Wyszukaj połączenie kolejowe z Malbork do Gdynia

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Malbork do Gdynia przez pociąg

Podróż z Malbork do Gdynia przez pociąg wynosi 63,64 km i zajmuje 1 godz. i 22 min. Dziennie odbywa się 39 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:05, a ostatnim o 23:49. Możliwe jest podróżowanie z Malbork do Gdynia przez pociąg za jedyne lub aż . Najlepsza cena za tę podróż to .

Czas trwania podróży1 godz. i 22 min
Połączenie dziennie39
Pierwszy wyjazd00:05
Ostatni wyjazd23:49
Dystans63,64 km
OdjazdMalbork
PrzyjazdGdynia
Przewoźnicyrozklad

Tanie bilety na pociąg z Malbork do Gdynia na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Malbork do Gdynia w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Malbork do Gdynia?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Malbork do Gdynia za . Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około .

Pociągi z Malbork do Gdynia: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Malbork - Gdynia.

O której odjeżdżają pociągi do Gdynia i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Gdynia odjeżdża o 00:05, a ostatni o 23:49. Aby dostać się z Malbork do Gdynia pociągiem, będziesz potrzebował 1 godz. i 22 min. Pierwszy pociąg do Gdynia odjeżdzą o 00:05, a ostatni o 23:49. Podróż trwa średnio 1 godz. i 22 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gdynia w ciagu 0 godz. i 56 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Malbork do Gdynia?

Pociągi do Gdynia odjeżdzają z Malbork Coach Station i przyjeżdżają na stację .

Ile połączeń z Malbork do Gdynia jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Gdynia z Malbork pociągiem, dziennie dostępnych jest 39 połączeń. Zauważ, że trasy 13 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Na trasie z Malbork do Gdynia jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Każdego dnia dostępnych jest 39 połączeń kolejowych z Malbork do Gdynia. Zauważ, że wśród nich jest 26 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 13 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety pociąg od Malbork do Gdynia
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Malbork do Gdynia.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Malbork do Gdynia, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Malbork do Gdynia.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Malbork do Gdynia

Najtańsze bilety kolejowe Malbork - Gdynia można znaleźć już za 37,90 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 78,62 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 117,66 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Gdynia

Podróżując pociągiem do Gdynia, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Malbork do Gdynia Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
4.45kg
Autobus
4.77kg
Lot
12.73kg
Samochód
10.18kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Malbork do Gdynia? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Malbork a Gdynia wynoszą 4.45kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Malbork a Gdynia? Podróżując pociągiem między Malbork a Gdynia, zaoszczędzisz 8.28kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.32kg w porównaniu z autobusem i 5.73kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Jaka jest odległość między Malbork a Gdynia przez pociąg?
Malbork do Gdynia to 63,64 km.
Jak długo trwa pociąg między Malbork a Gdynia?
Malbork do Gdynia to średnio 1 godz. i 22 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 0 godz. i 56 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Malbork na Gdynia?
Malbork do Gdynia ma średnio 39 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Malbork do Gdynia?
Najwcześniejszy pociąg od Malbork do Gdynia rozpoczyna się pod adresem 00:05. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Malbork do Gdynia?
Najnowszy pociąg od Malbork do Gdynia odchodzi o 23:49. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Malbork do Gdynia?
Istnieje średnio 13 z Malbork, aby przejść do Gdynia.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Malbork a Gdynia przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Malbork a Gdynia to 0 godz. i 56 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Malbork do Gdynia?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Malbork a Gdynia.
Jakie są emisje CO2 dla Malbork do Gdynia przez pociąg?
Podróż pociąg z Malbork do Gdynia generuje 4.45kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Malbork

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Malbork

Trasy międzynarodowe z Malbork i okolic

Inne miejsca docelowe z Malbork

Główne połączenia kolejowe do Gdynia

Powiązane trasy

Inne popularne trasy