Znajdź autobus z Warszawa do Kraków

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 60,51zł
Czas podróży 6 h
Połączenia dla każdego dnia 46
Pierwszy odjazd: 05:15
Ostatni odjazd: 23:45
Odległość 252km

Autobusem z Warszawa do Kraków: łatwiej z virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Warszawa do Kraków.

Ile kosztują bilety autobusowe z Warszawa do Kraków?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Warszawa do Kraków za jedyne 13,98 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 13,48 zł.

Jak nazywają się stacje w Warszawa i Kraków?

Autobusy z Warszawa do Kraków wyjeżdżają ze stacji Warsaw West and Warsaw Centrum i przyjeżdżają na stację Kraków MDA.

Cena biletu Warszawa - Kraków dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej 19 zł19 zł19 zł19 zł19 zł19 zł
Więcej Więcej 139 zł125 zł Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Warszawa do Kraków


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Warszawa do Kraków, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Kraków?

Dostępnych jest 46 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Kraków. Większą część tych połączeń, dokładniej 27, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 19, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Kraków w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Kraków, dostępnych jest 46 połączeń autobusowych dziennie. 19 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 27 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Warszawa do Kraków?

Średnia długość podróży to 4 hours and 28 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kraków w 4 hours and 20 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 12:06, a ostatni o 22:06.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Warszawa do Kraków?

You can travel by bus from Warszawa to Kraków with FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.