Pociąg Malbork - Radom ceny od 1143,65 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Malbork do Radom przez pociąg

Podróż z Malbork do Radom przez pociąg wynosi 326,12 km i zajmuje 38 godz. i 52 min. Dziennie odbywa się 1 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:50, a ostatnim o 06:19. Możliwe jest podróżowanie z Malbork do Radom przez pociąg za jedyne 1143,65 zł lub aż 2253,74 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 1143,65 zł.

Najniższa cena1143,65 zł
Czas trwania podróży38 godz. i 52 min
Połączenie dziennie1
Najniższa cena1143,65 zł
Wyzsza cena2253,74 zł
Pierwszy wyjazd05:50
Ostatni wyjazd06:19
Dystans326,12 km
OdjazdMalbork
PrzyjazdRadom
PrzewoźnicyLOT, Aero Services ExecutiveWięcej

Pociąg Bilety od Malbork do Radom

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Malbork do Radom na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od MalborkX do Radom. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Malbork do Radom?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Malbork do Radom za jedyne 1143,65 zł, podczas gdy średnia cena to 1599,34 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Malbork do Radom?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Malbork a Radom.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Radom?

Dotarcie do Radom zajmie Ci 38 godz. i 52 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Malbork o 05:50, a ostatni o 06:19'. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Radom w 36 godz. i 31 min, ale średnio zabiera to 38 godz. i 52 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Malbork do Radom?

Możesz pojechać pociągiem do Radom z Malbork Coach Station, który przyjeżdża na stację RADOM,Radom Glowny,Radom, Warszawska / Rondo.

Ile połączeń z Malbork do Radom jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Radom z Malbork pociągiem, dziennie dostępnych jest 1 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Radom z Malbork? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Malbork do Radom

Tanie bilety pociąg od Malbork do Radom
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Malbork do Radom.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Malbork do Radom, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Malbork do Radom.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Malbork do Radom

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Malbork do Radom

Najtańsze bilety kolejowe Malbork - Radom można znaleźć już za 94,47 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 103,53 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 117,56 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Radom

Podróżując pociągiem do Radom, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Malbork do Radom

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Malbork do Radom.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie LOT, PKP and POLREGIO od Malbork do Radom
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Malbork do Radom przez train.
Udogodnienia LOT PKP POLREGIO
wifi WiFi check check check
luggage Bagaż check check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check cross
quiet_zone Strefa Ciszy cross check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check cross
accessibility Dostępność cross check check
air_con Klimatyzacja cross check cross
bicycle Rower cross check check

Malbork do Radom Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
22.83kg
Autobus
24.46kg
Lot
65.22kg
Samochód
52.18kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Malbork do Radom? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Malbork a Radom wynoszą 22.83kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Malbork a Radom? Podróżując pociągiem między Malbork a Radom, zaoszczędzisz 42.39kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.63kg w porównaniu z autobusem i 29.35kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Malbork do Radom?
Bilet pociąg z Malbork do Radom to 1599,34 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 1143,65 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Malbork do Radom?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Malbork do Radom, to 1143,65 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Malbork a Radom przez pociąg?
Malbork do Radom to 326,12 km.
Jak długo trwa pociąg między Malbork a Radom?
Malbork do Radom to średnio 38 godz. i 52 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 36 godz. i 31 min.
Jakie firmy działają od Malbork do Radom?
Malbork do Radom jest obsługiwany przez operatorów 3. Możesz znaleźć na Virail LOT, Aero Services Executive, PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Malbork na Radom?
Malbork do Radom ma średnio 1 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Malbork do Radom?
Najwcześniejszy pociąg od Malbork do Radom rozpoczyna się pod adresem 05:50. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Malbork do Radom?
Najnowszy pociąg od Malbork do Radom odchodzi o 06:19. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Malbork do Radom?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 1143,65 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Malbork a Radom przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Malbork a Radom to 36 godz. i 31 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Malbork do Radom?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Malbork a Radom.
Jakie są emisje CO2 dla Malbork do Radom przez pociąg?
Podróż pociąg z Malbork do Radom generuje 22.83kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Malbork

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Malbork

Trasy międzynarodowe z Malbork i okolic

Inne miejsca docelowe z Malbork

Główne połączenia kolejowe do Radom

Inne popularne trasy