Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Wrocław
z 14,55 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 50,22 zł
Czas podróży 4 h 51 min
Połączenia dla każdego dnia 11
Pierwszy odjazd 10:20
Ostatni odjazd 23:21
Odległość 302 km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Wrocław

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Warszawa do Wrocław w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Warszawa do Wrocław?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Warszawa do Wrocław za 50,22 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 63,99 zł.

Pociągi z Warszawa do Wrocław: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, SBB, PKP and POLREGIO, świadczącego usługi na trasie Warszawa - Wrocław.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
73,70 zł 70,71 zł 66 zł 70,71 zł 67,14 zł 70,71 zł 57,45 zł
Więcej 54,37 zł 54,37 zł 54,37 zł 54,37 zł Więcej Więcej
722,73 zł Więcej 145,48 zł Więcej 127,16 zł 298,40 zł Więcej
34,01 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Warszawa do Wrocław

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Wrocław?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Wrocław w 3 h 34 min, ale średnio zabiera to 4 h 46 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Wrocław i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warszawa Centralna railway station, Warsaw - Zachodni, Warszawa - wschodnia stacja kolejowa and Warszawa Centralna i przyjeżdża na stację Wrocław Glowny and Wrocław Główny.

Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Ile połączeń z Warszawa do Wrocław jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Wrocław z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 9.5 połączeń. Zauważ, że trasy 9.5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Wrocław na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Warszawa do Wrocław, dostepnych jest 9.5 połączeń. Zauważ, że wszystkie 9.5 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.