Znajdź autobus z Łódź do Białystok

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 33,92 zł
Czas podróży 6 h 38 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 05:00
Ostatni odjazd 13:35
Odległość 294 km

Znajdź połączenie autobusowe z Łódź do Białystok na virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Białystok. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Białystok?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Łódź do Białystok od 33,92 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Łódź do Białystok wynoszą średnio 60,18 zł.

Autobusy z Łódź do Białystok

Kiedy odjeżdżają autobusy do Białystok?

Podróż z Łódź do Białystok zajmuje około 6 h 38 min, lub nawet :5 h 35 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Łódź o 05:00, a ostatni o 13:35.

Chociaż bardzo tanie, autobusy są również bardzo wolne. Dotarcie z Łódź do Białystok może zająć chwilę. Rozważ podróż samolotem i zarezerwuj tanie bilety lotnicze, kupując z wyprzedzeniem.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Białystok?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Białystok. Większą część tych połączeń, dokładniej , stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 2 połączeń autobusowych między Łódź a Białystok. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. W konsekwencji będziesz musiał się przesiąść.