Wyszukaj połączenie kolejowe z Lublin do Bydgoszcz

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_train

Szczegóły podróży

Czas podróży 9 h 11 min
Połączenia dla każdego dnia 18
Pierwszy odjazd: 04:35
Ostatni odjazd: 23:01
Odległość 374km

Tanie bilety na pociąg z Lublin do Bydgoszcz na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Pociągi z Lublin do Bydgoszcz: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Bydgoszcz pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Lublin do Bydgoszcz?

Pociągi z Lublin do Bydgoszcz


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Na krótkich dystansach, takich jak między Lublin oraz Bydgoszcz, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Lublin do Bydgoszcz?

Pociąg z Lublin odjeżdża ze stacji Lublin Północny or Lublin i przyjeżdża na stację Bydgoszcz Główna.

Ile połączeń z Lublin do Bydgoszcz jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Bydgoszcz z Lublin pociągiem, dziennie dostępnych jest 18 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 18 połączeń kolejowych z Lublin do Bydgoszcz. Zauważ, że wśród nich jest 16 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Bydgoszcz?

Podróż pociągiem do Bydgoszcz zabiera średnio 9 hours and 55 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 7 hours and 28 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 06:06, a ostatni wyjeżdża z Lublin o 23:06.