Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 29 min
Połączenia dla każdego dnia 114
Pierwszy odjazd: 05:13
Ostatni odjazd: 22:36
Odległość 334km

Najtańsze bilety na pociąg z Kraków do Poznań na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Kraków do Poznań?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Kraków - Poznań.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Kraków do Poznań?

Cena biletu Kraków - Poznań dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
313 zł256 zł255 zł Więcej 182 zł295 zł358 zł
30 zł30 zł30 zł30 zł43 zł30 zł43 zł

Pociągi z Kraków do Poznań


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Kraków do Poznań?

Pociąg z Kraków odjeżdża ze stacji Kraków Główny, Kraków Zabłocie, Kraków Łagiewniki, Kraków Płaszów or Kraków Bonarka i przyjeżdża na stację Poznań Główny, Poznań Wschód or Poznań Garbary.

Ile połączeń z Kraków do Poznań jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Poznań z Kraków pociągiem, dziennie dostępnych jest 52 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jesśli chcesz przejechać do Poznań z Kraków, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 52 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 33 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

O której odjeżdżają pociągi do Poznań i ile trwa podróż?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Poznań w 8 hours and 14 minutes, ale średnio zabiera to 10 hours and 59 minutes.