Pociąg Łódź - Bydgoszcz ceny od 59,50 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
59,50 zł

Łódź do Bydgoszcz przez pociąg

Podróż z Łódź do Bydgoszcz przez pociąg wynosi 182,15 km i zajmuje 6 godz. i 28 min. Dziennie odbywa się 7 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:42, a ostatnim o 19:33. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Bydgoszcz przez pociąg za jedyne 59,50 zł lub aż 1054,40 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 59,50 zł.

Najniższa cena59,50 zł
Czas trwania podróży6 godz. i 28 min
Połączenie dziennie7
Najniższa cena59,50 zł
Wyzsza cena1054,40 zł
Pierwszy wyjazd05:42
Ostatni wyjazd19:33
Dystans182,15 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdBydgoszcz
PrzewoźnicyPOLREGIO, LOT

Pociąg Bilety od Łódź do Bydgoszcz

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Bydgoszcz na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Bydgoszcz w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Łódź do Bydgoszcz?

Bilety na pociąg z Łódź do Bydgoszcz kosztują średnio 196,11 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 59,50 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Łódź do Bydgoszcz?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Łódź a Bydgoszcz.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Bydgoszcz?

Pierwszy pociąg do Bydgoszcz odjeżdża o 05:42, a ostatni o 19:33. Aby dostać się z Łódź do Bydgoszcz pociągiem, będziesz potrzebował 6 godz. i 28 min. Pierwszy pociąg do Bydgoszcz odjeżdzą o 05:42, a ostatni o 19:33. Podróż trwa średnio 6 godz. i 28 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Bydgoszcz w ciagu 2 godz. i 59 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Bydgoszcz i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Łódź odjeżdża ze stacji Łódź, Fabryczna,Łódź Chojny,Lodz Kaliska,Aleja Unii Lubelskiej 3/5 i przyjeżdża na stację Bydgoszcz Jagiellońska,Bydgoszcz Leśna,Bydgoszcz Główna.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Bydgoszcz z Łódź: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 7 połączeń kolejowych do Bydgoszcz z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 5 połączeń bezpośrednich i 2 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Bydgoszcz na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Łódź do Bydgoszcz jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Dziennie dostępnych jest 7 połączeń kolejowych na trasie do Bydgoszcz z Łódź.Zauważ, że jest wśród nich 5 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Bydgoszcz

Tanie bilety pociąg od Łódź do Bydgoszcz
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Bydgoszcz.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Bydgoszcz, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Bydgoszcz.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Bydgoszcz

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 53,68 zł do 129,72 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 59% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Bydgoszcz

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Bydgoszcz można znaleźć już za 69,33 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 92,34 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 129,30 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Bydgoszcz

Podróżując pociągiem do Bydgoszcz, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO, LOT and PKP od Łódź do Bydgoszcz
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Bydgoszcz przez train.
Udogodnienia POLREGIO LOT PKP
wifi WiFi check check check
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check cross check
bicycle Rower check cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross cross check
air_con Klimatyzacja cross cross check

Łódź do Bydgoszcz Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
12.75kg
Autobus
13.66kg
Lot
36.43kg
Samochód
29.14kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Bydgoszcz? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Bydgoszcz wynoszą 12.75kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Bydgoszcz? Podróżując pociągiem między Łódź a Bydgoszcz, zaoszczędzisz 23.68kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.91kg w porównaniu z autobusem i 16.39kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Bydgoszcz?
Bilet pociąg z Łódź do Bydgoszcz to 196,11 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 59,50 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Bydgoszcz?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Bydgoszcz, to 59,50 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Bydgoszcz przez pociąg?
Łódź do Bydgoszcz to 182,15 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Bydgoszcz?
Łódź do Bydgoszcz to średnio 6 godz. i 28 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 59 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Bydgoszcz?
Łódź do Bydgoszcz jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO, LOT and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Bydgoszcz?
Łódź do Bydgoszcz ma średnio 7 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Bydgoszcz?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Bydgoszcz rozpoczyna się pod adresem 05:42. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Bydgoszcz?
Najnowszy pociąg od Łódź do Bydgoszcz odchodzi o 19:33. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Bydgoszcz?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 59,50 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Bydgoszcz?
Istnieje średnio 5 z Łódź, aby przejść do Bydgoszcz.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Bydgoszcz przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Bydgoszcz to 2 godz. i 59 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Bydgoszcz?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Bydgoszcz.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Bydgoszcz przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Bydgoszcz generuje 12.75kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Bydgoszcz

Powiązane trasy

Inne popularne trasy