Pociąg Malbork - Olsztyn ceny od 64,67 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Malbork do Olsztyn przez pociąg

Podróż z Malbork do Olsztyn przez pociąg wynosi 100,37 km i zajmuje 1 godz. i 55 min. Dziennie odbywa się 9 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:04, a ostatnim o 20:43. Możliwe jest podróżowanie z Malbork do Olsztyn przez pociąg za jedyne 64,67 zł lub aż 67,93 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 64,67 zł.

Najniższa cena64,67 zł
Czas trwania podróży1 godz. i 55 min
Połączenie dziennie9
Najniższa cena64,67 zł
Wyzsza cena67,93 zł
Pierwszy wyjazd06:04
Ostatni wyjazd20:43
Dystans100,37 km
OdjazdMalbork
PrzyjazdOlsztyn
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Malbork do Olsztyn

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Malbork do Olsztyn

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Olsztyn. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Malbork do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Malbork do Olsztyn?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Malbork do Olsztyn za jedyne 64,67 zł, podczas gdy średnia cena to 66,86 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Malbork do Olsztyn?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Malbork a Olsztyn.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Malbork do Olsztyn?

Pierwszy pociąg do Olsztyn odjeżdża o 06:04, a ostatni o 20:43. Aby dostać się z Malbork do Olsztyn pociągiem, będziesz potrzebował 1 godz. i 55 min. Średnia długość podróży to 1 godz. i 55 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Olsztyn w ciągu 1 godz. i 38 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Malbork o 06:04, a ostatni o 20:43.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Malbork do Olsztyn?

Pociągi do Olsztyn odjeżdzają z Malbork ze stacji Malbork Coach Station i przyjeżdźają na stację Olsztyn Główny,Olsztyn, Sielska (Shell),Olsztyn - Uniwersytet Prawocheńskiego,Olsztyn Main,Olsztyn Dajtki.

Ile połączeń z Malbork do Olsztyn jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Olsztyn z Malbork pociągiem, dziennie dostępnych jest 9 połączeń. Zauważ, że trasy 9 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Na trasie z Malbork do Olsztyn jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Jeśli podróżujesz z Malbork do Olsztyn, dostepnych jest 9 połączeń. Zauważ, że wszystkie 9 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Malbork do Olsztyn

Tanie bilety pociąg od Malbork do Olsztyn
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Malbork do Olsztyn.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Malbork do Olsztyn, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Malbork do Olsztyn.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Malbork do Olsztyn

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Malbork do Olsztyn

Najtańsze bilety kolejowe Malbork - Olsztyn można znaleźć już za 27,94 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 50,33 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 64,67 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Olsztyn

Podróżując pociągiem do Olsztyn, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Malbork do Olsztyn
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Malbork do Olsztyn przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Malbork do Olsztyn Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
7.03kg
Autobus
7.53kg
Lot
20.07kg
Samochód
16.06kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Malbork do Olsztyn? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Malbork a Olsztyn wynoszą 7.03kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Malbork a Olsztyn? Podróżując pociągiem między Malbork a Olsztyn, zaoszczędzisz 13.04kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.5kg w porównaniu z autobusem i 9.03kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Malbork do Olsztyn?
Bilet pociąg z Malbork do Olsztyn to 66,86 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 64,67 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Malbork do Olsztyn?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Malbork do Olsztyn, to 64,67 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Malbork a Olsztyn przez pociąg?
Malbork do Olsztyn to 100,37 km.
Jak długo trwa pociąg między Malbork a Olsztyn?
Malbork do Olsztyn to średnio 1 godz. i 55 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 38 min.
Jakie firmy działają od Malbork do Olsztyn?
Malbork do Olsztyn jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Malbork na Olsztyn?
Malbork do Olsztyn ma średnio 9 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Malbork do Olsztyn?
Najwcześniejszy pociąg od Malbork do Olsztyn rozpoczyna się pod adresem 06:04. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Malbork do Olsztyn?
Najnowszy pociąg od Malbork do Olsztyn odchodzi o 20:43. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Malbork do Olsztyn?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 64,67 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Malbork do Olsztyn?
Istnieje średnio 9 z Malbork, aby przejść do Olsztyn.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Malbork a Olsztyn przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Malbork a Olsztyn to 1 godz. i 38 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Malbork do Olsztyn?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Malbork a Olsztyn.
Jakie są emisje CO2 dla Malbork do Olsztyn przez pociąg?
Podróż pociąg z Malbork do Olsztyn generuje 7.03kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Malbork

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Malbork

Trasy międzynarodowe z Malbork i okolic

Inne miejsca docelowe z Malbork

Główne połączenia kolejowe do Olsztyn

Powiązane trasy

Inne popularne trasy