeń. Zauważ, że trasy 14 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Dziennie dostępnych jest 14 połączeń kolejowych na trasie do Katowice z Warszawa.Zauważ, że jest wśród nich 14 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.