Wyszukaj połączenie kolejowe z Katowice do Częstochowa

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_train

Szczegóły podróży

Czas podróży 3 h 41 min
Połączenia dla każdego dnia 94
Pierwszy odjazd: 03:06
Ostatni odjazd: 23:35
Odległość 60km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Katowice do Częstochowa

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Katowice do Częstochowa?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Katowice - Częstochowa.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Katowice do Częstochowa?

Cena biletu Katowice - Częstochowa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
4 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
30 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Katowice do Częstochowa


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Podróż między Katowice oraz Częstochowa jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Katowice do Częstochowa?

Pociągi do Częstochowa mogą odjeżdzać z Katowice Ligota or Katowice Brynów i przyjeżdżać na stację Częstochowa Aniołów or Częstochowa Stradom.

Ile połączeń z Katowice do Częstochowa jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Częstochowa z Katowice pociągiem, dziennie dostępnych jest 94 połączeń. Zauważ, że trasy 13 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Częstochowa na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Każdego dnia dostępnych jest 94 połączeń kolejowych z Katowice do Częstochowa. Zauważ, że wśród nich jest 81 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 13 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Częstochowa?

Pierwszy pociąg do Częstochowa odjeżdzą o 06:06, a ostatni o 23:06. Podróż trwa średnio 4 hours and 31 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Częstochowa w 2 hours.