Pociąg Warszawa - Sosnowiec ceny od 55,78 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Warszawa do Sosnowiec przez pociąg

Podróż z Warszawa do Sosnowiec przez pociąg wynosi 253,84 km i zajmuje 4 godz. i 15 min. Dziennie odbywa się 3 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:28, a ostatnim o 22:21. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Sosnowiec przez pociąg za jedyne 55,78 zł lub aż 235,50 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 55,78 zł.

Najniższa cena55,78 zł
Czas trwania podróży4 godz. i 15 min
Połączenie dziennie3
Najniższa cena55,78 zł
Wyzsza cena235,50 zł
Pierwszy wyjazd05:28
Ostatni wyjazd22:21
Dystans253,84 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdSosnowiec
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Warsaw do Sosnowiec

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Warszawa do Sosnowiec na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Warszawa do Sosnowiec w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Warszawa do Sosnowiec?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Warszawa do Sosnowiec za jedyne 55,78 zł, podczas gdy średnia cena to 101,92 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Warszawa do Sosnowiec?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Warszawa - Sosnowiec.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Sosnowiec?

Dotarcie do Sosnowiec zajmie Ci 4 godz. i 15 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Warszawa o 05:28, a ostatni o 22:21'. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Sosnowiec w 2 godz. i 59 min, ale średnio zabiera to 4 godz. i 15 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Sosnowiec?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warsaw Metro Mlociny,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa Dworzec Zachodni,Warszawa, Metro Marymont 01,Warsaw Central,Warszawa, Wschodnia i przyjeżdża na stację Sosnowiec Glowny,Sosnowiec Południowy.

Ile połączeń z Warszawa do Sosnowiec jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Sosnowiec z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Na trasie z Warszawa do Sosnowiec jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Sosnowiec

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Sosnowiec
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Sosnowiec.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Sosnowiec, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Sosnowiec.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Sosnowiec

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 67,93 zł do 140,05 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 51% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Warszawa do Sosnowiec

Najtańsze bilety kolejowe Warszawa - Sosnowiec można znaleźć już za 78,27 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 96,18 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 112,95 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Sosnowiec

Podróżując pociągiem do Sosnowiec, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Warszawa do Sosnowiec
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Sosnowiec przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Warszawa do Sosnowiec Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
17.77kg
Autobus
19.04kg
Lot
50.77kg
Samochód
40.62kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Sosnowiec? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Sosnowiec wynoszą 17.77kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Sosnowiec? Podróżując pociągiem między Warszawa a Sosnowiec, zaoszczędzisz 33kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.27kg w porównaniu z autobusem i 22.85kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Sosnowiec?
Bilet pociąg z Warszawa do Sosnowiec to 101,92 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 55,78 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Sosnowiec?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Sosnowiec, to 55,78 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Sosnowiec przez pociąg?
Warszawa do Sosnowiec to 253,84 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Sosnowiec?
Warszawa do Sosnowiec to średnio 4 godz. i 15 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 59 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Sosnowiec?
Warszawa do Sosnowiec jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Sosnowiec?
Warszawa do Sosnowiec ma średnio 3 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Sosnowiec?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Sosnowiec rozpoczyna się pod adresem 05:28. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Sosnowiec?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Sosnowiec odchodzi o 22:21. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Sosnowiec?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 55,78 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Sosnowiec przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Sosnowiec to 2 godz. i 59 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Sosnowiec?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Sosnowiec.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Sosnowiec przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Sosnowiec generuje 17.77kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Sosnowiec

Powiązane trasy

Inne popularne trasy