Pociąg Warszawa - Wrocław ceny od 83,81 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Warszawa do Wrocław przez pociąg

Podróż z Warszawa do Wrocław przez pociąg wynosi 302,07 km i zajmuje 4 godz. i 58 min. Dziennie odbywa się 3 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:21, a ostatnim o 22:11. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Wrocław przez pociąg za jedyne 83,81 zł lub aż 280,01 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 83,81 zł.

Najniższa cena83,81 zł
Czas trwania podróży4 godz. i 58 min
Połączenie dziennie3
Najniższa cena83,81 zł
Wyzsza cena280,01 zł
Pierwszy wyjazd04:21
Ostatni wyjazd22:11
Dystans302,07 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdWrocław
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Warsaw do Wrocław

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Warszawa do Wrocław

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Warszawa do Wrocław?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Warszawa do Wrocław za 83,81 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 131,02 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Warszawa do Wrocław?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Wrocław oferowane przez .

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Wrocław?

Dotarcie do Wrocław zajmie Ci 4 godz. i 58 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Warszawa o 04:21, a ostatni o 22:11'. Średnia długość podróży to 4 godz. i 58 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Wrocław w ciągu 3 godz. i 49 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Warszawa o 04:21, a ostatni o 22:11.

Jakie stacje obsługują trasę Warszawa - Wrocław?

Możesz pojechać pociągiem do Wrocław z Warsaw Metro Mlociny,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa Dworzec Zachodni,Warszawa, Metro Marymont 01,Warsaw Central,Warszawa, Wschodnia, który przyjeżdża na stację Wrocław Mikołajów,Wroclaw Gal. Dominikanska,Wrocław, Port Lotniczy,Wroclaw Central Station.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Wrocław z Warszawa: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Wrocław z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Na trasie z Warszawa do Wrocław jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Wrocław

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Wrocław
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Wrocław.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Wrocław, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Wrocław.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Wrocław

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 79,76 zł do 112,07 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 29% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Warszawa do Wrocław

Najtańsze bilety kolejowe Warszawa - Wrocław można znaleźć już za 89,53 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 112,56 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 178,37 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Wrocław

Podróżując pociągiem do Wrocław, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Warszawa do Wrocław
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Wrocław przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Warszawa do Wrocław Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
21.14kg
Autobus
22.66kg
Lot
60.41kg
Samochód
48.33kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Wrocław? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Wrocław wynoszą 21.14kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Wrocław? Podróżując pociągiem między Warszawa a Wrocław, zaoszczędzisz 39.27kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.52kg w porównaniu z autobusem i 27.19kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Wrocław?
Bilet pociąg z Warszawa do Wrocław to 131,02 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 83,81 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Wrocław?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Wrocław, to 83,81 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Wrocław przez pociąg?
Warszawa do Wrocław to 302,07 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Wrocław?
Warszawa do Wrocław to średnio 4 godz. i 58 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 49 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Wrocław?
Warszawa do Wrocław jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Wrocław?
Warszawa do Wrocław ma średnio 3 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Wrocław?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Wrocław rozpoczyna się pod adresem 04:21. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Wrocław?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Wrocław odchodzi o 22:11. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Wrocław?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 83,81 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Wrocław przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Wrocław to 3 godz. i 49 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Wrocław?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Wrocław.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Wrocław przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Wrocław generuje 21.14kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Wrocław

Powiązane trasy

Inne popularne trasy