• W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Poznań

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Przez Pociąg

Jutro

Przez Pociąg

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Poznań

Porównuj najlepsze ceny biletów z Kraków do Poznań

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Kraków do Poznań w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Kraków do Poznań?

Bilety na pociąg z Kraków do Poznań kosztują średnio 69,97 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 50,57 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Kraków do Poznań?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, SBB and PKP, świadczącego usługi na trasie Kraków - Poznań.

szczegóły podróży

Najlepsza cena 50,57 zł
Czas podróży 5 h 40 min
Połączenia dla każdego dnia 11
Pierwszy odjazd 13:45
Ostatni odjazd 22:48
Odległość 334 km

Cena biletu Kraków - Poznań dla każdego dnia

 
Dzisiaj
Jutro
Za 2 dni
Za 3 dni
Za 4 dni
Za 5 dni
Za 6 dni
77,09 zł
76 zł
77,09 zł
72,56 zł
Więcej
Więcej
Więcej
Więcej
86,40 zł
93,37 zł
Więcej
Więcej
Więcej
Więcej
Więcej
45,35 zł
Więcej
Więcej
Więcej
Więcej
Więcej
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 5 h 19 min
Kraków Train Station - Poznań Główny
11:03 - 16:22
76 zł
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 5 h 26 min
Kraków Train Station - Poznań Główny
13:45 - 19:11
76 zł
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 5 h 4 min
Kraków Train Station - Poznań Główny
17:08 - 22:12
76 zł
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 5 h 43 min
Kraków Train Station - Poznań Główny
10:43 - 16:26
77 zł
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 5 h 21 min
Kraków Train Station - Poznań Główny
17:24 - 22:45
77 zł
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 6 h 32 min
Kraków Train Station - Poznań Główny
22:48 - 05:20
78 zł
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 6 h 26 min
Kraków Train Station - Poznań Główny
14:08 - 20:34
81 zł

Ile zajmuje podróż z Kraków do Poznań i kiedy odjeżdżają pociągi?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Poznań w 4 h 43 min, ale średnio zabiera to 5 h 45 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Poznań?

Pociąg z Kraków odjeżdża ze stacji Kraków Glówny, Kraków Główny and Kraków Train Station i przyjeżdża na stację Poznan Glówny and Poznań Główny.

Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile połączeń z Kraków do Poznań jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Poznań z Kraków pociągiem, dziennie dostępnych jest 9 połączeń. Zauważ, że trasy 9 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Kraków do Poznań, dostepnych jest 9 połączeń. Zauważ, że wszystkie 9 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Stacje odjazdów

Kraków Glówny
Kraków Główny
Kraków Train Station

Docelowe stacje

Poznan Glówny
Poznań Główny
Logo