Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 35403 h 22 min
Połączenia dla każdego dnia 160
Pierwszy odjazd: 03:55
Ostatni odjazd: 23:45
Odległość 259km

Tanie bilety na pociąg z Warszawa do Katowice na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od WarszawaX do Katowice. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Warszawa do Katowice?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Katowice oferowane przez Rozklad.

Ile kosztują bilety na pociąg z Warszawa do Katowice?

Cena biletu Warszawa - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
44 zł41 zł8 zł43 zł43 zł30 zł36 zł
183 zł124 zł128 zł100 zł103 zł103 zł128 zł

Pociągi z Warszawa do Katowice


Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Warszawa do Katowice?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warszawa Wschodnia, Warszawa Wileńska, Warszawa Ochota WKD or Warszawa Ochota i przyjeżdża na stację Katowice, Katowice Ligota, Katowice Brynów or Katowice Załęże.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Katowice z Warszawa?

Jeśli chcesz pojechać do Katowice z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 68 połączeń. Zauważ, że trasy 3 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Każdego dnia dostępnych jest 68 połączeń kolejowych z Warszawa do Katowice. Zauważ, że wśród nich jest 29 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 3 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Katowice i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 123946 hours and 58 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Katowice w ciągu 3 hours and 4 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Warszawa o 04:06, a ostatni o 23:06.