Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Szczecin

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Szczecin

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 19 min
Połączenia dla każdego dnia 141
Pierwszy odjazd: 03:00
Ostatni odjazd: 01:45
Odległość 454km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Szczecin na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Warszawa do Szczecin w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Pociągi z Warszawa do Szczecin: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Szczecin oferowane przez Rozklad.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Szczecin?

Cena biletu Warszawa - Szczecin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
51 zł51 zł51 zł51 zł60 zł Więcej Więcej
127 zł257 zł227 zł Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej 68 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Warszawa do Szczecin


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie stacje obsługują trasę Warszawa - Szczecin?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warszawa Centralna or Warszawa Śródmieście PKP i przyjeżdża na stację Szczecin Podjuchy or Szczecin Zdroje.

Ile połączeń z Warszawa do Szczecin jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Szczecin z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 141 połączeń. Zauważ, że trasy 9 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Każdego dnia dostępnych jest 141 połączeń kolejowych z Warszawa do Szczecin. Zauważ, że wśród nich jest 132 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 9 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Szczecin i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 8 hours and 57 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Szczecin w ciągu 6 hours and 31 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Warszawa o 08:07, a ostatni o 01:07.