Wyszukaj połączenie kolejowe z Malbork do Zgorzelec

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Malbork do Zgorzelec przez pociąg

Podróż z Malbork do Zgorzelec przez pociąg wynosi 420,68 km i zajmuje 10 godz. i 21 min. Dziennie odbywa się 9 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:20, a ostatnim o 08:55. Możliwe jest podróżowanie z Malbork do Zgorzelec przez pociąg za jedyne lub aż . Najlepsza cena za tę podróż to .

Czas trwania podróży10 godz. i 21 min
Połączenie dziennie9
Pierwszy wyjazd00:20
Ostatni wyjazd08:55
Dystans420,68 km
OdjazdMalbork
PrzyjazdZgorzelec
Przewoźnicyrozklad

Porównuj najlepsze ceny biletów z Malbork do Zgorzelec

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od MalborkX do Zgorzelec. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Malbork do Zgorzelec?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Malbork do Zgorzelec za jedyne , podczas gdy średnia cena to .

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Malbork do Zgorzelec?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Malbork - Zgorzelec.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Malbork do Zgorzelec?

Dotarcie do Zgorzelec zajmie Ci 10 godz. i 21 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Malbork o 00:20, a ostatni o 08:55'. Średnia długość podróży to 10 godz. i 21 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Zgorzelec w ciągu 8 godz. i 48 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Malbork o 00:20, a ostatni o 08:55.

Jakie stacje obsługują trasę Malbork - Zgorzelec?

Pociągi do Zgorzelec odjeżdzają z Malbork Coach Station i przyjeżdżają na stację Zgorzelec(Gr),Zgorzelec Warszawska 38, Polen.

Ile połączeń z Malbork do Zgorzelec jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Zgorzelec z Malbork pociągiem, dziennie dostępnych jest 9 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Zgorzelec z Malbork? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety pociąg od Malbork do Zgorzelec
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Malbork do Zgorzelec.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Malbork do Zgorzelec, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Malbork do Zgorzelec.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Malbork do Zgorzelec

Najtańsze bilety kolejowe Malbork - Zgorzelec można znaleźć już za 37,90 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 78,62 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 117,66 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Zgorzelec

Podróżując pociągiem do Zgorzelec, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Malbork do Zgorzelec Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
29.45kg
Autobus
31.55kg
Lot
84.14kg
Samochód
67.31kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Malbork do Zgorzelec? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Malbork a Zgorzelec wynoszą 29.45kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Malbork a Zgorzelec? Podróżując pociągiem między Malbork a Zgorzelec, zaoszczędzisz 54.69kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.1kg w porównaniu z autobusem i 37.86kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Jaka jest odległość między Malbork a Zgorzelec przez pociąg?
Malbork do Zgorzelec to 420,68 km.
Jak długo trwa pociąg między Malbork a Zgorzelec?
Malbork do Zgorzelec to średnio 10 godz. i 21 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 8 godz. i 48 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Malbork na Zgorzelec?
Malbork do Zgorzelec ma średnio 9 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Malbork do Zgorzelec?
Najwcześniejszy pociąg od Malbork do Zgorzelec rozpoczyna się pod adresem 00:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Malbork do Zgorzelec?
Najnowszy pociąg od Malbork do Zgorzelec odchodzi o 08:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Malbork a Zgorzelec przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Malbork a Zgorzelec to 8 godz. i 48 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Malbork do Zgorzelec?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Malbork a Zgorzelec.
Jakie są emisje CO2 dla Malbork do Zgorzelec przez pociąg?
Podróż pociąg z Malbork do Zgorzelec generuje 29.45kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Malbork

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Malbork

Trasy międzynarodowe z Malbork i okolic

Inne miejsca docelowe z Malbork

Główne połączenia kolejowe do Zgorzelec

Inne popularne trasy