Pociąg Łódź - Gliwice ceny od 62,48 zł

24/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Łódź do Gliwice przez pociąg

Podróż z Łódź do Gliwice przez pociąg wynosi 170,88 km i zajmuje 3 godz. i 35 min. Dziennie odbywa się 2 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:27, a ostatnim o 16:35. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Gliwice przez pociąg za jedyne 62,48 zł lub aż 90,47 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 62,48 zł.

Najniższa cena62,48 zł
Czas trwania podróży3 godz. i 35 min
Połączenie dziennie2
Najniższa cena62,48 zł
Wyzsza cena90,47 zł
Pierwszy wyjazd06:27
Ostatni wyjazd16:35
Dystans170,88 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdGliwice
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Łódź do Gliwice

Data odjazdu
środa, 24 lip 2024

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Gliwice na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Gliwice w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Gliwice?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Łódź do Gliwice za 62,48 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 82,23 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Łódź do Gliwice?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Łódź a Gliwice.

Ile zajmuje podróż z Łódź do Gliwice i kiedy odjeżdżają pociągi?

Dotarcie do Gliwice zajmie Ci 3 godz. i 35 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Łódź o 06:27, a ostatni o 16:35'. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gliwice w 2 godz. i 34 min, ale średnio zabiera to 3 godz. i 35 min.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Gliwice?

Pociągi do Gliwice odjeżdzają z Łódź, Fabryczna,Łódź Chojny,Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Lodz Kaliska i przyjeżdżają na stację GLIWICE,Gliwice Pionierow,Gliwice A4.

Ile połączeń z Łódź do Gliwice jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Gliwice z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 2 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Na trasie z Łódź do Gliwice jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Gliwice

Tanie bilety pociąg od Łódź do Gliwice
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Gliwice.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Gliwice, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Gliwice.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Gliwice

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Gliwice

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Gliwice można znaleźć już za 64,77 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 86,90 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 155,70 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Gliwice

Podróżując pociągiem do Gliwice, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Łódź do Gliwice
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Gliwice przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Łódź do Gliwice Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
11.96kg
Autobus
12.82kg
Lot
34.18kg
Samochód
27.34kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Gliwice? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Gliwice wynoszą 11.96kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Gliwice? Podróżując pociągiem między Łódź a Gliwice, zaoszczędzisz 22.22kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.86kg w porównaniu z autobusem i 15.38kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Gliwice?
Bilet pociąg z Łódź do Gliwice to 82,23 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 62,48 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Gliwice?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Gliwice, to 62,48 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Gliwice przez pociąg?
Łódź do Gliwice to 170,88 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Gliwice?
Łódź do Gliwice to średnio 3 godz. i 35 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 34 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Gliwice?
Łódź do Gliwice jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Gliwice?
Łódź do Gliwice ma średnio 2 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Gliwice?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Gliwice rozpoczyna się pod adresem 06:27. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Gliwice?
Najnowszy pociąg od Łódź do Gliwice odchodzi o 16:35. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Gliwice?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 62,48 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Gliwice przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Gliwice to 2 godz. i 34 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Gliwice?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Gliwice.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Gliwice przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Gliwice generuje 11.96kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Gliwice

Powiązane trasy

Inne popularne trasy