Wyszukaj połączenie kolejowe z Policzna do Warszawa

Policzna do Warszawa przez pociąg

Podróż z Policzna do Warszawa przez pociąg wynosi 96,02 km i zajmuje 4 godz. i 9 min. Dziennie odbywa się 23 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:30, a ostatnim o 19:19. Możliwe jest podróżowanie z Policzna do Warszawa przez pociąg za jedyne lub aż . Najlepsza cena za tę podróż to .

Czas trwania podróży4 godz. i 9 min
Połączenie dziennie23
Pierwszy wyjazd06:30
Ostatni wyjazd19:19
Dystans96,02 km
OdjazdPoliczna
PrzyjazdWarszawa
Przewoźnicyrozklad

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Policzna do Warszawa na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Policzna do Warszawa w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Policzna do Warszawa?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Policzna do Warszawa za . Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około .

Pociągi z Policzna do Warszawa: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Policzna a Warszawa.

O której odjeżdżają pociągi do Warszawa i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Warszawa odjeżdża o 06:30, a ostatni o 19:19. Aby dostać się z Policzna do Warszawa pociągiem, będziesz potrzebował 4 godz. i 9 min. Pierwszy pociąg do Warszawa odjeżdzą o 06:30, a ostatni o 19:19. Podróż trwa średnio 4 godz. i 9 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Warszawa w 2 godz. i 43 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Warszawa i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Warszawa odjeżdzają z Policzna ze stacji i przyjeżdźają na stację .

Ile połączeń z Policzna do Warszawa jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 23 połączeń kolejowych do Warszawa z Policzna. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 23 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Na trasie z Policzna do Warszawa jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety pociąg od Policzna do Warszawa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Policzna do Warszawa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Policzna do Warszawa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Policzna do Warszawa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Policzna do Warszawa

Najtańsze bilety kolejowe Policzna - Warszawa można znaleźć już za 37,90 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 78,62 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 117,66 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Warszawa

Podróżując pociągiem do Warszawa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Policzna do Warszawa Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
6.72kg
Autobus
7.2kg
Lot
19.2kg
Samochód
15.36kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Policzna do Warszawa? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Policzna a Warszawa wynoszą 6.72kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Policzna a Warszawa? Podróżując pociągiem między Policzna a Warszawa, zaoszczędzisz 12.48kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.48kg w porównaniu z autobusem i 8.64kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Jaka jest odległość między Policzna a Warszawa przez pociąg?
Policzna do Warszawa to 96,02 km.
Jak długo trwa pociąg między Policzna a Warszawa?
Policzna do Warszawa to średnio 4 godz. i 9 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 43 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Policzna na Warszawa?
Policzna do Warszawa ma średnio 23 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Policzna do Warszawa?
Najwcześniejszy pociąg od Policzna do Warszawa rozpoczyna się pod adresem 06:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Policzna do Warszawa?
Najnowszy pociąg od Policzna do Warszawa odchodzi o 19:19. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Policzna a Warszawa przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Policzna a Warszawa to 2 godz. i 43 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Policzna do Warszawa?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Policzna a Warszawa.
Jakie są emisje CO2 dla Policzna do Warszawa przez pociąg?
Podróż pociąg z Policzna do Warszawa generuje 6.72kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Policzna

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Policzna

Trasy międzynarodowe z Policzna i okolic

Inne miejsca docelowe z Policzna

Główne połączenia kolejowe do Warszawa

Powiązane trasy

Inne popularne trasy