Znajdź autobus z Warszawa do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Kraków
z19 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 19 zł
Czas podróży 5 h 49 min
Połączenia dla każdego dnia 52
Pierwszy odjazd: 05:15
Ostatni odjazd: 23:45
Odległość 252km

Autobusem z Warszawa do Kraków: łatwiej z virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Warszawa do Kraków.

Ile kosztują bilety autobusowe z Warszawa do Kraków?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Warszawa do Kraków za jedyne 4,49 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 70,62 zł.

Jak nazywają się stacje w Warszawa i Kraków?

Autobusy z Warszawa do Kraków wyjeżdżają ze stacji Warsaw Metro Młociny, Ul. Jana Kasprowicza, Warsaw Warszawa-Zachodnia Bus Station, Al. Jerozolimskie 144, Warsaw Metro Wilanowska, Warsaw West, Modlin Airport, Warszawa Młociny and Warsaw Chopin i przyjeżdżają na stację Krakow Dworzec Autobusowy, Ul. Bosacka 18, Kraków Airport and Kraków MDA.

Cena biletu Warszawa - Kraków dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
19 zł26 zł19 zł26 zł19 zł19 zł26 zł
137 zł244 zł594 zł167 zł141 zł96 zł85 zł

Autobusy z Warszawa do Kraków


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Warszawa do Kraków, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Kraków?

Dostępnych jest 13 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Kraków. Większą część tych połączeń, dokładniej 8, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 4, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Kraków w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Kraków, dostępnych jest 13 połączeń autobusowych dziennie. 4 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 8 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Warszawa do Kraków?

Średnia długość podróży to 5 hours and 48 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kraków w 6 hours and 30 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 05:11, a ostatni o 23:09.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Warszawa do Kraków?

You can travel by bus from Warszawa to Kraków with Leo Express and FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.