Wyszukaj połączenie kolejowe z Zdzieszowice do Katowice

Zdzieszowice do Katowice przez pociąg

Podróż z Zdzieszowice do Katowice przez pociąg wynosi 66,85 km i zajmuje 2 godz. i 14 min. Dziennie odbywa się 21 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:25, a ostatnim o 22:55. Możliwe jest podróżowanie z Zdzieszowice do Katowice przez pociąg za jedyne lub aż . Najlepsza cena za tę podróż to .

Czas trwania podróży2 godz. i 14 min
Połączenie dziennie21
Pierwszy wyjazd00:25
Ostatni wyjazd22:55
Dystans66,85 km
OdjazdZdzieszowice
PrzyjazdKatowice
Przewoźnicyrozklad

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Zdzieszowice do Katowice

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ZdzieszowiceX do Katowice. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Zdzieszowice do Katowice?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Zdzieszowice do Katowice za . Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około .

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Zdzieszowice do Katowice?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Zdzieszowice a Katowice oferowane przez .

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Katowice?

Dotarcie do Katowice zajmie Ci 2 godz. i 14 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Zdzieszowice o 00:25, a ostatni o 22:55'. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Katowice w 1 godz. i 30 min, ale średnio zabiera to 2 godz. i 14 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Zdzieszowice do Katowice?

Pociągi do Katowice odjeżdzają z Zdzieszowice ze stacji i przyjeżdźają na stację .

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Katowice z Zdzieszowice?

Jeśli chcesz pojechać do Katowice z Zdzieszowice pociągiem, dziennie dostępnych jest 21 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Katowice z Zdzieszowice? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety pociąg od Zdzieszowice do Katowice
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Zdzieszowice do Katowice.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Zdzieszowice do Katowice, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Zdzieszowice do Katowice.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Zdzieszowice do Katowice

Najtańsze bilety kolejowe Zdzieszowice - Katowice można znaleźć już za 37,90 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 78,62 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 117,66 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Katowice

Podróżując pociągiem do Katowice, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Zdzieszowice do Katowice Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
4.68kg
Autobus
5.01kg
Lot
13.37kg
Samochód
10.7kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Zdzieszowice do Katowice? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Zdzieszowice a Katowice wynoszą 4.68kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Zdzieszowice a Katowice? Podróżując pociągiem między Zdzieszowice a Katowice, zaoszczędzisz 8.69kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.33kg w porównaniu z autobusem i 6.02kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Jaka jest odległość między Zdzieszowice a Katowice przez pociąg?
Zdzieszowice do Katowice to 66,85 km.
Jak długo trwa pociąg między Zdzieszowice a Katowice?
Zdzieszowice do Katowice to średnio 2 godz. i 14 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 30 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Zdzieszowice na Katowice?
Zdzieszowice do Katowice ma średnio 21 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Zdzieszowice do Katowice?
Najwcześniejszy pociąg od Zdzieszowice do Katowice rozpoczyna się pod adresem 00:25. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Zdzieszowice do Katowice?
Najnowszy pociąg od Zdzieszowice do Katowice odchodzi o 22:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Jakie stacje mogę przejść od Zdzieszowice do Katowice?
Istnieją stacje 1, z których możesz wyjechać z Zdzieszowice, aby przejść do Katowice. Możesz przejść z ZDZIESZOWICE i możesz dotrzeć do Katowice Ligota and Katowice Dworzec.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Zdzieszowice a Katowice przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Zdzieszowice a Katowice to 1 godz. i 30 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Zdzieszowice do Katowice?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Zdzieszowice a Katowice.
Jakie są emisje CO2 dla Zdzieszowice do Katowice przez pociąg?
Podróż pociąg z Zdzieszowice do Katowice generuje 4.68kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Zdzieszowice

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Zdzieszowice

Trasy międzynarodowe z Zdzieszowice i okolic

Inne miejsca docelowe z Zdzieszowice

Główne połączenia kolejowe do Katowice

Powiązane trasy

Inne popularne trasy