Wyszukaj połączenie kolejowe z Będzin do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 53 zł
Czas podróży 6 h 20 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 10:42
Ostatni odjazd 23:55
Odległość 160 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Będzin do Łódź

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztują bilety na pociąg z Będzin do Łódź?

Średnia cena biletów kolejowych z Będzin do Łódź to 67,25 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Będzin do Łódź kosztują około 53 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Będzin do Łódź?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Będzin a Łódź oferowane przez Rozklad and PKP.

Pociągi z Będzin do Łódź

Ile zajmuje podróż z Będzin do Łódź i kiedy odjeżdżają pociągi?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Łódź w 5 h 16 min, ale średnio zabiera to 6 h 20 min.

Jakie stacje obsługują trasę Będzin - Łódź?

Pociągi do Łódź mogą odjeżdzać z Bedzin Train Station i przyjeżdżać na stację Łódź - Widzew.

Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Ile połączeń z Będzin do Łódź jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 4 połączeń kolejowych do Łódź z Będzin. Zauważ, że wśrod nich jest połączeń bezpośrednich i 4 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jesśli chcesz przejechać do Łódź z Będzin, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 4 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.