Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Kraków

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Kraków

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 47 min
Połączenia dla każdego dnia 145
Pierwszy odjazd: 03:00
Ostatni odjazd: 00:30
Odległość 252km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Warszawa do Kraków

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Kraków. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Warszawa do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Warszawa do Kraków?

Aby dostać się do Kraków pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Kraków?

Cena biletu Warszawa - Kraków dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
147 zł150 zł87 zł205 zł152 zł85 zł89 zł
Więcej Więcej 27 zł27 zł Więcej 27 zł42 zł

Pociągi z Warszawa do Kraków


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Kraków i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Kraków odjeżdzają z Warszawa Centralna or Warszawa Ochota i przyjeżdżają na stację Kraków Główny or Kraków Zabłocie.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Kraków z Warszawa: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Kraków z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 145 połączeń. Zauważ, że trasy 15 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Kraków na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jeśli chcesz podróżować do Kraków z Warszawa, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 145 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 130 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 15 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Kraków i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 3 hours and 48 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Kraków w ciągu 2 hours and 23 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Warszawa o 07:07, a ostatni o 00:07.