Pociąg Opole - Rzeszów ceny od 81,15 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Opole do Rzeszów przez pociąg

Podróż z Opole do Rzeszów przez pociąg wynosi 297,68 km i zajmuje 5 godz. i 29 min. Dziennie odbywa się 11 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:53, a ostatnim o 18:36. Możliwe jest podróżowanie z Opole do Rzeszów przez pociąg za jedyne 81,15 zł lub aż 806,93 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 81,15 zł.

Najniższa cena81,15 zł
Czas trwania podróży5 godz. i 29 min
Połączenie dziennie11
Najniższa cena81,15 zł
Wyzsza cena806,93 zł
Pierwszy wyjazd05:53
Ostatni wyjazd18:36
Dystans297,68 km
OdjazdOpole
PrzyjazdRzeszów
PrzewoźnicyPKP, LOT

Pociąg Bilety od Opole do Rzeszów

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Opole do Rzeszów na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Opole do Rzeszów?

Średnia cena biletów kolejowych z Opole do Rzeszów to 203,51 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Opole do Rzeszów kosztują około 81,15 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Opole do Rzeszów?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Opole - Rzeszów.

Ile zajmuje podróż z Opole do Rzeszów i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Rzeszów odjeżdża o 05:53, a ostatni o 18:36. Aby dostać się z Opole do Rzeszów pociągiem, będziesz potrzebował 5 godz. i 29 min. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rzeszów w 3 godz. i 40 min, ale średnio zabiera to 5 godz. i 29 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Opole do Rzeszów?

Możesz pojechać pociągiem do Rzeszów z Opole Wschodnie,Opole, Jerzego i Ryszarda Kowalczyków,Opole Glowne, który przyjeżdża na stację Rzeszow Staromiescie,Rzeszow Jasionka Airport,RZESZOW.

Ile połączeń z Opole do Rzeszów jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Rzeszów z Opole pociągiem, dziennie dostępnych jest 11 połączeń. Zauważ, że trasy 9 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Na trasie z Opole do Rzeszów jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Jeśli podróżujesz z Opole do Rzeszów, dostepnych jest 11 połączeń. Zauważ, że wszystkie 9 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Opole do Rzeszów

Tanie bilety pociąg od Opole do Rzeszów
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Opole do Rzeszów.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Opole do Rzeszów, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Opole do Rzeszów.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Opole do Rzeszów

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Opole do Rzeszów

Najtańsze bilety kolejowe Opole - Rzeszów można znaleźć już za 67,98 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 108,66 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 239,46 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Rzeszów

Podróżując pociągiem do Rzeszów, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Opole do Rzeszów

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Opole do Rzeszów.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and LOT od Opole do Rzeszów
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Opole do Rzeszów przez train.
Udogodnienia PKP LOT
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check cross
food_and_drink Jedzenie i picie check check
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check cross

Opole do Rzeszów Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
20.84kg
Autobus
22.33kg
Lot
59.54kg
Samochód
47.63kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Opole do Rzeszów? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Opole a Rzeszów wynoszą 20.84kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Opole a Rzeszów? Podróżując pociągiem między Opole a Rzeszów, zaoszczędzisz 38.7kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.49kg w porównaniu z autobusem i 26.79kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Opole do Rzeszów?
Bilet pociąg z Opole do Rzeszów to 203,51 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 81,15 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Opole do Rzeszów?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Opole do Rzeszów, to 81,15 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Opole a Rzeszów przez pociąg?
Opole do Rzeszów to 297,68 km.
Jak długo trwa pociąg między Opole a Rzeszów?
Opole do Rzeszów to średnio 5 godz. i 29 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 40 min.
Jakie firmy działają od Opole do Rzeszów?
Opole do Rzeszów jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and LOT świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Opole na Rzeszów?
Opole do Rzeszów ma średnio 11 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Opole do Rzeszów?
Najwcześniejszy pociąg od Opole do Rzeszów rozpoczyna się pod adresem 05:53. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Opole do Rzeszów?
Najnowszy pociąg od Opole do Rzeszów odchodzi o 18:36. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Opole do Rzeszów?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 81,15 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Opole do Rzeszów?
Istnieje średnio 9 z Opole, aby przejść do Rzeszów.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Opole a Rzeszów przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Opole a Rzeszów to 3 godz. i 40 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Opole do Rzeszów?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Opole a Rzeszów.
Jakie są emisje CO2 dla Opole do Rzeszów przez pociąg?
Podróż pociąg z Opole do Rzeszów generuje 20.84kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Opole

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Opole

Trasy międzynarodowe z Opole i okolic

Inne miejsca docelowe z Opole

Główne połączenia kolejowe do Rzeszów

Powiązane trasy

Inne popularne trasy