Pociąg Malbork - Lublin ceny od 165,20 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Malbork do Lublin przez pociąg

Podróż z Malbork do Lublin przez pociąg wynosi 391,5 km i zajmuje 8 godz. i 59 min. Dziennie odbywa się 3 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:38, a ostatnim o 21:55. Możliwe jest podróżowanie z Malbork do Lublin przez pociąg za jedyne 165,20 zł lub aż 172,69 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 165,20 zł.

Najniższa cena165,20 zł
Czas trwania podróży8 godz. i 59 min
Połączenie dziennie3
Najniższa cena165,20 zł
Wyzsza cena172,69 zł
Pierwszy wyjazd05:38
Ostatni wyjazd21:55
Dystans391,5 km
OdjazdMalbork
PrzyjazdLublin
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Malbork do Lublin

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Malbork do Lublin

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od MalborkX do Lublin. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Malbork do Lublin?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Malbork do Lublin za jedyne 165,20 zł, podczas gdy średnia cena to 168,41 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Malbork do Lublin?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Malbork a Lublin.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Malbork do Lublin?

Przejazd między Malbork a Lublin zajmuje 8 godz. i 59 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:38, a ostatni o 21:55. Pierwszy pociąg do Lublin odjeżdzą o 05:38, a ostatni o 21:55. Podróż trwa średnio 8 godz. i 59 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Lublin w ciagu 7 godz. i 38 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Lublin?

Pociąg z Malbork odjeżdża ze stacji Malbork Coach Station i przyjeżdża na stację Lublin, Poland,Swidnik-Miasto,Railway station.

Ile połączeń z Malbork do Lublin jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Lublin z Malbork pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Na trasie z Malbork do Lublin jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Malbork do Lublin

Tanie bilety pociąg od Malbork do Lublin
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Malbork do Lublin.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Malbork do Lublin, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Malbork do Lublin.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Malbork do Lublin

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Malbork do Lublin

Najtańsze bilety kolejowe Malbork - Lublin można znaleźć już za 130,14 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 150,28 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 166,41 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Lublin

Podróżując pociągiem do Lublin, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Malbork do Lublin

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Malbork do Lublin.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Malbork do Lublin
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Malbork do Lublin przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Malbork do Lublin Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
27.41kg
Autobus
29.36kg
Lot
78.3kg
Samochód
62.64kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Malbork do Lublin? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Malbork a Lublin wynoszą 27.41kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Malbork a Lublin? Podróżując pociągiem między Malbork a Lublin, zaoszczędzisz 50.89kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.95kg w porównaniu z autobusem i 35.23kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Malbork do Lublin?
Bilet pociąg z Malbork do Lublin to 168,41 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 165,20 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Malbork do Lublin?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Malbork do Lublin, to 165,20 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Malbork a Lublin przez pociąg?
Malbork do Lublin to 391,5 km.
Jak długo trwa pociąg między Malbork a Lublin?
Malbork do Lublin to średnio 8 godz. i 59 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 7 godz. i 38 min.
Jakie firmy działają od Malbork do Lublin?
Malbork do Lublin jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Malbork na Lublin?
Malbork do Lublin ma średnio 3 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Malbork do Lublin?
Najwcześniejszy pociąg od Malbork do Lublin rozpoczyna się pod adresem 05:38. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Malbork do Lublin?
Najnowszy pociąg od Malbork do Lublin odchodzi o 21:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Malbork do Lublin?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 165,20 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Malbork a Lublin przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Malbork a Lublin to 7 godz. i 38 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Malbork do Lublin?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Malbork a Lublin.
Jakie są emisje CO2 dla Malbork do Lublin przez pociąg?
Podróż pociąg z Malbork do Lublin generuje 27.41kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Malbork

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Malbork

Trasy międzynarodowe z Malbork i okolic

Inne miejsca docelowe z Malbork

Główne połączenia kolejowe do Lublin

Powiązane trasy

Inne popularne trasy