Pociąg Łódź - Częstochowa ceny od 38,64 zł

Rozpocząć z
38,64 zł
Odkryć

Łódź do Częstochowa przez pociąg

Podróż z Łódź do Częstochowa przez pociąg wynosi 108,8 km i zajmuje 2 godz. i 29 min. Dziennie odbywa się 7 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:48, a ostatnim o 20:06. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Częstochowa przez pociąg za jedyne 38,64 zł lub aż 66,39 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 38,64 zł.

Najniższa cena38,64 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 29 min
Połączenie dziennie7
Najniższa cena38,64 zł
Wyzsza cena66,39 zł
Pierwszy wyjazd04:48
Ostatni wyjazd20:06
Dystans108,8 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdCzęstochowa
PrzewoźnicyPOLREGIO

Pociąg Bilety od Łódź do Częstochowa

Data odjazdu
poniedziałek, 11 gru 2023

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Częstochowa na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Częstochowa. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Łódź do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Częstochowa?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Łódź do Częstochowa za 38,64 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Częstochowa kosztują około 63,37 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Łódź do Częstochowa?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Łódź a Częstochowa.

Ile zajmuje podróż z Łódź do Częstochowa i kiedy odjeżdżają pociągi?

Przejazd między Łódź a Częstochowa zajmuje 2 godz. i 29 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:48, a ostatni o 20:06. Pierwszy pociąg do Częstochowa odjeżdzą o 04:48, a ostatni o 20:06. Podróż trwa średnio 2 godz. i 29 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Częstochowa w 2 godz. i 16 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Łódź do Częstochowa?

Pociąg z Łódź odjeżdża ze stacji i przyjeżdża na stację .

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Częstochowa z Łódź: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Częstochowa z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 7 połączeń. Zauważ, że trasy 6 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Na trasie z Łódź do Częstochowa jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Jeśli podróżujesz z Łódź do Częstochowa, dostepnych jest 7 połączeń. Zauważ, że wszystkie 6 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Częstochowa

Tanie bilety pociąg od Łódź do Częstochowa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Częstochowa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Częstochowa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Częstochowa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg

Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Częstochowa

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 38,64 zł do 65,65 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 41% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Częstochowa

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Częstochowa można znaleźć już za 17,13 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 46,67 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 64,81 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Częstochowa

Podróżując pociągiem do Częstochowa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Łódź do Częstochowa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Częstochowa przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Łódź do Częstochowa Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
7.62kg
Autobus
8.16kg
Lot
21.76kg
Samochód
17.41kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Częstochowa? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Częstochowa wynoszą 7.62kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Częstochowa? Podróżując pociągiem między Łódź a Częstochowa, zaoszczędzisz 14.14kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.54kg w porównaniu z autobusem i 9.79kg w porównaniu z samochodem.

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Częstochowa?
Bilet pociąg z Łódź do Częstochowa to 63,37 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 38,64 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Częstochowa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Częstochowa, to 38,64 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Częstochowa przez pociąg?
Łódź do Częstochowa to 108,8 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Częstochowa?
Łódź do Częstochowa to średnio 2 godz. i 29 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 16 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Częstochowa?
Łódź do Częstochowa jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Częstochowa?
Łódź do Częstochowa ma średnio 7 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Częstochowa?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Częstochowa rozpoczyna się pod adresem 04:48. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Częstochowa?
Najnowszy pociąg od Łódź do Częstochowa odchodzi o 20:06. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Częstochowa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 38,64 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Częstochowa?
Istnieje średnio 6 z Łódź, aby przejść do Częstochowa.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Częstochowa przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Częstochowa to 2 godz. i 16 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Częstochowa?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Częstochowa.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Częstochowa przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Częstochowa generuje 7.62kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Częstochowa

Powiązane trasy

Inne popularne trasy