Wyszukaj połączenie kolejowe z Zbąszyń do Wrocław

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Zbąszyń do Wrocław przez pociąg

Podróż z Zbąszyń do Wrocław przez pociąg wynosi 149,21 km i zajmuje 6 godz. i 11 min. Dziennie odbywa się 41 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:54, a ostatnim o 23:13. Możliwe jest podróżowanie z Zbąszyń do Wrocław przez pociąg za jedyne lub aż . Najlepsza cena za tę podróż to .

Czas trwania podróży6 godz. i 11 min
Połączenie dziennie41
Pierwszy wyjazd00:54
Ostatni wyjazd23:13
Dystans149,21 km
OdjazdZbąszyń
PrzyjazdWrocław
Przewoźnicyrozklad

Najtańsze bilety na pociąg z Zbąszyń do Wrocław na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Wrocław. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Zbąszyń do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Zbąszyń do Wrocław?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Zbąszyń do Wrocław za jedyne , podczas gdy średnia cena to .

Pociągi z Zbąszyń do Wrocław: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Zbąszyń - Wrocław.

O której odjeżdżają pociągi do Wrocław i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Wrocław odjeżdża o 00:54, a ostatni o 23:13. Aby dostać się z Zbąszyń do Wrocław pociągiem, będziesz potrzebował 6 godz. i 11 min. Pierwszy pociąg do Wrocław odjeżdzą o 00:54, a ostatni o 23:13. Podróż trwa średnio 6 godz. i 11 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Wrocław w 3 godz. i 22 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Zbąszyń do Wrocław?

Pociągi do Wrocław odjeżdzają z Zbąszyń ze stacji Zbąszyń,Zbaszyn i przyjeżdźają na stację Wroclaw Gal. Dominikanska,Wrocław, Port Lotniczy,Wrocław Mikołajów,Wroclaw Central Station.

Ile połączeń z Zbąszyń do Wrocław jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Wrocław z Zbąszyń pociągiem, dziennie dostępnych jest 41 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Na trasie z Zbąszyń do Wrocław jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety pociąg od Zbąszyń do Wrocław
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Zbąszyń do Wrocław.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Zbąszyń do Wrocław, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Zbąszyń do Wrocław.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Zbąszyń do Wrocław

Najtańsze bilety kolejowe Zbąszyń - Wrocław można znaleźć już za 37,90 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 78,62 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 117,66 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Wrocław

Podróżując pociągiem do Wrocław, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Zbąszyń do Wrocław Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
10.44kg
Autobus
11.19kg
Lot
29.84kg
Samochód
23.87kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Zbąszyń do Wrocław? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Zbąszyń a Wrocław wynoszą 10.44kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Zbąszyń a Wrocław? Podróżując pociągiem między Zbąszyń a Wrocław, zaoszczędzisz 19.4kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.75kg w porównaniu z autobusem i 13.43kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Jaka jest odległość między Zbąszyń a Wrocław przez pociąg?
Zbąszyń do Wrocław to 149,21 km.
Jak długo trwa pociąg między Zbąszyń a Wrocław?
Zbąszyń do Wrocław to średnio 6 godz. i 11 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 22 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Zbąszyń na Wrocław?
Zbąszyń do Wrocław ma średnio 41 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Zbąszyń do Wrocław?
Najwcześniejszy pociąg od Zbąszyń do Wrocław rozpoczyna się pod adresem 00:54. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Zbąszyń do Wrocław?
Najnowszy pociąg od Zbąszyń do Wrocław odchodzi o 23:13. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Zbąszyń a Wrocław przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Zbąszyń a Wrocław to 3 godz. i 22 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Zbąszyń do Wrocław?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Zbąszyń a Wrocław.
Jakie są emisje CO2 dla Zbąszyń do Wrocław przez pociąg?
Podróż pociąg z Zbąszyń do Wrocław generuje 10.44kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Zbąszyń

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Zbąszyń

Trasy międzynarodowe z Zbąszyń i okolic

Inne miejsca docelowe z Zbąszyń

Główne połączenia kolejowe do Wrocław

Powiązane trasy

Inne popularne trasy