Pociąg Białystok - Łódź ceny od 104,48 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Więcej
Więcej
Więcej

Białystok do Łódź przez pociąg

Podróż z Białystok do Łódź przez pociąg wynosi 294,34 km i zajmuje 3 godz. i 57 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:01, a ostatnim o 20:23. Możliwe jest podróżowanie z Białystok do Łódź przez pociąg za jedyne 104,48 zł lub aż 147,55 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 104,48 zł.

Najniższa cena104,48 zł
Czas trwania podróży3 godz. i 57 min
Połączenie dziennie4
Najniższa cena104,48 zł
Wyzsza cena147,55 zł
Pierwszy wyjazd05:01
Ostatni wyjazd20:23
Dystans294,34 km
OdjazdBiałystok
PrzyjazdŁódź
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Białystok do Łódź

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Białystok do Łódź

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Białystok do Łódź?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Białystok do Łódź za jedyne 104,48 zł, podczas gdy średnia cena to 112,02 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Białystok do Łódź?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Białystok a Łódź.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Łódź?

Dotarcie do Łódź zajmie Ci 3 godz. i 57 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Białystok o 05:01, a ostatni o 20:23'. Średnia długość podróży to 3 godz. i 57 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Łódź w ciągu 3 godz. i 20 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Białystok o 05:01, a ostatni o 20:23.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Łódź i na jaką stację przyjedziesz?

Możesz pojechać pociągiem do Łódź z Białystok Starosielce,Białystok Bus Station,Białystok Bacieczki, który przyjeżdża na stację Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Łódź, Fabryczna,Lodz Kaliska,Łódź Chojny.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Łódź z Białystok?

Dostępnych jest 4 połączeń kolejowych do Łódź z Białystok. Zauważ, że wśrod nich jest 3 połączeń bezpośrednich i 1 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Łódź z Białystok? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Jeśli podróżujesz z Białystok do Łódź, dostepnych jest 4 połączeń. Zauważ, że wszystkie 3 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Białystok do Łódź

Tanie bilety pociąg od Białystok do Łódź
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Białystok do Łódź.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Białystok do Łódź, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Białystok do Łódź.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Białystok do Łódź

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 19,74 zł do 104,53 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 81% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Białystok do Łódź

Najtańsze bilety kolejowe Białystok - Łódź można znaleźć już za 85,16 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 89,51 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 96,05 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Łódź

Podróżując pociągiem do Łódź, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Białystok do Łódź
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Białystok do Łódź przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Białystok do Łódź Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
20.6kg
Autobus
22.08kg
Lot
58.87kg
Samochód
47.09kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Białystok do Łódź? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Białystok a Łódź wynoszą 20.6kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Białystok a Łódź? Podróżując pociągiem między Białystok a Łódź, zaoszczędzisz 38.27kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.48kg w porównaniu z autobusem i 26.49kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Białystok do Łódź?
Bilet pociąg z Białystok do Łódź to 112,02 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 104,48 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Białystok do Łódź?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Białystok do Łódź, to 104,48 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Białystok a Łódź przez pociąg?
Białystok do Łódź to 294,34 km.
Jak długo trwa pociąg między Białystok a Łódź?
Białystok do Łódź to średnio 3 godz. i 57 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 20 min.
Jakie firmy działają od Białystok do Łódź?
Białystok do Łódź jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Białystok na Łódź?
Białystok do Łódź ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Białystok do Łódź?
Najwcześniejszy pociąg od Białystok do Łódź rozpoczyna się pod adresem 05:01. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Białystok do Łódź?
Najnowszy pociąg od Białystok do Łódź odchodzi o 20:23. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Białystok do Łódź?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 104,48 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Białystok do Łódź?
Istnieje średnio 3 z Białystok, aby przejść do Łódź.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Białystok a Łódź przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Białystok a Łódź to 3 godz. i 20 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Białystok do Łódź?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Białystok a Łódź.
Jakie są emisje CO2 dla Białystok do Łódź przez pociąg?
Podróż pociąg z Białystok do Łódź generuje 20.6kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Białystok

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Białystok

Trasy międzynarodowe z Białystok i okolic

Inne miejsca docelowe z Białystok

Główne połączenia kolejowe do Łódź

Powiązane trasy

Inne popularne trasy