Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Poznań

Szczegóły podróży

Czas podróży 10 h 39 min
Połączenia dla każdego dnia 114
Pierwszy odjazd: 05:13
Ostatni odjazd: 22:36
Odległość 334km

Najtańsze bilety na pociąg z Kraków do Poznań na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Kraków do Poznań?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Kraków - Poznań.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Kraków do Poznań?

Cena biletu Kraków - Poznań dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
47 zł Więcej Więcej 47 zł Więcej 47 zł Więcej
43 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
296 zł298 zł Więcej 287 zł Więcej 1 479 zł Więcej

Pociągi z Kraków do Poznań


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Kraków do Poznań?

Pociąg z Kraków odjeżdża ze stacji Kraków Sidzina or Kraków Płaszów i przyjeżdża na stację Poznań Wschód or Poznań Główny.

Ile połączeń z Kraków do Poznań jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Poznań z Kraków pociągiem, dziennie dostępnych jest 20 połączeń. Zauważ, że trasy 8 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Każdego dnia dostępnych jest 20 połączeń kolejowych z Kraków do Poznań. Zauważ, że wśród nich jest 11 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 8 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

O której odjeżdżają pociągi do Poznań i ile trwa podróż?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Poznań w 8 hours and 29 minutes, ale średnio zabiera to 12 hours and 6 minutes.