Pociąg Szczecin - Gliwice ceny od 75,61 zł

Rozpocząć z
75,61 zł

Szczecin do Gliwice przez pociąg

Podróż z Szczecin do Gliwice przez pociąg wynosi 449,14 km i zajmuje 7 godz. i 12 min. Dziennie odbywa się 6 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:10, a ostatnim o 18:58. Możliwe jest podróżowanie z Szczecin do Gliwice przez pociąg za jedyne 75,61 zł lub aż 132,84 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 75,61 zł.

Najniższa cena75,61 zł
Czas trwania podróży7 godz. i 12 min
Połączenie dziennie6
Najniższa cena75,61 zł
Wyzsza cena132,84 zł
Pierwszy wyjazd05:10
Ostatni wyjazd18:58
Dystans449,14 km
OdjazdSzczecin
PrzyjazdGliwice
PrzewoźnicyPKP

Pociąg Bilety od Szczecin do Gliwice

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Tanie bilety na pociąg z Szczecin do Gliwice na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Szczecin do Gliwice?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Szczecin do Gliwice za jedyne 75,61 zł, podczas gdy średnia cena to 108,90 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Szczecin do Gliwice?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Szczecin - Gliwice.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Gliwice?

Przejazd między Szczecin a Gliwice zajmuje 7 godz. i 12 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:10, a ostatni o 18:58. Średnia długość podróży to 7 godz. i 12 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Gliwice w ciągu 6 godz. i 35 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Szczecin o 05:10, a ostatni o 18:58.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Gliwice i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Gliwice mogą odjeżdzać z i przyjeżdżać na stację .

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Gliwice z Szczecin: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Gliwice z Szczecin pociągiem, dziennie dostępnych jest 6 połączeń. Zauważ, że trasy 5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Gliwice na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Gliwice z Szczecin? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Jeśli podróżujesz z Szczecin do Gliwice, dostepnych jest 6 połączeń. Zauważ, że wszystkie 5 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Szczecin do Gliwice

Tanie bilety pociąg od Szczecin do Gliwice
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Szczecin do Gliwice.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Szczecin do Gliwice, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Szczecin do Gliwice.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Szczecin do Gliwice

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Gliwice

Podróżując pociągiem do Gliwice, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie PKP od Szczecin do Gliwice
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Szczecin do Gliwice przez train.
Udogodnienia PKP
quiet_zone Strefa Ciszy check
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
accessibility Dostępność check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check
bicycle Rower check

Szczecin do Gliwice Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
31.44kg
Autobus
33.69kg
Lot
89.83kg
Samochód
71.86kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Szczecin do Gliwice? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Szczecin a Gliwice wynoszą 31.44kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Szczecin a Gliwice? Podróżując pociągiem między Szczecin a Gliwice, zaoszczędzisz 58.39kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.25kg w porównaniu z autobusem i 40.42kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Szczecin do Gliwice?
Bilet pociąg z Szczecin do Gliwice to 108,90 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 75,61 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Szczecin do Gliwice?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Szczecin do Gliwice, to 75,61 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Szczecin a Gliwice przez pociąg?
Szczecin do Gliwice to 449,14 km.
Jak długo trwa pociąg między Szczecin a Gliwice?
Szczecin do Gliwice to średnio 7 godz. i 12 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 35 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Szczecin na Gliwice?
Szczecin do Gliwice ma średnio 6 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Szczecin do Gliwice?
Najwcześniejszy pociąg od Szczecin do Gliwice rozpoczyna się pod adresem 05:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Szczecin do Gliwice?
Najnowszy pociąg od Szczecin do Gliwice odchodzi o 18:58. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Szczecin do Gliwice?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 75,61 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Szczecin do Gliwice?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Szczecin, aby przejść do Gliwice. Możesz przejść z Szczecin Główny, Warzymice Osiedle Kresy and Szczecin Dąbie i możesz dotrzeć do Gliwice Central Bus Station, Gliwice Plac Piastów and Gliwice Pionierow.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Szczecin do Gliwice?
Istnieje średnio 5 z Szczecin, aby przejść do Gliwice.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Szczecin a Gliwice przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Szczecin a Gliwice to 6 godz. i 35 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Szczecin do Gliwice?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Szczecin a Gliwice.
Jakie są emisje CO2 dla Szczecin do Gliwice przez pociąg?
Podróż pociąg z Szczecin do Gliwice generuje 31.44kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Szczecin

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Szczecin

Trasy międzynarodowe z Szczecin i okolic

Inne miejsca docelowe z Szczecin

Główne połączenia kolejowe do Gliwice

Powiązane trasy

Inne popularne trasy