Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Szczecin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 19 min
Połączenia dla każdego dnia 141
Pierwszy odjazd: 01:00
Ostatni odjazd: 23:45
Odległość 454km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Szczecin na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Warszawa do Szczecin w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Pociągi z Warszawa do Szczecin: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Szczecin oferowane przez Rozklad.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Szczecin?

Cena biletu Warszawa - Szczecin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
62 zł60 zł47 zł30 zł43 zł47 zł43 zł
43 zł72 zł Więcej Więcej Więcej 60 zł Więcej
243 zł Więcej Więcej 186 zł115 zł182 zł128 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Warszawa do Szczecin


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie stacje obsługują trasę Warszawa - Szczecin?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warszawa Ochota, Warszawa Centralna, Warszawa Zachodnia, Warszawa Wileńska, Warszawa Ochota WKD or Warszawa Wschodnia i przyjeżdża na stację Szczecin Podjuchy, Szczecin Zdroje, Szczecin Główny or Szczecin Dąbie.

Ile połączeń z Warszawa do Szczecin jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Szczecin z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 24 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jesśli chcesz przejechać do Szczecin z Warszawa, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 24 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 15 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Szczecin i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 123991 hours and 41 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Szczecin w ciągu 6 hours and 11 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Warszawa o 06:07, a ostatni o 23:07.