Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Kielce

Starting from
41,62 zł
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Odkryć
Przez Pociąg

Jutro

Odkryć
Przez Pociąg

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Kielce

Odkryć

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Kielce

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Kielce. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Łódź do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Łódź do Kielce?

Średnia cena biletów kolejowych z Łódź do Kielce to 53,57 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Kielce kosztują około 41,62 zł.



Pociągi z Łódź do Kielce: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Kielce pociągiem, możesz polegać na PKP and POLREGIO. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Łódź do Kielce przez pociąg

Najlepsza cena 53 zł
Czas podróży 5 h 13 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 06:54
Ostatni odjazd 15:53
Odległość 127 km

Cena biletu Łódź - Kielce dla każdego dnia

 
Dzisiaj
53 zł
38,50 zł
18,14 zł
Jutro
Więcej
Więcej
Więcej
Za 2 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 3 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 4 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 5 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 6 dni
Więcej
Więcej
Więcej

Podsumowanie trasy przez Pociąg

połączenia
3
Przewoźnicy
2
Cena minimalna
41,62 zł
Cena maksymalna
93 zł

Łódź - Kielce

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

Data
Piątek 28 Styczeń 2022
POLREGIO-logo
Łódź - Widzew - Kielce Train Station
06:54 - 12:17
POLREGIO
5h 23min
Przesiadki
CO2: 4.56kg
Przez Autobus

38,50 zł

Data
Piątek 28 Styczeń 2022
Neobus-logo
Lodz Lodz-Fabryczna railway station, Bronislawa Salacinskiego Square 1 - Kielce Bus station, ul. Czarnowska 12
22:30 - 00:55
Neobus
2h 25min
CO2: 4.06kg
Najtaniej
POLREGIO-logo
POLREGIO
1 change
Czas podróży: 5 h 23 min
Łódź - Widzew - Kielce Train Station
06:54 - 12:17
53 zł
POLREGIO-logo
POLREGIO
1 change
Czas podróży: 5 h 21 min
Łódź - Widzew - Kielce Train Station
10:56 - 16:17
53 zł
POLREGIO-logo
POLREGIO
1 change
Czas podróży: 4 h 56 min
Łódź - Widzew - Kielce Train Station
15:53 - 20:49
53 zł

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Kielce?

Pierwszy pociąg do Kielce odjeżdzą o 11:03, a ostatni o 15:53. Podróż trwa średnio 5 h 14 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kielce w ciagu 3 h 56 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Łódź do Kielce?

Pociągi do Kielce odjeżdzają z Łódź - Widzew i przyjeżdżają na stację Kielce Train Station.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Ile połączeń z Łódź do Kielce jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 3 połączeń kolejowych do Kielce z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest połączeń bezpośrednich i 3 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Kielce na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Kielce z Łódź, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 3 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 3 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33