Pociąg Łódź - Sosnowiec ceny od 66,30 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Więcej
Więcej
Więcej

Łódź do Sosnowiec przez pociąg

Podróż z Łódź do Sosnowiec przez pociąg wynosi 164,85 km i zajmuje 4 godz. i 25 min. Dziennie odbywa się 3 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:27, a ostatnim o 20:11. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Sosnowiec przez pociąg za jedyne 66,30 zł lub aż 101,87 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 66,30 zł.

Najniższa cena66,30 zł
Czas trwania podróży4 godz. i 25 min
Połączenie dziennie3
Najniższa cena66,30 zł
Wyzsza cena101,87 zł
Pierwszy wyjazd06:27
Ostatni wyjazd20:11
Dystans164,85 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdSosnowiec
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Łódź do Sosnowiec

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Sosnowiec na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Sosnowiec w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Sosnowiec?

Bilety na pociąg z Łódź do Sosnowiec kosztują średnio 84,93 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 66,30 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Łódź do Sosnowiec?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Łódź - Sosnowiec.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Sosnowiec?

Przejazd między Łódź a Sosnowiec zajmuje 4 godz. i 25 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 06:27, a ostatni o 20:11. Średnia długość podróży to 4 godz. i 25 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Sosnowiec w ciągu 3 godz. i 13 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Łódź o 06:27, a ostatni o 20:11.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Łódź do Sosnowiec?

Pociągi do Sosnowiec mogą odjeżdzać z Łódź Chojny,Lodz Kaliska,Łódź, Fabryczna,Aleja Unii Lubelskiej 3/5 i przyjeżdżać na stację Sosnowiec Glowny,Sosnowiec Południowy.

Ile połączeń z Łódź do Sosnowiec jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Sosnowiec z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Sosnowiec z Łódź? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Sosnowiec

Tanie bilety pociąg od Łódź do Sosnowiec
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Sosnowiec.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Sosnowiec, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Sosnowiec.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Sosnowiec

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Sosnowiec

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Sosnowiec można znaleźć już za 64,90 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 87,96 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 142,99 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Sosnowiec

Podróżując pociągiem do Sosnowiec, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Łódź do Sosnowiec
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Sosnowiec przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Łódź do Sosnowiec Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
11.54kg
Autobus
12.36kg
Lot
32.97kg
Samochód
26.38kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Sosnowiec? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Sosnowiec wynoszą 11.54kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Sosnowiec? Podróżując pociągiem między Łódź a Sosnowiec, zaoszczędzisz 21.43kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.82kg w porównaniu z autobusem i 14.84kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Sosnowiec?
Bilet pociąg z Łódź do Sosnowiec to 84,93 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 66,30 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Sosnowiec?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Sosnowiec, to 66,30 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Sosnowiec przez pociąg?
Łódź do Sosnowiec to 164,85 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Sosnowiec?
Łódź do Sosnowiec to średnio 4 godz. i 25 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 13 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Sosnowiec?
Łódź do Sosnowiec jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Sosnowiec?
Łódź do Sosnowiec ma średnio 3 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Sosnowiec?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Sosnowiec rozpoczyna się pod adresem 06:27. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Sosnowiec?
Najnowszy pociąg od Łódź do Sosnowiec odchodzi o 20:11. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Sosnowiec?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 66,30 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Sosnowiec przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Sosnowiec to 3 godz. i 13 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Sosnowiec?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Sosnowiec.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Sosnowiec przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Sosnowiec generuje 11.54kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Sosnowiec

Powiązane trasy

Inne popularne trasy