Pociąg Kraków - Sosnowiec ceny od 33,01 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Więcej
Więcej
Więcej

Kraków do Sosnowiec przez pociąg

Podróż z Kraków do Sosnowiec przez pociąg wynosi 64,45 km i zajmuje 2 godz. i 1 min. Dziennie odbywa się 2 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:06, a ostatnim o 22:06. Możliwe jest podróżowanie z Kraków do Sosnowiec przez pociąg za jedyne 33,01 zł lub aż 68,26 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 33,01 zł.

Najniższa cena33,01 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 1 min
Połączenie dziennie2
Najniższa cena33,01 zł
Wyzsza cena68,26 zł
Pierwszy wyjazd04:06
Ostatni wyjazd22:06
Dystans64,45 km
OdjazdKraków
PrzyjazdSosnowiec
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Kraków do Sosnowiec

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Kraków do Sosnowiec na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Kraków do Sosnowiec w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Kraków do Sosnowiec?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Kraków do Sosnowiec za jedyne 33,01 zł, podczas gdy średnia cena to 49,49 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Kraków do Sosnowiec?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Kraków a Sosnowiec.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Sosnowiec?

Pierwszy pociąg do Sosnowiec odjeżdża o 04:06, a ostatni o 22:06. Aby dostać się z Kraków do Sosnowiec pociągiem, będziesz potrzebował 2 godz. i 1 min. Pierwszy pociąg do Sosnowiec odjeżdzą o 04:06, a ostatni o 22:06. Podróż trwa średnio 2 godz. i 1 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Sosnowiec w 1 godz. i 26 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Sosnowiec?

Pociąg z Kraków odjeżdża ze stacji Kraków, Rondo Matecznego,Krakow, ul. Dworcowa,Krakow,Kraków Airport,Krakow Straszewskiego i przyjeżdża na stację Sosnowiec Glowny,Sosnowiec Południowy.

Ile połączeń z Kraków do Sosnowiec jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Sosnowiec z Kraków pociągiem, dziennie dostępnych jest 2 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Sosnowiec z Kraków? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Kraków do Sosnowiec

Tanie bilety pociąg od Kraków do Sosnowiec
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Kraków do Sosnowiec.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Kraków do Sosnowiec, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Kraków do Sosnowiec.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Kraków do Sosnowiec

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 29,98 zł do 54,01 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 44% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Kraków do Sosnowiec

Najtańsze bilety kolejowe Kraków - Sosnowiec można znaleźć już za 38,64 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 47,36 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 51,82 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Sosnowiec

Podróżując pociągiem do Sosnowiec, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Kraków do Sosnowiec
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Kraków do Sosnowiec przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Kraków do Sosnowiec Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
4.51kg
Autobus
4.83kg
Lot
12.89kg
Samochód
10.31kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Kraków do Sosnowiec? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Kraków a Sosnowiec wynoszą 4.51kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Kraków a Sosnowiec? Podróżując pociągiem między Kraków a Sosnowiec, zaoszczędzisz 8.38kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.32kg w porównaniu z autobusem i 5.8kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Kraków do Sosnowiec?
Bilet pociąg z Kraków do Sosnowiec to 49,49 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 33,01 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Kraków do Sosnowiec?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Kraków do Sosnowiec, to 33,01 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Kraków a Sosnowiec przez pociąg?
Kraków do Sosnowiec to 64,45 km.
Jak długo trwa pociąg między Kraków a Sosnowiec?
Kraków do Sosnowiec to średnio 2 godz. i 1 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 26 min.
Jakie firmy działają od Kraków do Sosnowiec?
Kraków do Sosnowiec jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Kraków na Sosnowiec?
Kraków do Sosnowiec ma średnio 2 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Kraków do Sosnowiec?
Najwcześniejszy pociąg od Kraków do Sosnowiec rozpoczyna się pod adresem 04:06. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Kraków do Sosnowiec?
Najnowszy pociąg od Kraków do Sosnowiec odchodzi o 22:06. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Kraków do Sosnowiec?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 33,01 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Kraków a Sosnowiec przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Kraków a Sosnowiec to 1 godz. i 26 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Kraków do Sosnowiec?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Kraków a Sosnowiec.
Jakie są emisje CO2 dla Kraków do Sosnowiec przez pociąg?
Podróż pociąg z Kraków do Sosnowiec generuje 4.51kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Kraków

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Kraków

Trasy międzynarodowe z Kraków i okolic

Inne miejsca docelowe z Kraków

Główne połączenia kolejowe do Sosnowiec

Powiązane trasy

Inne popularne trasy