Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Białystok

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 37 min
Połączenia dla każdego dnia 50
Pierwszy odjazd: 04:16
Ostatni odjazd: 23:09
Odległość 294km

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Białystok na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Białystok w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Pociągi z Łódź do Białystok: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Łódź - Białystok.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Białystok?

Cena biletu Łódź - Białystok dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
34 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
45 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Białystok


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Białystok?

Pociągi do Białystok mogą odjeżdzać z Łódź Żabieniec, Łódź Kaliska or Łódź Widzew i przyjeżdżać na stację Białystok Bacieczki, Białystok or Białystok Wiadukt.

Ile połączeń z Łódź do Białystok jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Białystok z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 21 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Białystok na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Łódź do Białystok, każdego dnia dostępnych jest 21 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 21 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

O której odjeżdżają pociągi do Białystok i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Białystok odjeżdzą o 06:03, a ostatni o 23:03. Podróż trwa średnio 8 hours and 13 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Białystok w 4 hours and 52 minutes.