Pociąg Malbork - Szczecin ceny od 78,69 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Malbork do Szczecin przez pociąg

Podróż z Malbork do Szczecin przez pociąg wynosi 302,19 km i zajmuje 6 godz. i 43 min. Dziennie odbywa się 3 połączeń, z pierwszym odlotem o 02:52, a ostatnim o 17:22. Możliwe jest podróżowanie z Malbork do Szczecin przez pociąg za jedyne 78,69 zł lub aż 1084,85 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 78,69 zł.

Najniższa cena78,69 zł
Czas trwania podróży6 godz. i 43 min
Połączenie dziennie3
Najniższa cena78,69 zł
Wyzsza cena1084,85 zł
Pierwszy wyjazd02:52
Ostatni wyjazd17:22
Dystans302,19 km
OdjazdMalbork
PrzyjazdSzczecin
PrzewoźnicyPOLREGIO, LOT

Pociąg Bilety od Malbork do Szczecin

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Malbork do Szczecin

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Malbork do Szczecin?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Malbork do Szczecin za 78,69 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 201,00 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Malbork do Szczecin?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Malbork - Szczecin.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Malbork do Szczecin?

Przejazd między Malbork a Szczecin zajmuje 6 godz. i 43 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 02:52, a ostatni o 17:22. Średnia długość podróży to 6 godz. i 43 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Szczecin w ciągu 5 godz. i 49 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Malbork o 02:52, a ostatni o 17:22.

Jakie stacje obsługują trasę Malbork - Szczecin?

Pociągi do Szczecin odjeżdzają z Malbork ze stacji Malbork Coach Station i przyjeżdźają na stację Szczecin Główny,Szczecin, Dąbie,Szczecin Train Station,Szczecin Warzymice Osiedle Kresy 11.

Ile połączeń z Malbork do Szczecin jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 3 połączeń kolejowych do Szczecin z Malbork. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 3 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Na trasie z Malbork do Szczecin jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Malbork do Szczecin

Tanie bilety pociąg od Malbork do Szczecin
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Malbork do Szczecin.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Malbork do Szczecin, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Malbork do Szczecin.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Malbork do Szczecin

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Malbork do Szczecin

Najtańsze bilety kolejowe Malbork - Szczecin można znaleźć już za 67,42 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 91,79 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 118,63 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Szczecin

Podróżując pociągiem do Szczecin, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO, LOT and PKP od Malbork do Szczecin
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Malbork do Szczecin przez train.
Udogodnienia POLREGIO LOT PKP
wifi WiFi check check check
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check cross check
bicycle Rower check cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross cross check
air_con Klimatyzacja cross cross check

Malbork do Szczecin Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
21.15kg
Autobus
22.66kg
Lot
60.44kg
Samochód
48.35kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Malbork do Szczecin? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Malbork a Szczecin wynoszą 21.15kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Malbork a Szczecin? Podróżując pociągiem między Malbork a Szczecin, zaoszczędzisz 39.29kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.51kg w porównaniu z autobusem i 27.2kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Malbork do Szczecin?
Bilet pociąg z Malbork do Szczecin to 201,00 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 78,69 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Malbork do Szczecin?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Malbork do Szczecin, to 78,69 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Malbork a Szczecin przez pociąg?
Malbork do Szczecin to 302,19 km.
Jak długo trwa pociąg między Malbork a Szczecin?
Malbork do Szczecin to średnio 6 godz. i 43 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 5 godz. i 49 min.
Jakie firmy działają od Malbork do Szczecin?
Malbork do Szczecin jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO, LOT and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Malbork na Szczecin?
Malbork do Szczecin ma średnio 3 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Malbork do Szczecin?
Najwcześniejszy pociąg od Malbork do Szczecin rozpoczyna się pod adresem 02:52. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Malbork do Szczecin?
Najnowszy pociąg od Malbork do Szczecin odchodzi o 17:22. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Malbork do Szczecin?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 78,69 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Malbork a Szczecin przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Malbork a Szczecin to 5 godz. i 49 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Malbork do Szczecin?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Malbork a Szczecin.
Jakie są emisje CO2 dla Malbork do Szczecin przez pociąg?
Podróż pociąg z Malbork do Szczecin generuje 21.15kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Malbork

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Malbork

Trasy międzynarodowe z Malbork i okolic

Inne miejsca docelowe z Malbork

Główne połączenia kolejowe do Szczecin

Powiązane trasy

Inne popularne trasy