Pociąg Kraków - Zakopane ceny od 39,58 zł

25/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Kraków do Zakopane przez pociąg

Podróż z Kraków do Zakopane przez pociąg wynosi 84,88 km i zajmuje 2 godz. i 34 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:03, a ostatnim o 19:22. Możliwe jest podróżowanie z Kraków do Zakopane przez pociąg za jedyne 39,58 zł lub aż 102,43 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 39,58 zł.

Najniższa cena39,58 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 34 min
Połączenie dziennie4
Najniższa cena39,58 zł
Wyzsza cena102,43 zł
Pierwszy wyjazd04:03
Ostatni wyjazd19:22
Dystans84,88 km
OdjazdKraków
PrzyjazdZakopane
PrzewoźnicyPKP

Pociąg Bilety od Kraków do Zakopane

Data odjazdu
czwartek, 25 lip 2024

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Kraków do Zakopane na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Kraków do Zakopane w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Kraków do Zakopane?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Kraków do Zakopane za jedyne 39,58 zł, podczas gdy średnia cena to 60,71 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Kraków do Zakopane?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Kraków a Zakopane oferowane przez .

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Kraków do Zakopane?

Przejazd między Kraków a Zakopane zajmuje 2 godz. i 34 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:03, a ostatni o 19:22. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Zakopane w 2 godz. i 17 min, ale średnio zabiera to 2 godz. i 34 min.

Jakie stacje obsługują trasę Kraków - Zakopane?

Pociąg z Kraków odjeżdża ze stacji Kraków Airport,Krakow Straszewskiego,Krakow, ul. Dworcowa,Kraków, Rondo Matecznego,Krakow i przyjeżdża na stację Zakopane, Plac PKP, przy ul.Chramcówki.

Ile połączeń z Kraków do Zakopane jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 4 połączeń kolejowych do Zakopane z Kraków. Zauważ, że wśrod nich jest 4 połączeń bezpośrednich i 0 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Zakopane na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Zakopane z Kraków? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Dziennie dostępnych jest 4 połączeń kolejowych na trasie do Zakopane z Kraków.Zauważ, że jest wśród nich 4 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Kraków do Zakopane

Tanie bilety pociąg od Kraków do Zakopane
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Kraków do Zakopane.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Kraków do Zakopane, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Kraków do Zakopane.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Kraków do Zakopane

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 39,86 zł do 57,08 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 30% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Kraków do Zakopane

Najtańsze bilety kolejowe Kraków - Zakopane można znaleźć już za 19,83 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 51,29 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 56,01 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Zakopane

Podróżując pociągiem do Zakopane, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie PKP od Kraków do Zakopane
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Kraków do Zakopane przez train.
Udogodnienia PKP
quiet_zone Strefa Ciszy check
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
accessibility Dostępność check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check
bicycle Rower check

Kraków do Zakopane Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
5.94kg
Autobus
6.37kg
Lot
16.98kg
Samochód
13.58kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Kraków do Zakopane? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Kraków a Zakopane wynoszą 5.94kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Kraków a Zakopane? Podróżując pociągiem między Kraków a Zakopane, zaoszczędzisz 11.04kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.43kg w porównaniu z autobusem i 7.64kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Kraków do Zakopane?
Bilet pociąg z Kraków do Zakopane to 60,71 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 39,58 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Kraków do Zakopane?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Kraków do Zakopane, to 39,58 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Kraków a Zakopane przez pociąg?
Kraków do Zakopane to 84,88 km.
Jak długo trwa pociąg między Kraków a Zakopane?
Kraków do Zakopane to średnio 2 godz. i 34 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 17 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Kraków na Zakopane?
Kraków do Zakopane ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Kraków do Zakopane?
Najwcześniejszy pociąg od Kraków do Zakopane rozpoczyna się pod adresem 04:03. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Kraków do Zakopane?
Najnowszy pociąg od Kraków do Zakopane odchodzi o 19:22. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Kraków do Zakopane?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 39,58 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Kraków do Zakopane?
Istnieje średnio 4 z Kraków, aby przejść do Zakopane.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Kraków a Zakopane przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Kraków a Zakopane to 2 godz. i 17 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Kraków do Zakopane?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Kraków a Zakopane.
Jakie są emisje CO2 dla Kraków do Zakopane przez pociąg?
Podróż pociąg z Kraków do Zakopane generuje 5.94kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Kraków

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Kraków

Trasy międzynarodowe z Kraków i okolic

Inne miejsca docelowe z Kraków

Główne połączenia kolejowe do Zakopane

Powiązane trasy

Inne popularne trasy