Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Gliwice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Gliwice

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 53,89 zł
Czas podróży 6 h 51 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 08:08
Ostatni odjazd 20:47
Odległość 171 km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Gliwice

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ŁódźX do Gliwice. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Łódź do Gliwice?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Łódź do Gliwice za 53,89 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Gliwice kosztują około 58,68 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Łódź do Gliwice?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Łódź a Gliwice oferowane przez Rozklad, PKP and POLREGIO.

Pociągi z Łódź do Gliwice

Ile zajmuje podróż z Łódź do Gliwice i kiedy odjeżdżają pociągi?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gliwice w 3 h 39 min, ale średnio zabiera to 6 h 51 min.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Gliwice?

Pociągi do Gliwice odjeżdzają z Łódź - Widzew i przyjeżdżają na stację Gliwice Train Station.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Ile połączeń z Łódź do Gliwice jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Gliwice z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Łódź do Gliwice, każdego dnia dostępnych jest 3 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.