Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Wyszukaj połączenie kolejowe z Stalowa Wola do Kraków

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Odkryć
Przez Pociąg

Jutro

Odkryć
Przez Pociąg

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Kraków

Odkryć

Porównuj najlepsze ceny biletów z Stalowa Wola do Kraków

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Stalowa Wola do Kraków?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Stalowa Wola a Kraków.

Stalowa Wola do Kraków przez pociąg

Odległość 161 km

Podsumowanie trasy przez Pociąg

połączenia
-
Przewoźnicy
-
Cena minimalna
-
Cena maksymalna
-

Stalowa Wola - Kraków

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Autobus

33,07 zł

Data
Niedziela 23 Styczeń 2022
PKS Bilgoraj-logo
Stalowa Wola Bus station (parking), ul. gen. Leopolda Okulickiego - Krakow Krakow bus station, Bosacka St 18
10:45 - 14:10
PKS Bilgoraj
3h 25min
CO2: 5.15kg
Najtaniej
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 5 h 17 min
Stalowa Wola - Kraków Płaszów
06:53 - 12:10
Rozklad-logo
Rozklad
1 change
Czas podróży: 5 h 3 min
Stalowa Wola - Kraków Główny
06:53 - 11:56
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 5 h 47 min
Stalowa Wola - Kraków Główny
06:53 - 12:40
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 5 h 13 min
Stalowa Wola - Kraków Zabłocie
06:53 - 12:06
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 5 h 31 min
Stalowa Wola - Kraków Zabłocie
06:53 - 12:24
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 5 h 41 min
Stalowa Wola - Kraków Zabłocie
06:53 - 12:34
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 5 h 35 min
Stalowa Wola - Kraków Płaszów
06:53 - 12:28

O której odjeżdżają pociągi do Kraków i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Kraków odjeżdża o , a ostatni o . Aby dostać się z Stalowa Wola do Kraków pociągiem, będziesz potrzebował .

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Kraków?

Pociągi do Kraków odjeżdzają z Stalowa Wola ze stacji Stalowa Wola i przyjeżdźają na stację Kraków Płaszów, Kraków Główny and Kraków Zabłocie.

Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Na krótkich dystansach, takich jak między Stalowa Wola oraz Kraków, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile połączeń z Stalowa Wola do Kraków jest każdego dnia?

Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Kraków z Stalowa Wola? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33