Pociąg Łódź - Białystok ceny od 65,04 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
65,04 zł

Łódź do Białystok przez pociąg

Podróż z Łódź do Białystok przez pociąg wynosi 294,34 km i zajmuje 4 godz. i 34 min. Dziennie odbywa się 3 połączeń, z pierwszym odlotem o 03:58, a ostatnim o 17:10. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Białystok przez pociąg za jedyne 65,04 zł lub aż 91,49 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 65,04 zł.

Najniższa cena65,04 zł
Czas trwania podróży4 godz. i 34 min
Połączenie dziennie3
Najniższa cena65,04 zł
Wyzsza cena91,49 zł
Pierwszy wyjazd03:58
Ostatni wyjazd17:10
Dystans294,34 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdBiałystok
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Łódź do Białystok

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Białystok

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ŁódźX do Białystok. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztują bilety na pociąg z Łódź do Białystok?

Bilety na pociąg z Łódź do Białystok kosztują średnio 85,39 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 65,04 zł.

Pociągi z Łódź do Białystok: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Łódź - Białystok.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Łódź do Białystok?

Pierwszy pociąg do Białystok odjeżdża o 03:58, a ostatni o 17:10. Aby dostać się z Łódź do Białystok pociągiem, będziesz potrzebował 4 godz. i 34 min. Średnia długość podróży to 4 godz. i 34 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Białystok w ciągu 3 godz. i 31 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Łódź o 03:58, a ostatni o 17:10.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Białystok?

Pociągi do Białystok odjeżdzają z Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Łódź Chojny,Lodz Kaliska,Łódź, Fabryczna i przyjeżdżają na stację Białystok Starosielce,Białystok Bacieczki,Białystok Bus Station.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Białystok z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Białystok z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy 2 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Białystok z Łódź? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Jeśli podróżujesz z Łódź do Białystok, dostepnych jest 3 połączeń. Zauważ, że wszystkie 2 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Białystok

Tanie bilety pociąg od Łódź do Białystok
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Białystok.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Białystok, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Białystok.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Białystok

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Białystok

Podróżując pociągiem do Białystok, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Białystok

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Łódź do Białystok.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Łódź do Białystok
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Białystok przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Łódź do Białystok Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
20.6kg
Autobus
22.08kg
Lot
58.87kg
Samochód
47.09kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Białystok? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Białystok wynoszą 20.6kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Białystok? Podróżując pociągiem między Łódź a Białystok, zaoszczędzisz 38.27kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.48kg w porównaniu z autobusem i 26.49kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Białystok?
Bilet pociąg z Łódź do Białystok to 85,39 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 65,04 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Białystok?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Białystok, to 65,04 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Białystok przez pociąg?
Łódź do Białystok to 294,34 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Białystok?
Łódź do Białystok to średnio 4 godz. i 34 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 31 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Białystok?
Łódź do Białystok jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Białystok?
Łódź do Białystok ma średnio 3 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Białystok?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Białystok rozpoczyna się pod adresem 03:58. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Białystok?
Najnowszy pociąg od Łódź do Białystok odchodzi o 17:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Białystok?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 65,04 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Białystok?
Istnieje średnio 2 z Łódź, aby przejść do Białystok.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Białystok przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Białystok to 3 godz. i 31 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Białystok?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Białystok.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Białystok przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Białystok generuje 20.6kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Białystok

Powiązane trasy

Inne popularne trasy