Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Białystok

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 37 min
Połączenia dla każdego dnia 50
Pierwszy odjazd: 04:16
Ostatni odjazd: 23:09
Odległość 294km

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Białystok na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Białystok w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Pociągi z Łódź do Białystok: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Łódź - Białystok.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Białystok?

Cena biletu Łódź - Białystok dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
36 zł Więcej 34 zł36 zł Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Białystok


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Białystok?

Pociągi do Białystok mogą odjeżdzać z Łódź Żabieniec or Łódź Kaliska i przyjeżdżać na stację Białystok Wiadukt or Białystok Bacieczki.

Ile połączeń z Łódź do Białystok jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Białystok z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 50 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Białystok na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

, Jeśli chcesz podróżować do Białystok z Łódź, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 50 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 49 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 1 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

O której odjeżdżają pociągi do Białystok i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Białystok odjeżdzą o 05:03, a ostatni o 23:03. Podróż trwa średnio 7 hours and 18 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Białystok w 4 hours and 36 minutes.