Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Szczecin

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Szczecin

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 19 min
Połączenia dla każdego dnia 141
Pierwszy odjazd: 01:00
Ostatni odjazd: 23:45
Odległość 454km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Szczecin na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Warszawa do Szczecin w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Pociągi z Warszawa do Szczecin: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Szczecin oferowane przez Rozklad.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Szczecin?

Cena biletu Warszawa - Szczecin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
56 zł68 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
60 zł51 zł30 zł43 zł43 zł47 zł Więcej
311 zł232 zł157 zł175 zł175 zł704 zł Więcej

Pociągi z Warszawa do Szczecin


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie stacje obsługują trasę Warszawa - Szczecin?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warszawa Centralna or Warszawa Śródmieście PKP i przyjeżdża na stację Szczecin Podjuchy or Szczecin Zdroje.

Ile połączeń z Warszawa do Szczecin jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Szczecin z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jesśli chcesz przejechać do Szczecin z Warszawa, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 5 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 5 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Szczecin i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 8 hours and 57 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Szczecin w ciągu 6 hours and 31 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Warszawa o 06:07, a ostatni o 23:07.