Autobus Warszawa - Kraków ceny od 32,03 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj 43,72 zł
Jutro 46,47 zł
2 dni 44,14 zł
3 dni 60,11 zł

Warszawa do Kraków przez autobus

Podróż z Warszawa do Kraków przez autobus wynosi 252,78 km i zajmuje 6 godz. i 36 min. Dziennie odbywa się 47 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:10, a ostatnim o 23:45. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Kraków przez autobus za jedyne 32,03 zł lub aż 335,42 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 32,03 zł.

Najniższa cena32,03 zł
Czas trwania podróży6 godz. i 36 min
Połączenie dziennie47
Najniższa cena32,03 zł
Wyzsza cena335,42 zł
Pierwszy wyjazd00:10
Ostatni wyjazd23:45
Dystans252,78 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdKraków
PrzewoźnicyFlixBus

Autobus Bilety od Warsaw do Kraków

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Kraków

Jeśli szukasz biletów z Warszawa do Kraków w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują bilety autobusowe z Warszawa do Kraków?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Warszawa do Kraków za jedyne 32,03 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 95,63 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Warszawa do Kraków?

Wsród wielu partnerów virail jest również oferujący przejazdy do Kraków.

O której odjeżdżają autobusy do Kraków?

Podróż autobusem z Warszawa do Kraków trwa 6 godz. i 36 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Warszawa o FSTD, a ostatni o 23:45. Pierwszy autobus do Kraków odjeżdża o 00:10, a ostatni o 23:45. Podróż trwa 6 godz. i 36 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :3 godz. i 35 min.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Kraków?

Przy podróży na trasie z Warszawa do Kraków, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Warsaw Metro Mlociny,Warsaw Central,Warszawa Dworzec Zachodni,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa, Wschodnia,Warszawa, Metro Marymont 01 oraz Krakow, ul. Dworcowa,Kraków, Rondo Matecznego,Krakow Straszewskiego,Krakow,Kraków Airport.

Podróż autobusem do Warszawa z Kraków: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 47 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Kraków. Większą część tych połączeń, dokładniej 20, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 27, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy. Na trasie do Kraków z Warszawa dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Warszawa do Kraków, dostępnych jest 47 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 27 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 20 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Kraków

Tanie bilety autobus od Warszawa do Kraków
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Kraków.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Kraków, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Kraków.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Kraków

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 44,88 zł do 70,86 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 37% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Warszawa do Kraków

Najtańsze bilety autobusowe Warszawa - Kraków można znaleźć już za 42,37 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 60,33 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 76,17 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Kraków

Podróżując autobusem do Kraków, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie FlixBus od Warszawa do Kraków
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Kraków przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Warszawa do Kraków Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
17.69kg
Autobus
18.96kg
Lot
50.56kg
Samochód
40.44kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Warszawa do Kraków?
Bilet autobus z Warszawa do Kraków to 95,63 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 32,03 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Kraków?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Kraków, to 32,03 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Kraków przez autobus?
Warszawa do Kraków to 252,78 km.
Jak długo trwa autobus między Warszawa a Kraków?
Warszawa do Kraków to średnio 6 godz. i 36 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 35 min.
Ile autobus dziennie zmienia się z Warszawa na Kraków?
Warszawa do Kraków ma średnio 47 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Warszawa do Kraków?
Najwcześniejszy autobus od Warszawa do Kraków rozpoczyna się pod adresem 00:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Warszawa do Kraków?
Najnowszy autobus od Warszawa do Kraków odchodzi o 23:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Kraków?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 32,03 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Kraków?
Istnieje średnio 20 z Warszawa, aby przejść do Kraków.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Kraków przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Warszawa a Kraków to 3 godz. i 35 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Warszawa do Kraków?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Warszawa a Kraków.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Kraków przez autobus?
Podróż autobus z Warszawa do Kraków generuje 18.96kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Kraków

Powiązane trasy

Inne popularne trasy