Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Wrocław

Szczegóły podróży

Czas podróży 50137 h 52 min
Połączenia dla każdego dnia 242
Pierwszy odjazd: 04:39
Ostatni odjazd: 23:41
Odległość 302km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Wrocław

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od WarszawaX do Wrocław. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Warszawa do Wrocław?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Warszawa - Wrocław.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Warszawa do Wrocław?

Cena biletu Warszawa - Wrocław dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
123 zł150 zł142 zł Więcej Więcej 124 zł105 zł
Więcej 30 zł Więcej Więcej 30 zł30 zł30 zł

Pociągi z Warszawa do Wrocław


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Warszawa do Wrocław?

Możesz pojechać pociągiem do Wrocław z Warszawa Centralna or Warszawa Śródmieście PKP, który przyjeżdża na stację Wrocław Mikołajów or Wrocław Pawłowice.

Ile połączeń z Warszawa do Wrocław jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Wrocław z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 13 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Wrocław na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Warszawa do Wrocław, każdego dnia dostępnych jest 13 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Wrocław?

Pierwszy pociąg do Wrocław odjeżdzą o 05:02, a ostatni o 23:02. Podróż trwa średnio 491741 hours and 19 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Wrocław w ciagu 4 hours and 37 minutes.