Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Poznań

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 10 h 39 min
Połączenia dla każdego dnia 114
Pierwszy odjazd: 05:13
Ostatni odjazd: 22:36
Odległość 334km

Najtańsze bilety na pociąg z Kraków do Poznań na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Kraków do Poznań?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad and SBB, świadczącego usługi na trasie Kraków - Poznań.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Kraków do Poznań?

Cena biletu Kraków - Poznań dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
30 zł30 zł30 zł30 zł Więcej 47 zł30 zł
100 zł171 zł175 zł100 zł Więcej 99 zł100 zł
Więcej Więcej 44 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Kraków do Poznań?

Pociąg z Kraków odjeżdża ze stacji Kraków Główny, Kraków Zabłocie, Kraków Łagiewniki, Kraków Płaszów, Kraków Bonarka or Kraków Glówny i przyjeżdża na stację Poznań Główny, Poznań Wschód, Poznań Garbary or Poznan Glówny.

Ile połączeń z Kraków do Poznań jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Poznań z Kraków pociągiem, dziennie dostępnych jest 41 połączeń. Zauważ, że trasy 5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Każdego dnia dostępnych jest 41 połączeń kolejowych z Kraków do Poznań. Zauważ, że wśród nich jest 19 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 5 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

O której odjeżdżają pociągi do Poznań i ile trwa podróż?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Poznań w 8 hours and 14 minutes, ale średnio zabiera to 8 hours and 29 minutes.