Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Częstochowa

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 4 h 12 min
Połączenia dla każdego dnia 70
Pierwszy odjazd: 04:07
Ostatni odjazd: 23:17
Odległość 109km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Częstochowa

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Częstochowa w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Łódź do Częstochowa?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Łódź a Częstochowa oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Łódź do Częstochowa?

Pociągi z Łódź do Częstochowa


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Łódź do Częstochowa?

Pociąg z Łódź odjeżdża ze stacji Łódź Kaliska, Łódź Widzew or Łódź Żabieniec i przyjeżdża na stację Częstochowa, Częstochowa Raków or Częstochowa Stradom.

Ile połączeń z Łódź do Częstochowa jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Częstochowa z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 42 połączeń. Zauważ, że trasy 2 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Częstochowa na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jeśli chcesz podróżować do Częstochowa z Łódź, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 42 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 39 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 2 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Łódź do Częstochowa i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Częstochowa zabiera średnio 122566 hours and 16 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 hours. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:12, a ostatni wyjeżdża z Łódź o 23:12.