Wyszukaj połączenie kolejowe z Białystok do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 42 min
Połączenia dla każdego dnia 49
Pierwszy odjazd: 05:08
Ostatni odjazd: 22:50
Odległość 294km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Białystok do Łódź

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Białystok do Łódź w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Białystok do Łódź?

Aby dostać się do Łódź pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Białystok do Łódź?

Pociągi z Białystok do Łódź


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Łódź i na jaką stację przyjedziesz?

Możesz pojechać pociągiem do Łódź z Białystok Bacieczki or Białystok Wiadukt, który przyjeżdża na stację Łódź Widzew or Łódź Żabieniec.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Łódź z Białystok?

Dostępnych jest 49 połączeń kolejowych do Łódź z Białystok. Zauważ, że wśrod nich jest 4 połączeń bezpośrednich i 45 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Łódź na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Łódź z Białystok, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 49 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 45 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 4 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Białystok do Łódź?

Pierwszy pociąg do Łódź odjeżdzą o 07:08, a ostatni o 22:08. Podróż trwa średnio 121784 hours and 18 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Łódź w ciagu 3 hours and 51 minutes.