Pociąg Kraków - Ostrawa ceny od 47,49 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Więcej
Więcej
Więcej

Kraków do Ostrawa przez pociąg

Podróż z Kraków do Ostrawa przez pociąg wynosi 121,17 km i zajmuje 2 godz. i 28 min. Dziennie odbywa się 7 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:52, a ostatnim o 06:25. Możliwe jest podróżowanie z Kraków do Ostrawa przez pociąg za jedyne 47,49 zł lub aż 155,98 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 47,49 zł.

Najniższa cena47,49 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 28 min
Połączenie dziennie7
Najniższa cena47,49 zł
Wyzsza cena155,98 zł
Pierwszy wyjazd00:52
Ostatni wyjazd06:25
Dystans121,17 km
OdjazdKraków
PrzyjazdOstrawa
PrzewoźnicyLeo Express, RegioJet

Pociąg Bilety od Kraków do Ostrava

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Kraków do Ostrawa na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Kraków do Ostrawa?

Bilety na pociąg z Kraków do Ostrawa kosztują średnio 107,04 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 47,49 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Kraków do Ostrawa?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Kraków - Ostrawa.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Ostrawa?

Przejazd między Kraków a Ostrawa zajmuje 2 godz. i 28 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 00:52, a ostatni o 06:25. Podróż pociągiem do Ostrawa zabiera średnio 2 godz. i 28 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 godz. i 13 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 00:52, a ostatni wyjeżdża z Kraków o 06:25.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Kraków do Ostrawa?

Pociągi do Ostrawa mogą odjeżdzać z Krakow,Krakow, ul. Dworcowa,Kraków, Rondo Matecznego,Kraków Airport,Krakow Straszewskiego i przyjeżdżać na stację Ostrava, Nádraží,OSTRAVA,Ostrava Hlavni Nadrazi,Ostrava ÚAN,Ostrava, Svinov.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Ostrawa z Kraków?

Jeśli chcesz pojechać do Ostrawa z Kraków pociągiem, dziennie dostępnych jest 7 połączeń. Zauważ, że trasy 7 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Ostrawa z Kraków? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Jeśli podróżujesz z Kraków do Ostrawa, dostepnych jest 7 połączeń. Zauważ, że wszystkie 7 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Kraków do Ostrava

Tanie bilety pociąg od Kraków do Ostrawa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Kraków do Ostrawa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Kraków do Ostrawa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Kraków do Ostrawa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Kraków do Ostrava

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 44,23 zł do 117,61 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 62% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Kraków do Ostrawa

Najtańsze bilety kolejowe Kraków - Ostrawa można znaleźć już za 53,78 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 64,92 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 93,26 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Ostrawa

Podróżując pociągiem do Ostrawa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Leo Express to czeska firma transportowa oferująca usługi autobusowe i kolejowe w całej Europie. Firma powstała w 2010 roku i od tego czasu rozszerzyła swoją działalność o trasy w Czechach, Słowacji, Polsce, Ukrainie, Chorwacji, na Węgrzech iw Austrii. Leo Express rozszerzył swoje usługi z Pragi do Ostrawy w 2012 roku i od tego czasu rozrósł się, zapewniając transport kolejowy i autobusowy na terenie całego kraju oraz do międzynarodowych miejsc docelowych, takich jak Berlin, Warszawa, Kraków, Budapeszt i Bratysława. Firma obsługuje również pociągi międzymiastowe łączące Pragę z Ostrawą oraz dalekobieżne pociągi międzynarodowe kursujące z Berlina do Stuttgartu.

Usługi na pokładzie Leo Express and RegioJet od Kraków do Ostrawa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Kraków do Ostrawa przez train.
Udogodnienia Leo Express RegioJet
quiet_zone Strefa Ciszy check check
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check
air_con Klimatyzacja check check
bicycle Rower check check
sleeper_couchette Podkład check cross

Kraków do Ostrawa Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
8.48kg
Autobus
9.09kg
Lot
24.23kg
Samochód
19.39kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Kraków do Ostrawa? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Kraków a Ostrawa wynoszą 8.48kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Kraków a Ostrawa? Podróżując pociągiem między Kraków a Ostrawa, zaoszczędzisz 15.75kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.61kg w porównaniu z autobusem i 10.91kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Kraków do Ostrawa?
Bilet pociąg z Kraków do Ostrawa to 107,04 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 47,49 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Kraków do Ostrawa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Kraków do Ostrawa, to 47,49 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Kraków a Ostrawa przez pociąg?
Kraków do Ostrawa to 121,17 km.
Jak długo trwa pociąg między Kraków a Ostrawa?
Kraków do Ostrawa to średnio 2 godz. i 28 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 13 min.
Jakie firmy działają od Kraków do Ostrawa?
Kraków do Ostrawa jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail Leo Express and RegioJet świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Kraków na Ostrawa?
Kraków do Ostrawa ma średnio 7 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Kraków do Ostrawa?
Najwcześniejszy pociąg od Kraków do Ostrawa rozpoczyna się pod adresem 00:52. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Kraków do Ostrawa?
Najnowszy pociąg od Kraków do Ostrawa odchodzi o 06:25. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Kraków do Ostrawa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 47,49 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Kraków do Ostrawa?
Istnieje średnio 7 z Kraków, aby przejść do Ostrawa.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Kraków a Ostrawa przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Kraków a Ostrawa to 2 godz. i 13 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Kraków do Ostrawa?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Kraków a Ostrawa.
Jakie są emisje CO2 dla Kraków do Ostrawa przez pociąg?
Podróż pociąg z Kraków do Ostrawa generuje 8.48kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Kraków

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Kraków

Trasy międzynarodowe z Kraków i okolic

Inne miejsca docelowe z Kraków

Główne połączenia kolejowe do Ostrawa

Powiązane trasy

Inne popularne trasy