Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Bydgoszcz

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Bydgoszcz

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 30 min
Połączenia dla każdego dnia 19
Pierwszy odjazd: 04:10
Ostatni odjazd: 01:25
Odległość 182km

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Bydgoszcz na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Łódź do Bydgoszcz?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Łódź a Bydgoszcz.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Bydgoszcz?

Cena biletu Łódź - Bydgoszcz dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 21 zł26 zł Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej 41 zł42 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Bydgoszcz


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Bydgoszcz?

Pociągi do Bydgoszcz mogą odjeżdzać z Łódź Widzew or Łódź Żabieniec i przyjeżdżać na stację Bydgoszcz Główna.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Bydgoszcz z Łódź?

Dostępnych jest 19 połączeń kolejowych do Bydgoszcz z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 2 połączeń bezpośrednich i 17 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Bydgoszcz na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 19 połączeń kolejowych z Łódź do Bydgoszcz. Zauważ, że wśród nich jest 17 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 2 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Łódź do Bydgoszcz?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Bydgoszcz w 3 hours and 27 minutes, ale średnio zabiera to 6 hours and 13 minutes.