Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Bydgoszcz

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Bydgoszcz
z 12,65 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 57,35 zł
Czas podróży 4 h 38 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd 06:14
Ostatni odjazd 22:25
Odległość 182 km

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Bydgoszcz na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ŁódźX do Bydgoszcz. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Łódź do Bydgoszcz?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Łódź do Bydgoszcz za 42,20 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Bydgoszcz kosztują około 75,51 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Łódź do Bydgoszcz?

Aby dostać się do Bydgoszcz pociągiem, możesz polegać na Rozklad, PKP and POLREGIO. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
64,62 zł 57,35 zł 57,35 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Bydgoszcz

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Bydgoszcz?

Pierwszy pociąg do Bydgoszcz odjeżdzą o 00:58, a ostatni o 22:25. Podróż trwa średnio 5 h 1 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Bydgoszcz w ciagu 3 h 17 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Łódź do Bydgoszcz?

Możesz pojechać pociągiem do Bydgoszcz z Łódź - Widzew, który przyjeżdża na stację Bydgoszcz Glowna.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Bydgoszcz z Łódź?

Dostępnych jest 5 połączeń kolejowych do Bydgoszcz z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 3 połączeń bezpośrednich i 2 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Bydgoszcz na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Dziennie dostępnych jest 5 połączeń kolejowych na trasie do Bydgoszcz z Łódź.Zauważ, że jest wśród nich 3 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.