Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Poznań
z 16,76 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 68,02 zł
Czas podróży 5 h 53 min
Połączenia dla każdego dnia 7
Pierwszy odjazd 05:09
Ostatni odjazd 22:32
Odległość 334 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Kraków do Poznań

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Kraków do Poznań w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Kraków do Poznań?

Bilety na pociąg z Kraków do Poznań kosztują średnio 76,37 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 53 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Kraków do Poznań?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, SBB and PKP, świadczącego usługi na trasie Kraków - Poznań.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
76 zł Więcej Więcej 68,02 zł Więcej Więcej Więcej
39,68 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Kraków do Poznań

Ile zajmuje podróż z Kraków do Poznań i kiedy odjeżdżają pociągi?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Poznań w 4 h 43 min, ale średnio zabiera to 5 h 53 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Poznań?

Pociąg z Kraków odjeżdża ze stacji Kraków Glówny and Kraków Główny i przyjeżdża na stację Poznan Glówny and Poznań Główny.

Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile połączeń z Kraków do Poznań jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Poznań z Kraków pociągiem, dziennie dostępnych jest 6.5 połączeń. Zauważ, że trasy 5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Kraków do Poznań, dostepnych jest 6.5 połączeń. Zauważ, że wszystkie 5 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.