Znajdź autobus z Warszawa do Elbląg


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 30,21zł
Czas podróży 4 h 14 min
Połączenia dla każdego dnia 15
Pierwszy odjazd: 00:20
Ostatni odjazd: 23:15
Odległość 239km

Znajdź połączenie autobusowe z Warszawa do Elbląg na virail

Jeśli szukasz biletów z Warszawa do Elbląg w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Warszawa do Elbląg?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Warszawa to Elbląg from 6,98 zł, while the average price is 10,88 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Elbląg?

Przy podróży na trasie z Warszawa do Elbląg, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Warszawa Młociny, Modlin Airport and Warsaw West oraz Elbląg Dworzec Autobusowy.

Cena biletu Warszawa - Elbląg dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
37 zł Więcej 58 zł Więcej 39 zł Więcej Więcej
32 zł Więcej 26 zł Więcej 30 zł Więcej Więcej

Autobusy z Warszawa do Elbląg


Jako że podróż z Warszawa do Elbląg nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Elbląg z Warszawa?

Dostępnych jest 15 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Elbląg. Większą część tych połączeń, dokładniej 11, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 4, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Elbląg, dostępnych jest 15 połączeń autobusowych dziennie. 4 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 11 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Warszawa do Elbląg?

Pierwszy autobus odjeżdża z Warszawa o 08:11, a ostatni o 18:11. Podróż trwa średnio 3 hours and 55 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 3 hours and 35 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Warszawa - Elbląg?

Do partnerów virail należy również FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Warszawa do Elbląg.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.