Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Lębork

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 10 h 34 min
Połączenia dla każdego dnia 55
Pierwszy odjazd: 01:10
Ostatni odjazd: 23:39
Odległość 520km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Kraków do Lębork

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Kraków do Lębork w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Kraków do Lębork?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Kraków - Lębork.

Ile kosztują bilety na pociąg z Kraków do Lębork?

Pociągi z Kraków do Lębork


Zwłaszcza gdy podróżujesz samotnie, tak długie dystanse bywają bardzo nudne. Samolot jest w tym przypadku idealną alternatywą: jeśli możesz zarezerwować bilet z wyprzedzeniem, linie niskokosztowe oferują bilety do Lębork w cenie niższej niż przewoźnicy kolejowi.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Kraków do Lębork?

Pociągi do Lębork odjeżdzają z Kraków ze stacji Kraków Bonarka, Kraków Główny, Kraków Zabłocie or Kraków Sidzina i przyjeżdźają na stację Lębork.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Lębork z Kraków?

Dostępnych jest 22 połączeń kolejowych do Lębork z Kraków. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 20 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jesśli chcesz przejechać do Lębork z Kraków, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 22 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 20 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

O której odjeżdżają pociągi do Lębork i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Lębork odjeżdzą o 05:07, a ostatni o 23:07. Podróż trwa średnio 9 hours and 53 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Lębork w ciagu 7 hours and 36 minutes.