Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 4 h 33 min
Połączenia dla każdego dnia 160
Pierwszy odjazd: 03:55
Ostatni odjazd: 23:45
Odległość 259km

Tanie bilety na pociąg z Warszawa do Katowice na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od WarszawaX do Katowice. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Warszawa do Katowice?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Katowice oferowane przez Rozklad.

Ile kosztują bilety na pociąg z Warszawa do Katowice?

Cena biletu Warszawa - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
30 zł36 zł30 zł30 zł30 zł Więcej 30 zł
209 zł126 zł316 zł100 zł118 zł Więcej 220 zł
30 zł Więcej 58 zł Więcej 34 zł Więcej Więcej

Pociągi z Warszawa do Katowice


Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Warszawa do Katowice?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warszawa Wschodnia, Warszawa Wileńska, Warszawa Ochota WKD or Warszawa Ochota i przyjeżdża na stację Katowice, Katowice Ligota, Katowice Brynów or Katowice Załęże.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Katowice z Warszawa?

Jeśli chcesz pojechać do Katowice z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 40 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jesśli chcesz przejechać do Katowice z Warszawa, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 40 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 13 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Katowice i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 123946 hours and 58 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Katowice w ciągu 3 hours and 4 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Warszawa o 04:06, a ostatni o 23:06.