Znajdź autobus z Warszawa do Elbląg

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Elbląg
z14,92zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 14,92zł
Czas podróży 4 h 30 min
Połączenia dla każdego dnia 29
Pierwszy odjazd: 00:20
Ostatni odjazd: 19:00
Odległość 239km

Znajdź połączenie autobusowe z Warszawa do Elbląg na virail

Jeśli szukasz biletów z Warszawa do Elbląg w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Warszawa do Elbląg?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Warszawa do Elbląg?

Autobusy z Warszawa wyjeżdżają ze stacji Warsaw Warszawa-Zachodnia Bus Station, Al. Jerozolimskie 144, Warsaw Dw. Centralny, Warsaw Zachodni Bus Station, Warsaw West, Warszawa Młociny, Modlin Airport and Warsaw Chopin i przyjeżdżają na stację Elblag Dworzec Autobusowy, Ul. Grunwaldzka 4, Elblag Central Bus Station, Elbląg Dworzec Autobusowy, Elblag Elbląg, Elbląg, Dworzec Autobusowy, Elbląg Grunwaldzka and Elblag.

Cena biletu Warszawa - Elbląg dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
30 zł Więcej Więcej Więcej 43 zł30 zł Więcej
30 zł Więcej 30 zł Więcej 34 zł34 zł Więcej

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Warszawa do Elbląg, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Elbląg?

Na trasie z Warszawa do Elbląg dostępnych jest 11 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 9 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 1 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Elbląg w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Elbląg, dostępnych jest 11 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 1 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 9 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

O której odjeżdżają autobusy do Elbląg?

Pierwszy autobus odjeżdża z Warszawa o 01:01, a ostatni o 19:07. Podróż trwa średnio 5 hours and 33 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 3 hours and 40 minutes.

Przejazd autobusowy z Warszawa do Elbląg: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

You can travel by bus from Warszawa to Elbląg with BP Tour, Toks, FlixBus, PKS Elbląg, PKS Tarnobrzeg and Polonus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.