Znajdź autobus z Warszawa do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 19,20zł
Czas podróży 6 h 2 min
Połączenia dla każdego dnia 52
Pierwszy odjazd: 05:15
Ostatni odjazd: 23:45
Odległość 252km

Autobusem z Warszawa do Kraków: łatwiej z virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Warszawa do Kraków.

Ile kosztują bilety autobusowe z Warszawa do Kraków?

Jak nazywają się stacje w Warszawa i Kraków?

Przy podróży na trasie z Warszawa do Kraków, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Warsaw West, Warsaw Metro Wilanowska and Modlin Airport oraz Kraków MDA and Kraków Airport.

Cena biletu Warszawa - Kraków dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
43 zł26 zł19 zł19 zł19 zł19 zł19 zł
489 zł142 zł137 zł137 zł425 zł142 zł142 zł
60 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Warszawa do Kraków, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Kraków z Warszawa?

Na trasie z Warszawa do Kraków dostępnych jest 10 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 7 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 3 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Na trasie z Warszawa do Kraków, dostępnych jest 10 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 3 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 7 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają autobusy do Kraków?

Pierwszy autobus do Kraków odjeżdża o 09:11, a ostatni o 23:02. Podróż trwa 5 hours and 36 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 4 hours and 25 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Warszawa - Kraków?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, oferujący przejazdy do Kraków.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.