Pociąg Łódź - Kielce ceny od 59,50 zł

Rozpocząć z
59,50 zł

Łódź do Kielce przez pociąg

Podróż z Łódź do Kielce przez pociąg wynosi 126,94 km i zajmuje 5 godz. i 15 min. Dziennie odbywa się 2 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:54, a ostatnim o 23:02. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Kielce przez pociąg za jedyne 59,50 zł lub aż 125,94 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 59,50 zł.

Najniższa cena59,50 zł
Czas trwania podróży5 godz. i 15 min
Połączenie dziennie2
Najniższa cena59,50 zł
Wyzsza cena125,94 zł
Pierwszy wyjazd06:54
Ostatni wyjazd23:02
Dystans126,94 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdKielce
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Łódź do Kielce

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Tanie bilety na pociąg z Łódź do Kielce na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ŁódźX do Kielce. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Kielce?

Średnia cena biletów kolejowych z Łódź do Kielce to 105,83 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Kielce kosztują około 59,50 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Łódź do Kielce?

Aby dostać się do Kielce pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Łódź do Kielce?

Przejazd między Łódź a Kielce zajmuje 5 godz. i 15 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 06:54, a ostatni o 23:02. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kielce w 4 godz. i 34 min, ale średnio zabiera to 5 godz. i 15 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Łódź do Kielce?

Pociągi do Kielce odjeżdzają z Łódź ze stacji i przyjeżdźają na stację .

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Kielce z Łódź?

Dostępnych jest 2 połączeń kolejowych do Kielce z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 2 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Kielce na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Kielce z Łódź? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Kielce

Tanie bilety pociąg od Łódź do Kielce
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Kielce.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Kielce, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Kielce.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Kielce

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 67,05 zł do 94,42 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 29% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Kielce

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Kielce można znaleźć już za 47,49 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 68,49 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 88,28 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Kielce

Podróżując pociągiem do Kielce, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Kielce

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Łódź do Kielce.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Łódź do Kielce
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Kielce przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Łódź do Kielce Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
8.89kg
Autobus
9.52kg
Lot
25.39kg
Samochód
20.31kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Kielce? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Kielce wynoszą 8.89kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Kielce? Podróżując pociągiem między Łódź a Kielce, zaoszczędzisz 16.5kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.63kg w porównaniu z autobusem i 11.42kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Kielce?
Bilet pociąg z Łódź do Kielce to 105,83 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 59,50 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Kielce?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Kielce, to 59,50 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Kielce przez pociąg?
Łódź do Kielce to 126,94 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Kielce?
Łódź do Kielce to średnio 5 godz. i 15 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 4 godz. i 34 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Kielce?
Łódź do Kielce jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Kielce?
Łódź do Kielce ma średnio 2 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Kielce?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Kielce rozpoczyna się pod adresem 06:54. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Kielce?
Najnowszy pociąg od Łódź do Kielce odchodzi o 23:02. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Kielce?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 59,50 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Łódź do Kielce?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Łódź, aby przejść do Kielce. Możesz przejść z Łódź Chojny, Lodz Bus Station and Łódź Fabryczna i możesz dotrzeć do Kielce Przystanek Autobusowy, Kielce, Kielce ul. Żytnia (Hala widowiskowo-sportowa) and Kielce Railway Station.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Kielce przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Kielce to 4 godz. i 34 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Kielce?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Kielce.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Kielce przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Kielce generuje 8.89kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Kielce

Powiązane trasy

Inne popularne trasy