Autobus Warszawa - Szczecin ceny od 96,43 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj 96,43 zł
Jutro 96,94 zł
2 dni 104,11 zł
3 dni 111,23 zł

Warszawa do Szczecin przez autobus

Podróż z Warszawa do Szczecin przez autobus wynosi 454,27 km i zajmuje 10 godz. i 59 min. Dziennie odbywa się 55 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:45, a ostatnim o 23:55. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Szczecin przez autobus za jedyne 96,43 zł lub aż 469,56 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 96,43 zł.

Najniższa cena96,43 zł
Czas trwania podróży10 godz. i 59 min
Połączenie dziennie55
Najniższa cena96,43 zł
Wyzsza cena469,56 zł
Pierwszy wyjazd00:45
Ostatni wyjazd23:55
Dystans454,27 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdSzczecin
PrzewoźnicyFlixBus Estonia OÜ, InterWięcej

Autobus Bilety od Warszawa do Szczecin

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Szczecin

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Szczecin w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Warszawa do Szczecin?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Warszawa do Szczecin za jedyne 96,43 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 190,76 zł.

Przejazd autobusowy z Warszawa do Szczecin: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Szczecin.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Szczecin?

Podróż autobusem z Warszawa do Szczecin trwa 10 godz. i 59 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:55. Pierwszy autobus odjeżdża z Warszawa o 00:45, a ostatni o 23:55. Podróż trwa średnio 10 godz. i 59 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :8 godz. i 5 min.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Warszawa do Szczecin wyjeżdżają ze stacji Warsaw Central,Warszawa, Wschodnia,Warszawa, Metro Marymont 01,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warsaw Metro Mlociny,Warszawa Dworzec Zachodni i przyjeżdżają na stację Szczecin Train Station,Szczecin Główny,Szczecin, Dąbie,Szczecin Warzymice Osiedle Kresy 11.

Podróż autobusem do Warszawa z Szczecin: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 55 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Szczecin. Większą część tych połączeń, dokładniej 5, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 50, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy. Na trasie do Szczecin z Warszawa dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Warszawa do Szczecin, dostępnych jest 55 połączeń autobusowych dziennie. 50 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 5 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warszawa do Szczecin

Tanie bilety autobus od Warszawa do Szczecin
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Szczecin.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Szczecin, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Szczecin.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warszawa do Szczecin

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 92,38 zł do 143,36 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 36% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Warszawa do Szczecin

Najtańsze bilety autobusowe Warszawa - Szczecin można znaleźć już za 116,91 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 126,50 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 146,20 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Szczecin

Podróżując autobusem do Szczecin, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie Inter and FlixBus od Warszawa do Szczecin
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Szczecin przez bus.
Udogodnienia Inter FlixBus
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
air_con Klimatyzacja check check
wifi WiFi cross check
luggage Bagaż cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check

Warszawa do Szczecin Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
31.8kg
Autobus
34.07kg
Lot
90.85kg
Samochód
72.68kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Warszawa do Szczecin?
Bilet autobus z Warszawa do Szczecin to 190,76 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 96,43 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Szczecin?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Szczecin, to 96,43 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Szczecin przez autobus?
Warszawa do Szczecin to 454,27 km.
Jak długo trwa autobus między Warszawa a Szczecin?
Warszawa do Szczecin to średnio 10 godz. i 59 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 8 godz. i 5 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Szczecin?
Warszawa do Szczecin jest obsługiwany przez operatorów 3. Możesz znaleźć na Virail FlixBus Estonia OÜ, Inter, FlixBus Polska sp. z.o.o. and FlixBus świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Warszawa na Szczecin?
Warszawa do Szczecin ma średnio 55 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Warszawa do Szczecin?
Najwcześniejszy autobus od Warszawa do Szczecin rozpoczyna się pod adresem 00:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Warszawa do Szczecin?
Najnowszy autobus od Warszawa do Szczecin odchodzi o 23:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Szczecin?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 96,43 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Szczecin?
Istnieje średnio 5 z Warszawa, aby przejść do Szczecin.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Szczecin przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Warszawa a Szczecin to 8 godz. i 5 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Warszawa do Szczecin?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Warszawa a Szczecin.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Szczecin przez autobus?
Podróż autobus z Warszawa do Szczecin generuje 34.07kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Szczecin

Powiązane trasy

Inne popularne trasy