Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Częstochowa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Częstochowa
z 6,72 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 30,49 zł
Czas podróży 2 h 28 min
Połączenia dla każdego dnia 8
Pierwszy odjazd 04:54
Ostatni odjazd 19:06
Odległość 109 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Częstochowa na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Częstochowa. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Łódź do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Częstochowa?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Łódź do Częstochowa za jedyne 30,03 zł, podczas gdy średnia cena to 30,79 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Łódź do Częstochowa?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Łódź a Częstochowa oferowane przez Rozklad, POLREGIO and PKP.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
31 zł 30,49 zł 30,49 zł Więcej Więcej Więcej Więcej
14,74 zł 12,47 zł 9,07 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Częstochowa

Ile zajmuje podróż z Łódź do Częstochowa i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Częstochowa zabiera średnio 2 h 29 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 1 h 25 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 03:52, a ostatni wyjeżdża z Łódź o 19:06.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Częstochowa?

Pociąg z Łódź odjeżdża ze stacji Lódź - Fabryczna, Łódź - Widzew and Łódź - Kaliska i przyjeżdża na stację Czestochowa Train Station and Czestochowa główny dworzec.

Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Ile połączeń z Łódź do Częstochowa jest każdego dnia?

Dostępnych jest 7 połączeń kolejowych do Częstochowa z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 7 połączeń bezpośrednich i 0 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Częstochowa na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Łódź do Częstochowa, dostepnych jest 7 połączeń. Zauważ, że wszystkie 7 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.