Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Katowice

Szczegóły podróży

Czas podróży 4 h 33 min
Połączenia dla każdego dnia 160
Pierwszy odjazd: 03:55
Ostatni odjazd: 23:45
Odległość 259km

Tanie bilety na pociąg z Warszawa do Katowice na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od WarszawaX do Katowice. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Warszawa do Katowice?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Katowice oferowane przez Rozklad.

Ile kosztują bilety na pociąg z Warszawa do Katowice?

Cena biletu Warszawa - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
51 zł60 zł60 zł Więcej Więcej 41 zł51 zł
Więcej 30 zł30 zł Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej 73 zł127 zł Więcej Więcej 87 zł Więcej

Pociągi z Warszawa do Katowice


Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Warszawa do Katowice?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warszawa Wschodnia i przyjeżdża na stację Katowice Ligota.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Katowice z Warszawa?

Jeśli chcesz pojechać do Katowice z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 160 połączeń. Zauważ, że trasy 14 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Każdego dnia dostępnych jest 160 połączeń kolejowych z Warszawa do Katowice. Zauważ, że wśród nich jest 146 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 14 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Katowice i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 6 hours and 15 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Katowice w ciągu 3 hours and 25 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Warszawa o 03:06, a ostatni o 23:06.