Znajdź autobus z Warszawa do Szczecin


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 155,72zł
Czas podróży 12 h 22 min
Połączenia dla każdego dnia 20
Pierwszy odjazd: 01:55
Ostatni odjazd: 22:45
Odległość 454km

Znajdź połączenie autobusowe z Warszawa do Szczecin na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Szczecin w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Warszawa do Szczecin?

Bilety autobusowe z Warszawa do Szczecin kosztują średnio 27,98 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Warszawa do Szczecin za jedyne 35,98 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Szczecin?

Autobusy na trasie Warszawa - Szczecin wyjeżdżają ze stacji Modlin Airport and Warsaw West i przyjeżdżają na stację Szczecin Goleniów Airport and Szczecin Station.

Cena biletu Warszawa - Szczecin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
43 zł48 zł52 zł48 zł61 zł69 zł52 zł
135 zł241 zł261 zł263 zł Więcej 341 zł225 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej 63 zł76 zł76 zł

Autobusy z Warszawa do Szczecin


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Warszawa do Szczecin, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Szczecin z Warszawa?

Dostępnych jest 20 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Szczecin. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 19, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Szczecin, dostępnych jest 20 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 19 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Warszawa - Szczecin?

Pierwszy autobus odjeżdża z Warszawa o 06:09, a ostatni o 22:09. Podróż trwa średnio 11 hours and 53 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 8 hours and 45 minutes.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Warszawa do Szczecin?

You can travel by bus from Warszawa to Szczecin with FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.