Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Wrocław

Szczegóły podróży

Czas podróży 50137 h 52 min
Połączenia dla każdego dnia 242
Pierwszy odjazd: 04:39
Ostatni odjazd: 23:41
Odległość 302km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Wrocław

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od WarszawaX do Wrocław. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Warszawa do Wrocław?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Warszawa - Wrocław.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Warszawa do Wrocław?

Cena biletu Warszawa - Wrocław dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
51 zł34 zł34 zł Więcej 34 zł Więcej Więcej
43 zł43 zł43 zł43 zł30 zł51 zł43 zł
129 zł130 zł124 zł124 zł129 zł103 zł129 zł

Pociągi z Warszawa do Wrocław


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Warszawa do Wrocław?

Możesz pojechać pociągiem do Wrocław z Warszawa Centralna or Warszawa Śródmieście PKP, który przyjeżdża na stację Wrocław Mikołajów or Wrocław Pawłowice.

Ile połączeń z Warszawa do Wrocław jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Wrocław z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 242 połączeń. Zauważ, że trasy 12 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Wrocław na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jeśli chcesz podróżować do Wrocław z Warszawa, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 242 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 230 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 12 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Wrocław?

Pierwszy pociąg do Wrocław odjeżdzą o 05:02, a ostatni o 23:02. Podróż trwa średnio 491741 hours and 19 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Wrocław w ciagu 4 hours and 37 minutes.