Pociąg Malbork - Wrocław ceny od 107,93 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Malbork do Wrocław przez pociąg

Podróż z Malbork do Wrocław przez pociąg wynosi 353,52 km i zajmuje 6 godz. i 25 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:33, a ostatnim o 22:41. Możliwe jest podróżowanie z Malbork do Wrocław przez pociąg za jedyne 107,93 zł lub aż 999,74 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 107,93 zł.

Najniższa cena107,93 zł
Czas trwania podróży6 godz. i 25 min
Połączenie dziennie4
Najniższa cena107,93 zł
Wyzsza cena999,74 zł
Pierwszy wyjazd04:33
Ostatni wyjazd22:41
Dystans353,52 km
OdjazdMalbork
PrzyjazdWrocław
PrzewoźnicyPOLREGIO, LOT

Pociąg Bilety od Malbork do Wrocław

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Malbork do Wrocław na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Malbork do Wrocław?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Malbork do Wrocław za jedyne 107,93 zł, podczas gdy średnia cena to 312,46 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Malbork do Wrocław?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Malbork a Wrocław oferowane przez .

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Malbork do Wrocław?

Dotarcie do Wrocław zajmie Ci 6 godz. i 25 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Malbork o 04:33, a ostatni o 22:41'. Pierwszy pociąg do Wrocław odjeżdzą o 04:33, a ostatni o 22:41. Podróż trwa średnio 6 godz. i 25 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Wrocław w ciagu 5 godz. i 6 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Wrocław i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Wrocław odjeżdzają z Malbork Coach Station i przyjeżdżają na stację Wroclaw Gal. Dominikanska,Wrocław, Port Lotniczy,Wrocław Mikołajów,Wroclaw Central Station.

Ile połączeń z Malbork do Wrocław jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Wrocław z Malbork pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Na trasie z Malbork do Wrocław jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Malbork do Wrocław

Tanie bilety pociąg od Malbork do Wrocław
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Malbork do Wrocław.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Malbork do Wrocław, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Malbork do Wrocław.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Malbork do Wrocław

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Malbork do Wrocław

Najtańsze bilety kolejowe Malbork - Wrocław można znaleźć już za 81,48 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 143,45 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 243,88 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Wrocław

Podróżując pociągiem do Wrocław, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO, LOT and PKP od Malbork do Wrocław
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Malbork do Wrocław przez train.
Udogodnienia POLREGIO LOT PKP
wifi WiFi check check check
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check cross check
bicycle Rower check cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross cross check
air_con Klimatyzacja cross cross check

Malbork do Wrocław Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
24.75kg
Autobus
26.51kg
Lot
70.7kg
Samochód
56.56kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Malbork do Wrocław? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Malbork a Wrocław wynoszą 24.75kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Malbork a Wrocław? Podróżując pociągiem między Malbork a Wrocław, zaoszczędzisz 45.95kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.76kg w porównaniu z autobusem i 31.81kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Malbork do Wrocław?
Bilet pociąg z Malbork do Wrocław to 312,46 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 107,93 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Malbork do Wrocław?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Malbork do Wrocław, to 107,93 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Malbork a Wrocław przez pociąg?
Malbork do Wrocław to 353,52 km.
Jak długo trwa pociąg między Malbork a Wrocław?
Malbork do Wrocław to średnio 6 godz. i 25 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 5 godz. i 6 min.
Jakie firmy działają od Malbork do Wrocław?
Malbork do Wrocław jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO, LOT and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Malbork na Wrocław?
Malbork do Wrocław ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Malbork do Wrocław?
Najwcześniejszy pociąg od Malbork do Wrocław rozpoczyna się pod adresem 04:33. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Malbork do Wrocław?
Najnowszy pociąg od Malbork do Wrocław odchodzi o 22:41. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Malbork do Wrocław?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 107,93 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Malbork a Wrocław przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Malbork a Wrocław to 5 godz. i 6 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Malbork do Wrocław?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Malbork a Wrocław.
Jakie są emisje CO2 dla Malbork do Wrocław przez pociąg?
Podróż pociąg z Malbork do Wrocław generuje 24.75kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Malbork

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Malbork

Trasy międzynarodowe z Malbork i okolic

Inne miejsca docelowe z Malbork

Główne połączenia kolejowe do Wrocław

Powiązane trasy

Inne popularne trasy