Pociąg Łódź - Bydgoszcz ceny od 59,32 zł

25/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Łódź do Bydgoszcz przez pociąg

Podróż z Łódź do Bydgoszcz przez pociąg wynosi 182,15 km i zajmuje 6 godz. i 19 min. Dziennie odbywa się 7 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:42, a ostatnim o 19:33. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Bydgoszcz przez pociąg za jedyne 59,32 zł lub aż 1065,81 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 59,32 zł.

Najniższa cena59,32 zł
Czas trwania podróży6 godz. i 19 min
Połączenie dziennie7
Najniższa cena59,32 zł
Wyzsza cena1065,81 zł
Pierwszy wyjazd05:42
Ostatni wyjazd19:33
Dystans182,15 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdBydgoszcz
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Łódź do Bydgoszcz

Data odjazdu
czwartek, 25 lip 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Bydgoszcz na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Bydgoszcz w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Łódź do Bydgoszcz?

Bilety na pociąg z Łódź do Bydgoszcz kosztują średnio 193,46 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 59,32 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Łódź do Bydgoszcz?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Łódź a Bydgoszcz.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Bydgoszcz?

Pierwszy pociąg do Bydgoszcz odjeżdża o 05:42, a ostatni o 19:33. Aby dostać się z Łódź do Bydgoszcz pociągiem, będziesz potrzebował 6 godz. i 19 min. Pierwszy pociąg do Bydgoszcz odjeżdzą o 05:42, a ostatni o 19:33. Podróż trwa średnio 6 godz. i 19 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Bydgoszcz w ciagu 2 godz. i 59 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Bydgoszcz i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Łódź odjeżdża ze stacji Łódź Chojny,Lodz Kaliska,Łódź, Fabryczna,Aleja Unii Lubelskiej 3/5 i przyjeżdża na stację Bydgoszcz Leśna,Bydgoszcz Jagiellońska,Bydgoszcz Główna.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Bydgoszcz z Łódź: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 7 połączeń kolejowych do Bydgoszcz z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 4 połączeń bezpośrednich i 3 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Bydgoszcz na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Łódź do Bydgoszcz jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Dziennie dostępnych jest 7 połączeń kolejowych na trasie do Bydgoszcz z Łódź.Zauważ, że jest wśród nich 4 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Bydgoszcz

Tanie bilety pociąg od Łódź do Bydgoszcz
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Bydgoszcz.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Bydgoszcz, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Bydgoszcz.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Bydgoszcz

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 53,68 zł do 129,72 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 59% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Bydgoszcz

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Bydgoszcz można znaleźć już za 67,74 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 84,78 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 126,13 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Bydgoszcz

Podróżując pociągiem do Bydgoszcz, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Bydgoszcz

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Łódź do Bydgoszcz.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie POLREGIO, PKP and LOT od Łódź do Bydgoszcz
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Bydgoszcz przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP LOT
wifi WiFi check check check
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check check cross
bicycle Rower check check cross
quiet_zone Strefa Ciszy cross check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check cross
food_and_drink Jedzenie i picie cross check check
air_con Klimatyzacja cross check cross

Łódź do Bydgoszcz Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
12.75kg
Autobus
13.66kg
Lot
36.43kg
Samochód
29.14kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Bydgoszcz? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Bydgoszcz wynoszą 12.75kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Bydgoszcz? Podróżując pociągiem między Łódź a Bydgoszcz, zaoszczędzisz 23.68kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.91kg w porównaniu z autobusem i 16.39kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Bydgoszcz?
Bilet pociąg z Łódź do Bydgoszcz to 193,46 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 59,32 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Bydgoszcz?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Bydgoszcz, to 59,32 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Bydgoszcz przez pociąg?
Łódź do Bydgoszcz to 182,15 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Bydgoszcz?
Łódź do Bydgoszcz to średnio 6 godz. i 19 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 59 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Bydgoszcz?
Łódź do Bydgoszcz jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO, PKP and LOT świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Bydgoszcz?
Łódź do Bydgoszcz ma średnio 7 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Bydgoszcz?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Bydgoszcz rozpoczyna się pod adresem 05:42. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Bydgoszcz?
Najnowszy pociąg od Łódź do Bydgoszcz odchodzi o 19:33. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Bydgoszcz?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 59,32 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Bydgoszcz?
Istnieje średnio 4 z Łódź, aby przejść do Bydgoszcz.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Bydgoszcz przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Bydgoszcz to 2 godz. i 59 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Bydgoszcz?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Bydgoszcz.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Bydgoszcz przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Bydgoszcz generuje 12.75kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Bydgoszcz

Powiązane trasy

Inne popularne trasy