Znajdź autobus z Łódź do Białystok

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 32 zł
Czas podróży 7 h 1 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd: 05:00
Ostatni odjazd: 21:50
Odległość 294km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Białystok

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Białystok w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Białystok?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Łódź to Białystok from 7,48 zł, while the average price is 52,88 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Białystok?

Autobusy z Łódź wyjeżdżają ze stacji Lodz (Łódź) Fabryczna i przyjeżdżają na stację Bialystok PKS Nova.

Cena biletu Łódź - Białystok dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
36 zł Więcej 34 zł36 zł Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Łódź do Białystok


Jako że podróż z Łódź do Białystok nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Jako że podróż z Łódź do Białystok nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Białystok?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Białystok. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 3 połączeń autobusowych między Łódź a Białystok. Zauważ, że 3 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Białystok?

Średnia długość podróży to 6 hours and 42 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Białystok w 6 hours and 40 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 05:01, a ostatni o 13:09.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Łódź do Białystok?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, oferujący przejazdy do Białystok.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.