Pociąg Malbork - Gdańsk ceny od 22,95 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Malbork do Gdańsk przez pociąg

Podróż z Malbork do Gdańsk przez pociąg wynosi 43,03 km i zajmuje 0 godz. i 43 min. Dziennie odbywa się 32 połączeń, z pierwszym odlotem o 02:50, a ostatnim o 23:00. Możliwe jest podróżowanie z Malbork do Gdańsk przez pociąg za jedyne 22,95 zł lub aż 822,95 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 22,95 zł.

Najniższa cena22,95 zł
Czas trwania podróży0 godz. i 43 min
Połączenie dziennie32
Najniższa cena22,95 zł
Wyzsza cena822,95 zł
Pierwszy wyjazd02:50
Ostatni wyjazd23:00
Dystans43,03 km
OdjazdMalbork
PrzyjazdGdańsk
PrzewoźnicyPKP, LOT

Pociąg Bilety od Malbork do Gdańsk

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Malbork do Gdańsk na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Malbork do Gdańsk?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Malbork do Gdańsk za 22,95 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 53,92 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Malbork do Gdańsk?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Malbork - Gdańsk.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Gdańsk?

Dotarcie do Gdańsk zajmie Ci 0 godz. i 43 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Malbork o 02:50, a ostatni o 23:00'. Średnia długość podróży to 0 godz. i 43 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Gdańsk w ciągu 0 godz. i 23 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Malbork o 02:50, a ostatni o 23:00.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Malbork do Gdańsk?

Możesz pojechać pociągiem do Gdańsk z Malbork Coach Station, który przyjeżdża na stację Gdańsk,Gdansk Glowny,Gdańsk Lech Wałęsa Airport, GDN,Gdańsk Wrzeszcz.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Gdańsk z Malbork?

Jeśli chcesz pojechać do Gdańsk z Malbork pociągiem, dziennie dostępnych jest 32 połączeń. Zauważ, że trasy 32 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Na trasie z Malbork do Gdańsk jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Dziennie dostępnych jest 32 połączeń kolejowych na trasie do Gdańsk z Malbork.Zauważ, że jest wśród nich 32 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Malbork do Gdańsk

Tanie bilety pociąg od Malbork do Gdańsk
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Malbork do Gdańsk.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Malbork do Gdańsk, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Malbork do Gdańsk.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Malbork do Gdańsk

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 12,80 zł do 39,58 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 68% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Malbork do Gdańsk

Najtańsze bilety kolejowe Malbork - Gdańsk można znaleźć już za 31,47 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 35,34 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 39,11 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Gdańsk

Podróżując pociągiem do Gdańsk, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Malbork do Gdańsk

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Malbork do Gdańsk.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP, LOT and POLREGIO od Malbork do Gdańsk
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Malbork do Gdańsk przez train.
Udogodnienia PKP LOT POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross cross
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross cross
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check cross check
food_and_drink Jedzenie i picie check check cross
air_con Klimatyzacja check cross cross
bicycle Rower check cross check

Malbork do Gdańsk Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
3.01kg
Autobus
3.23kg
Lot
8.61kg
Samochód
6.89kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Malbork do Gdańsk? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Malbork a Gdańsk wynoszą 3.01kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Malbork a Gdańsk? Podróżując pociągiem między Malbork a Gdańsk, zaoszczędzisz 5.6kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.22kg w porównaniu z autobusem i 3.88kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Malbork do Gdańsk?
Bilet pociąg z Malbork do Gdańsk to 53,92 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 22,95 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Malbork do Gdańsk?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Malbork do Gdańsk, to 22,95 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Malbork a Gdańsk przez pociąg?
Malbork do Gdańsk to 43,03 km.
Jak długo trwa pociąg między Malbork a Gdańsk?
Malbork do Gdańsk to średnio 0 godz. i 43 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 0 godz. i 23 min.
Jakie firmy działają od Malbork do Gdańsk?
Malbork do Gdańsk jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail PKP, LOT and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Malbork na Gdańsk?
Malbork do Gdańsk ma średnio 32 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Malbork do Gdańsk?
Najwcześniejszy pociąg od Malbork do Gdańsk rozpoczyna się pod adresem 02:50. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Malbork do Gdańsk?
Najnowszy pociąg od Malbork do Gdańsk odchodzi o 23:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Malbork do Gdańsk?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 22,95 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Malbork do Gdańsk?
Istnieje średnio 32 z Malbork, aby przejść do Gdańsk.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Malbork a Gdańsk przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Malbork a Gdańsk to 0 godz. i 23 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Malbork do Gdańsk?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Malbork a Gdańsk.
Jakie są emisje CO2 dla Malbork do Gdańsk przez pociąg?
Podróż pociąg z Malbork do Gdańsk generuje 3.01kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Malbork

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Malbork

Trasy międzynarodowe z Malbork i okolic

Inne miejsca docelowe z Malbork

Główne połączenia kolejowe do Gdańsk

Powiązane trasy

Inne popularne trasy