Pociąg Warszawa - Wrocław ceny od 68,30 zł

Rozpocząć z
68,30 zł

Warszawa do Wrocław przez pociąg

Podróż z Warszawa do Wrocław przez pociąg wynosi 302,07 km i zajmuje 4 godz. i 54 min. Dziennie odbywa się 5 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:21, a ostatnim o 22:01. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Wrocław przez pociąg za jedyne 68,30 zł lub aż 218,83 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 68,30 zł.

Najniższa cena68,30 zł
Czas trwania podróży4 godz. i 54 min
Połączenie dziennie5
Najniższa cena68,30 zł
Wyzsza cena218,83 zł
Pierwszy wyjazd04:21
Ostatni wyjazd22:01
Dystans302,07 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdWrocław
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Warsaw do Wrocław

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Warszawa do Wrocław

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Warszawa do Wrocław?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Warszawa do Wrocław za 68,30 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 116,68 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Warszawa do Wrocław?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Wrocław oferowane przez .

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Wrocław?

Dotarcie do Wrocław zajmie Ci 4 godz. i 54 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Warszawa o 04:21, a ostatni o 22:01'. Średnia długość podróży to 4 godz. i 54 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Wrocław w ciągu 3 godz. i 47 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Warszawa o 04:21, a ostatni o 22:01.

Jakie stacje obsługują trasę Warszawa - Wrocław?

Możesz pojechać pociągiem do Wrocław z , który przyjeżdża na stację .

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Wrocław z Warszawa: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Wrocław z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że trasy 2 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Na trasie z Warszawa do Wrocław jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Jeśli chcesz podróżować do Wrocław z Warszawa, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 5 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 3 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 2 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Wrocław

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Wrocław
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Wrocław.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Wrocław, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Wrocław.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Wrocław

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 65,18 zł do 134,70 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 52% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Warszawa do Wrocław

Najtańsze bilety kolejowe Warszawa - Wrocław można znaleźć już za 41,58 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 81,88 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 135,16 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Wrocław

Podróżując pociągiem do Wrocław, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Warszawa do Wrocław

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Warszawa do Wrocław.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Warszawa do Wrocław
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Wrocław przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Warszawa do Wrocław Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
21.14kg
Autobus
22.66kg
Lot
60.41kg
Samochód
48.33kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Wrocław? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Wrocław wynoszą 21.14kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Wrocław? Podróżując pociągiem między Warszawa a Wrocław, zaoszczędzisz 39.27kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.52kg w porównaniu z autobusem i 27.19kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Wrocław?
Bilet pociąg z Warszawa do Wrocław to 116,68 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 68,30 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Wrocław?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Wrocław, to 68,30 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Wrocław przez pociąg?
Warszawa do Wrocław to 302,07 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Wrocław?
Warszawa do Wrocław to średnio 4 godz. i 54 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 47 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Wrocław?
Warszawa do Wrocław jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Wrocław?
Warszawa do Wrocław ma średnio 5 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Wrocław?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Wrocław rozpoczyna się pod adresem 04:21. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Wrocław?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Wrocław odchodzi o 22:01. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Wrocław?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 68,30 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Warszawa do Wrocław?
Istnieją stacje 6, z których możesz wyjechać z Warszawa, aby przejść do Wrocław. Możesz przejść z Warszawa Zachodnia, Warszawa, Warszawa Służewiec, Warszawa Wschodnia, Metro Marymont and Warsaw Młociny i możesz dotrzeć do Wrocław Główny, Wroclaw Airport, Wroclaw Gal. Dominikanska and Wrocław Mikołajów.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Wrocław?
Istnieje średnio 2 z Warszawa, aby przejść do Wrocław.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Wrocław przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Wrocław to 3 godz. i 47 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Wrocław?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Wrocław.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Wrocław przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Wrocław generuje 21.14kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Wrocław

Powiązane trasy

Inne popularne trasy