Pociąg Lublin - Zielona Góra ceny od 109,28 zł

Rozpocząć z
109,28 zł

Lublin do Zielona Góra przez pociąg

Podróż z Lublin do Zielona Góra przez pociąg wynosi 493,99 km i zajmuje 9 godz. i 42 min. Dziennie odbywa się 5 połączeń, z pierwszym odlotem o 07:12, a ostatnim o 19:23. Możliwe jest podróżowanie z Lublin do Zielona Góra przez pociąg za jedyne 109,28 zł lub aż 376,07 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 109,28 zł.

Najniższa cena109,28 zł
Czas trwania podróży9 godz. i 42 min
Połączenie dziennie5
Najniższa cena109,28 zł
Wyzsza cena376,07 zł
Pierwszy wyjazd07:12
Ostatni wyjazd19:23
Dystans493,99 km
OdjazdLublin
PrzyjazdZielona Góra
PrzewoźnicyPKP, LOT

Pociąg Bilety od Lublin do Zielona Góra

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Lublin do Zielona Góra na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Lublin do Zielona Góra?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Lublin do Zielona Góra za 109,28 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Zielona Góra kosztują około 191,22 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Lublin do Zielona Góra?

Aby dostać się do Zielona Góra pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Lublin do Zielona Góra?

Dotarcie do Zielona Góra zajmie Ci 9 godz. i 42 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Lublin o 07:12, a ostatni o 19:23'. Pierwszy pociąg do Zielona Góra odjeżdzą o 07:12, a ostatni o 19:23. Podróż trwa średnio 9 godz. i 42 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Zielona Góra w 7 godz. i 2 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Lublin do Zielona Góra?

Pociąg z Lublin odjeżdża ze stacji i przyjeżdża na stację .

Ile połączeń z Lublin do Zielona Góra jest każdego dnia?

Dostępnych jest 5 połączeń kolejowych do Zielona Góra z Lublin. Zauważ, że wśrod nich jest 2 połączeń bezpośrednich i 3 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Zielona Góra z Lublin? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Każdego dnia dostępnych jest 5 połączeń kolejowych z Lublin do Zielona Góra. Zauważ, że wśród nich jest 3 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 2 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Lublin do Zielona Góra

Tanie bilety pociąg od Lublin do Zielona Góra
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Lublin do Zielona Góra.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Lublin do Zielona Góra, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Lublin do Zielona Góra.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Lublin do Zielona Góra

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Zielona Góra

Podróżując pociągiem do Zielona Góra, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Lublin do Zielona Góra

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Lublin do Zielona Góra.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP, LOT and POLREGIO od Lublin do Zielona Góra
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Lublin do Zielona Góra przez train.
Udogodnienia PKP LOT POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross cross
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross cross
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check cross check
food_and_drink Jedzenie i picie check check cross
air_con Klimatyzacja check cross cross
bicycle Rower check cross check

Lublin do Zielona Góra Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
34.58kg
Autobus
37.05kg
Lot
98.8kg
Samochód
79.04kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Lublin do Zielona Góra? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Lublin a Zielona Góra wynoszą 34.58kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Lublin a Zielona Góra? Podróżując pociągiem między Lublin a Zielona Góra, zaoszczędzisz 64.22kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.47kg w porównaniu z autobusem i 44.46kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Lublin do Zielona Góra?
Bilet pociąg z Lublin do Zielona Góra to 191,22 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 109,28 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Lublin do Zielona Góra?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Lublin do Zielona Góra, to 109,28 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Lublin a Zielona Góra przez pociąg?
Lublin do Zielona Góra to 493,99 km.
Jak długo trwa pociąg między Lublin a Zielona Góra?
Lublin do Zielona Góra to średnio 9 godz. i 42 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 7 godz. i 2 min.
Jakie firmy działają od Lublin do Zielona Góra?
Lublin do Zielona Góra jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail PKP, LOT and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Lublin na Zielona Góra?
Lublin do Zielona Góra ma średnio 5 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Lublin do Zielona Góra?
Najwcześniejszy pociąg od Lublin do Zielona Góra rozpoczyna się pod adresem 07:12. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Lublin do Zielona Góra?
Najnowszy pociąg od Lublin do Zielona Góra odchodzi o 19:23. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Lublin do Zielona Góra?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 109,28 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Lublin do Zielona Góra?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Lublin, aby przejść do Zielona Góra. Możesz przejść z Railway station, Lublin Bus Station and Lublin Airport i możesz dotrzeć do Zielona Góra Zielona Góra, Dolina Zielona, Przylep, Planetarium and Zielona Gora Bus Station.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Lublin do Zielona Góra?
Istnieje średnio 2 z Lublin, aby przejść do Zielona Góra.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Lublin a Zielona Góra przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Lublin a Zielona Góra to 7 godz. i 2 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Lublin do Zielona Góra?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Lublin a Zielona Góra.
Jakie są emisje CO2 dla Lublin do Zielona Góra przez pociąg?
Podróż pociąg z Lublin do Zielona Góra generuje 34.58kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Lublin

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Lublin

Trasy międzynarodowe z Lublin i okolic

Inne miejsca docelowe z Lublin

Główne połączenia kolejowe do Zielona Góra

Powiązane trasy

Inne popularne trasy