Wyszukaj połączenie kolejowe z Częstochowa do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Kraków
z 9,92 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 40,75 zł
Czas podróży 1 h 41 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd 02:56
Ostatni odjazd 21:26
Odległość 100 km

Tanie bilety na pociąg z Częstochowa do Kraków na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Kraków. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Częstochowa do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Częstochowa do Kraków?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Częstochowa do Kraków za 31,72 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 43,81 zł.

Pociągi z Częstochowa do Kraków: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Kraków pociągiem, możesz polegać na Rozklad, PKP and POLREGIO. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
45 zł 45 zł 45 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Częstochowa do Kraków

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Częstochowa do Kraków?

Średnia długość podróży to 1 h 42 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Kraków w ciągu 1 h 26 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Częstochowa o 17:51, a ostatni o 21:26.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Częstochowa do Kraków?

Pociągi do Kraków odjeżdzają z Czestochowa główny dworzec, Czestochowa - Stradom and Czestochowa Train Station i przyjeżdżają na stację Kraków Główny and Kraków Train Station.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Kraków z Częstochowa?

Dostępnych jest 5.5 połączeń kolejowych do Kraków z Częstochowa. Zauważ, że wśrod nich jest 5.5 połączeń bezpośrednich i 0 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Kraków na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Częstochowa do Kraków, dostepnych jest 5.5 połączeń. Zauważ, że wszystkie 5.5 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.