Wyszukaj połączenie kolejowe z Bytom do Katowice

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Katowice

Szczegóły podróży

Czas podróży 1 h 38 min
Połączenia dla każdego dnia 19
Pierwszy odjazd: 00:01
Ostatni odjazd: 21:24
Odległość 12km

Tanie bilety na pociąg z Bytom do Katowice na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Katowice. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Bytom do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Pociągi z Bytom do Katowice: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Bytom - Katowice.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Bytom do Katowice?

Pociągi z Bytom do Katowice


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Katowice i na jaką stację przyjedziesz?

Możesz pojechać pociągiem do Katowice z Bytom, który przyjeżdża na stację Katowice Ligota or Katowice.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Katowice z Bytom?

Jeśli chcesz pojechać do Katowice z Bytom pociągiem, dziennie dostępnych jest 19 połączeń. Zauważ, że trasy 6 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Katowice na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Każdego dnia dostępnych jest 19 połączeń kolejowych z Bytom do Katowice. Zauważ, że wśród nich jest 13 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 6 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Bytom do Katowice i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Katowice odjeżdzą o 00:06, a ostatni o 21:06. Podróż trwa średnio 1 hour and 21 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Katowice w 21 minutes.