Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Kielce

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Kielce
z 11,03 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 50 zł
Czas podróży 8 h
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 01:09
Ostatni odjazd 20:47
Odległość 127 km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Kielce

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Kielce. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Łódź do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Łódź do Kielce?

Średnia cena biletów kolejowych z Łódź do Kielce to 62,83 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Kielce kosztują około 46,42 zł.

Pociągi z Łódź do Kielce: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Kielce pociągiem, możesz polegać na Rozklad, PKP and POLREGIO. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 50 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej 36,58 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Kielce

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Kielce?

Pierwszy pociąg do Kielce odjeżdzą o 05:07, a ostatni o 20:47. Podróż trwa średnio 8 h 14 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kielce w ciagu 3 h 33 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Łódź do Kielce?

Pociągi do Kielce odjeżdzają z Łódź - Widzew i przyjeżdżają na stację Kielce Train Station.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Ile połączeń z Łódź do Kielce jest każdego dnia?

Dostępnych jest 4 połączeń kolejowych do Kielce z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest połączeń bezpośrednich i 4 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Kielce na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Kielce z Łódź, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 4 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.