Znajdź autobus z Warszawa do Szczecin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Szczecin
z30 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 30 zł
Czas podróży 11 h 54 min
Połączenia dla każdego dnia 23
Pierwszy odjazd: 01:55
Ostatni odjazd: 22:45
Odległość 454km

Znajdź połączenie autobusowe z Warszawa do Szczecin na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Szczecin w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Warszawa do Szczecin?

Bilety autobusowe z Warszawa do Szczecin kosztują średnio 91,12 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Warszawa do Szczecin za jedyne 6,99 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Szczecin?

Autobusy na trasie Warszawa - Szczecin wyjeżdżają ze stacji Warsaw West, Modlin Airport, Warszawa Młociny, Warszawa Marymont and Warsaw Chopin i przyjeżdżają na stację Szczecin Goleniów Airport, Szczecin Station and Szczecin Warzymice.

Cena biletu Warszawa - Szczecin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
124 zł51 zł51 zł51 zł51 zł30 zł Więcej
Więcej 127 zł257 zł228 zł Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej 68 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Warszawa do Szczecin, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Szczecin z Warszawa?

Dostępnych jest 7 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Szczecin. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 6, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Szczecin, dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 6 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Warszawa - Szczecin?

Pierwszy autobus odjeżdża z Warszawa o 06:10, a ostatni o 23:12. Podróż trwa średnio 12 hours and 9 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 11 hours and 12 minutes.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Warszawa do Szczecin?

You can travel by bus from Warszawa to Szczecin with FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.