Pociąg Zielona Góra - Łódź ceny od 111,23 zł

Rozpocząć z
111,23 zł

Zielona Góra do Łódź przez pociąg

Podróż z Zielona Góra do Łódź przez pociąg wynosi 273,12 km i zajmuje 5 godz. i 37 min. Dziennie odbywa się 2 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:22, a ostatnim o 14:39. Możliwe jest podróżowanie z Zielona Góra do Łódź przez pociąg za jedyne 111,23 zł lub aż 117,70 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 111,23 zł.

Najniższa cena111,23 zł
Czas trwania podróży5 godz. i 37 min
Połączenie dziennie2
Najniższa cena111,23 zł
Wyzsza cena117,70 zł
Pierwszy wyjazd05:22
Ostatni wyjazd14:39
Dystans273,12 km
OdjazdZielona Góra
PrzyjazdŁódź
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Zielona Góra do Łódź

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Tanie bilety na pociąg z Zielona Góra do Łódź na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Zielona Góra do Łódź w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Zielona Góra do Łódź?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Zielona Góra do Łódź za 111,23 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 114,49 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Zielona Góra do Łódź?

Aby dostać się do Łódź pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

O której odjeżdżają pociągi do Łódź i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Łódź odjeżdża o 05:22, a ostatni o 14:39. Aby dostać się z Zielona Góra do Łódź pociągiem, będziesz potrzebował 5 godz. i 37 min. Pierwszy pociąg do Łódź odjeżdzą o 05:22, a ostatni o 14:39. Podróż trwa średnio 5 godz. i 37 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Łódź w 5 godz. i 22 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Łódź i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Łódź odjeżdzają z i przyjeżdżają na stację .

Ile połączeń z Zielona Góra do Łódź jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Łódź z Zielona Góra pociągiem, dziennie dostępnych jest 2 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Łódź na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Zielona Góra do Łódź jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Zielona Góra do Łódź

Tanie bilety pociąg od Zielona Góra do Łódź
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Zielona Góra do Łódź.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Zielona Góra do Łódź, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Zielona Góra do Łódź.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Zielona Góra do Łódź

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Łódź

Podróżując pociągiem do Łódź, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Zielona Góra do Łódź
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Zielona Góra do Łódź przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Zielona Góra do Łódź Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
19.12kg
Autobus
20.48kg
Lot
54.62kg
Samochód
43.7kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Zielona Góra do Łódź? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Zielona Góra a Łódź wynoszą 19.12kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Zielona Góra a Łódź? Podróżując pociągiem między Zielona Góra a Łódź, zaoszczędzisz 35.5kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.36kg w porównaniu z autobusem i 24.58kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Zielona Góra do Łódź?
Bilet pociąg z Zielona Góra do Łódź to 114,49 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 111,23 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Zielona Góra do Łódź?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Zielona Góra do Łódź, to 111,23 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Zielona Góra a Łódź przez pociąg?
Zielona Góra do Łódź to 273,12 km.
Jak długo trwa pociąg między Zielona Góra a Łódź?
Zielona Góra do Łódź to średnio 5 godz. i 37 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 5 godz. i 22 min.
Jakie firmy działają od Zielona Góra do Łódź?
Zielona Góra do Łódź jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Zielona Góra na Łódź?
Zielona Góra do Łódź ma średnio 2 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Zielona Góra do Łódź?
Najwcześniejszy pociąg od Zielona Góra do Łódź rozpoczyna się pod adresem 05:22. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Zielona Góra do Łódź?
Najnowszy pociąg od Zielona Góra do Łódź odchodzi o 14:39. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Zielona Góra do Łódź?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 111,23 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Zielona Góra do Łódź?
Istnieją stacje 4, z których możesz wyjechać z Zielona Góra, aby przejść do Łódź. Możesz przejść z Przylep, Zielona Gora Bus Station, Planetarium and Zielona Góra Zielona Góra, Dolina Zielona i możesz dotrzeć do Łódź Chojny, Lodz Bus Station and Łódź Fabryczna.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Zielona Góra a Łódź przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Zielona Góra a Łódź to 5 godz. i 22 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Zielona Góra do Łódź?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Zielona Góra a Łódź.
Jakie są emisje CO2 dla Zielona Góra do Łódź przez pociąg?
Podróż pociąg z Zielona Góra do Łódź generuje 19.12kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Zielona Góra

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Zielona Góra

Trasy międzynarodowe z Zielona Góra i okolic

Inne miejsca docelowe z Zielona Góra

Główne połączenia kolejowe do Łódź

Powiązane trasy

Inne popularne trasy