Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Warszawa do Elbląg

Starting from
31,70 zł
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Odkryć
Przez Autobus

Jutro

Odkryć
Przez Autobus

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Elbląg

Odkryć

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Elbląg

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Elbląg w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Warszawa do Elbląg?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 53,26 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 31,70 zł.



Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Warszawa do Elbląg?

Z przewoźnikiem Flixbus, BP Tour, Kewin, PKS Elbląg, Toks, PKS Tarnobrzeg and Polonus będziesz mógł dojechać autobusem z Warszawa do Elbląg.

Warszawa do Elbląg przez autobus

Najlepsza cena 31,70 zł
Czas podróży 3 h 56 min
Połączenia dla każdego dnia 7
Pierwszy odjazd 10:45
Ostatni odjazd 16:45
Odległość 239 km

Cena biletu Warszawa - Elbląg dla każdego dnia

 
Dzisiaj
68 zł
45,30 zł
36,28 zł
Jutro
Więcej
Więcej
Więcej
Za 2 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 3 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 4 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 5 dni
66 zł
58,85 zł
Więcej
Za 6 dni
66 zł
45,30 zł
Więcej

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
2
Przewoźnicy
7
Cena minimalna
31,70 zł
Cena maksymalna
69,55 zł

Warszawa - Elbląg

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

68 zł

Data
Piątek 28 Styczeń 2022
PKP-logo
Warszawa Centralna - Elbląg Train Station
09:35 - 13:18
PKP
27h 43min
Przesiadki
CO2: 8.6kg
Przez Autobus

45,30 zł

Data
Piątek 28 Styczeń 2022
FlixBus-logo
Nowy Dwór Mazowiecki, MPL Warszawa - Modlin - Elbląg, Dworzec Autobusowy
16:45 - 19:55
FlixBus
3h 10min
CO2: 7.65kg
Najtaniej
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 3 h 10 min
Nowy Dwór Mazowiecki, MPL Warszawa - Modlin - Elbląg Dworzec Autobusowy
16:45 - 19:55
45,30 zł
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 4 h 25 min
Warsaw West - Elbląg Dworzec Autobusowy
12:30 - 16:55
54,37 zł
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 3 h 55 min
Warszawa, Metro Młociny - Elbląg Dworzec Autobusowy
13:00 - 16:55
54,37 zł
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 3 h 25 min
Nowy Dwór Mazowiecki, MPL Warszawa - Modlin - Elbląg Dworzec Autobusowy
13:30 - 16:55
54,37 zł
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 4 h 15 min
Warsaw West - Elbląg Dworzec Autobusowy
15:40 - 19:55
54,37 zł
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 3 h 45 min
Warszawa, Metro Młociny - Elbląg Dworzec Autobusowy
16:10 - 19:55
54,37 zł
PKS Tarnobrzeg-logo
PKS Tarnobrzeg
bezpośredni
Czas podróży: 5 h 30 min
Warsaw Warszawa-Zachodnia bus station, Al. Jerozolimskie 144 - Elblag Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
10:45 - 16:15
49,43 zł

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Warszawa - Elbląg?

Podróż z Warszawa do Elbląg zajmuje około 4 h 9 min, lub nawet :3 h 10 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Warszawa o 15:10, a ostatni o 16:45.

Jak nazywają się stacje w Warszawa i Elbląg?

Autobusy z Warszawa wyjeżdżają ze stacji Warsaw West, Ochota, Centralny, Wschodnia, Warsaw Public transport stop 06 Central railway station, Al. Jerozolimskie, DA, al. Jerozolimskie 144, Warszawa, Metro Młociny, Warsaw Warszawa-Zachodnia bus station, Al. Jerozolimskie 144, Warszawa, Lotnisko Chopina and Nowy Dwór Mazowiecki, MPL Warszawa - Modlin i przyjeżdżają na stację Elblag, Aleja Grunwaldzka, Elblag Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4, Elblag Elbląg, Elbląg, Dworzec Autobusowy, Elblag PKS Dworzec Autobusowy, Elblag Hotel Sowa, Grunwaldzka Ave, Elbląg Dworzec Autobusowy and Elbląg Grunwaldzka.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Warszawa do Elbląg, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Elbląg?

Dostępnych jest 5 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Elbląg. Większą część tych połączeń, dokładniej 5, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Warszawa do Elbląg, dostępnych jest 5 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 5, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33