Pociąg Malbork - Rybnik ceny od 147,97 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Malbork do Rybnik przez pociąg

Podróż z Malbork do Rybnik przez pociąg wynosi 439,71 km i zajmuje 9 godz. i 39 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 09:09, a ostatnim o 22:06. Możliwe jest podróżowanie z Malbork do Rybnik przez pociąg za jedyne 147,97 zł lub aż 291,75 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 147,97 zł.

Najniższa cena147,97 zł
Czas trwania podróży9 godz. i 39 min
Połączenie dziennie4
Najniższa cena147,97 zł
Wyzsza cena291,75 zł
Pierwszy wyjazd09:09
Ostatni wyjazd22:06
Dystans439,71 km
OdjazdMalbork
PrzyjazdRybnik
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Malbork do Rybnik

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Tanie bilety na pociąg z Malbork do Rybnik na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety na pociąg z Malbork do Rybnik?

Bilety na pociąg z Malbork do Rybnik kosztują średnio 170,74 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 147,97 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Malbork do Rybnik?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Malbork - Rybnik.

O której odjeżdżają pociągi do Rybnik i ile trwa podróż?

Przejazd między Malbork a Rybnik zajmuje 9 godz. i 39 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 09:09, a ostatni o 22:06. Podróż pociągiem do Rybnik zabiera średnio 9 godz. i 39 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 7 godz. i 56 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 09:09, a ostatni wyjeżdża z Malbork o 22:06.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Rybnik i na jaką stację przyjedziesz?

Możesz pojechać pociągiem do Rybnik z Malbork Coach Station, który przyjeżdża na stację Rybnik(PL),Rybnik, Dworzec Autobusowy.

Ile połączeń z Malbork do Rybnik jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Rybnik z Malbork pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Na trasie z Malbork do Rybnik jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Malbork do Rybnik

Tanie bilety pociąg od Malbork do Rybnik
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Malbork do Rybnik.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Malbork do Rybnik, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Malbork do Rybnik.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Malbork do Rybnik

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Malbork do Rybnik

Najtańsze bilety kolejowe Malbork - Rybnik można znaleźć już za 94,47 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 103,53 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 117,56 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Rybnik

Podróżując pociągiem do Rybnik, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Malbork do Rybnik
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Malbork do Rybnik przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Malbork do Rybnik Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
30.78kg
Autobus
32.98kg
Lot
87.94kg
Samochód
70.35kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Malbork do Rybnik? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Malbork a Rybnik wynoszą 30.78kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Malbork a Rybnik? Podróżując pociągiem między Malbork a Rybnik, zaoszczędzisz 57.16kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.2kg w porównaniu z autobusem i 39.57kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Malbork do Rybnik?
Bilet pociąg z Malbork do Rybnik to 170,74 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 147,97 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Malbork do Rybnik?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Malbork do Rybnik, to 147,97 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Malbork a Rybnik przez pociąg?
Malbork do Rybnik to 439,71 km.
Jak długo trwa pociąg między Malbork a Rybnik?
Malbork do Rybnik to średnio 9 godz. i 39 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 7 godz. i 56 min.
Jakie firmy działają od Malbork do Rybnik?
Malbork do Rybnik jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Malbork na Rybnik?
Malbork do Rybnik ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Malbork do Rybnik?
Najwcześniejszy pociąg od Malbork do Rybnik rozpoczyna się pod adresem 09:09. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Malbork do Rybnik?
Najnowszy pociąg od Malbork do Rybnik odchodzi o 22:06. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Malbork do Rybnik?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 147,97 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Malbork a Rybnik przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Malbork a Rybnik to 7 godz. i 56 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Malbork do Rybnik?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Malbork a Rybnik.
Jakie są emisje CO2 dla Malbork do Rybnik przez pociąg?
Podróż pociąg z Malbork do Rybnik generuje 30.78kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Malbork

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Malbork

Trasy międzynarodowe z Malbork i okolic

Inne miejsca docelowe z Malbork

Główne połączenia kolejowe do Rybnik

Inne popularne trasy