Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Białystok

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 47,25 zł
Czas podróży 4 h 11 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 08:17
Ostatni odjazd 16:38
Odległość 294 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Białystok na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Łódź do Białystok?

Średnia cena biletów kolejowych z Łódź do Białystok to 59,19 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Białystok kosztują około 47,25 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Łódź do Białystok?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad and PKP na trasie kolejowej Łódź - Białystok.

Pociągi z Łódź do Białystok

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Białystok?

Podróż pociągiem do Białystok zabiera średnio 4 h 7 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 3 h 40 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 14:23, a ostatni wyjeżdża z Łódź o 16:38.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Łódź do Białystok?

Pociąg z Łódź odjeżdża ze stacji Lódź - Fabryczna and Łódź - Widzew i przyjeżdża na stację Białystok Train Station and Białystok Glowny.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Ile połączeń z Łódź do Białystok jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Białystok z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy 2.5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Dziennie dostępnych jest 3 połączeń kolejowych na trasie do Białystok z Łódź.Zauważ, że jest wśród nich 2.5 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.