Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Gliwice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Gliwice

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 28 min
Połączenia dla każdego dnia 60
Pierwszy odjazd: 01:12
Ostatni odjazd: 23:05
Odległość 171km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Gliwice na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ŁódźX do Gliwice. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Łódź do Gliwice?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Łódź a Gliwice.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Gliwice?

Pociągi z Łódź do Gliwice


Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Łódź do Gliwice?

Pociąg z Łódź odjeżdża ze stacji Łódź Widzew i przyjeżdża na stację Gliwice or Gliwice Łabędy.

Ile połączeń z Łódź do Gliwice jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Gliwice z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 60 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Łódź do Gliwice, każdego dnia dostępnych jest 60 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 60 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Gliwice?

Pierwszy pociąg do Gliwice odjeżdzą o 01:12, a ostatni o 20:12. Podróż trwa średnio 6 hours and 25 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Gliwice w 4 hours and 49 minutes.