Pociąg Łódź - Poznań ceny od 63,00 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Łódź do Poznań przez pociąg

Podróż z Łódź do Poznań przez pociąg wynosi 188,32 km i zajmuje 4 godz. i 58 min. Dziennie odbywa się 10 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:54, a ostatnim o 20:51. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Poznań przez pociąg za jedyne 63,00 zł lub aż 1151,20 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 63,00 zł.

Najniższa cena63,00 zł
Czas trwania podróży4 godz. i 58 min
Połączenie dziennie10
Najniższa cena63,00 zł
Wyzsza cena1151,20 zł
Pierwszy wyjazd04:54
Ostatni wyjazd20:51
Dystans188,32 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdPoznań
PrzewoźnicySAS Braathens, Wizz AirWięcej

Pociąg Bilety od Łódź do Poznan

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Poznań

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ŁódźX do Poznań. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Poznań?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Łódź do Poznań za 63,00 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Poznań kosztują około 182,00 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Łódź do Poznań?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Łódź - Poznań.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Poznań?

Przejazd między Łódź a Poznań zajmuje 4 godz. i 58 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:54, a ostatni o 20:51. Średnia długość podróży to 4 godz. i 58 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Poznań w ciągu 2 godz. i 51 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Łódź o 04:54, a ostatni o 20:51.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Poznań i na jaką stację przyjedziesz?

Możesz pojechać pociągiem do Poznań z Łódź, Fabryczna,Lodz Kaliska,Łódź Chojny,Aleja Unii Lubelskiej 3/5, który przyjeżdża na stację Poznan,Poznań Starołęka,Poznań–Ławica.

Ile połączeń z Łódź do Poznań jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Poznań z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 10 połączeń. Zauważ, że trasy 8 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Poznań na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Łódź do Poznań jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Dziennie dostępnych jest 10 połączeń kolejowych na trasie do Poznań z Łódź.Zauważ, że jest wśród nich 8 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Poznan

Tanie bilety pociąg od Łódź do Poznań
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Poznań.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Poznań, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Poznań.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Poznan

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 14,39 zł do 146,94 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 90% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Poznań

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Poznań można znaleźć już za 64,25 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 71,95 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 91,86 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Poznań

Podróżując pociągiem do Poznań, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Wizz Air to tania linia lotnicza z siedzibą na Węgrzech, która obsługuje loty do miejsc w Europie, na Bliskim Wschodzie iw Afryce Północnej. Założona w 2003 roku linia lotnicza szybko się rozwinęła i obecnie dysponuje flotą ponad 100 samolotów, obsługujących ponad 150 miejsc docelowych w 44 krajach. Wizz Air słynie z bezproblemowego podejścia do podróży lotniczych, oferując niskie ceny i dodatkowe opłaty za dodatkowe usługi, takie jak bagaż rejestrowany i posiłki podczas lotu. Linia lotnicza kładzie duży nacisk na wydajność i kontrolę kosztów, co pozwala jej oferować jedne z najniższych cen w branży.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Poznań

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Łódź do Poznań.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie Wizz Air, POLREGIO and PKP od Łódź do Poznań
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Poznań przez train.
Udogodnienia Wizz Air POLREGIO PKP LOT
wifi WiFi check check check check
luggage Bagaż check check check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross check check
accessibility Dostępność cross check check cross
bicycle Rower cross check check cross
quiet_zone Strefa Ciszy cross cross check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne cross cross check cross
air_con Klimatyzacja cross cross check cross

Łódź do Poznań Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
13.18kg
Autobus
14.12kg
Lot
37.66kg
Samochód
30.13kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Poznań? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Poznań wynoszą 13.18kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Poznań? Podróżując pociągiem między Łódź a Poznań, zaoszczędzisz 24.48kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.94kg w porównaniu z autobusem i 16.95kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Poznań?
Bilet pociąg z Łódź do Poznań to 182,00 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 63,00 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Poznań?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Poznań, to 63,00 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Poznań przez pociąg?
Łódź do Poznań to 188,32 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Poznań?
Łódź do Poznań to średnio 4 godz. i 58 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 51 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Poznań?
Łódź do Poznań jest obsługiwany przez operatorów 6. Możesz znaleźć na Virail SAS Braathens, Wizz Air, POLREGIO, PKP, LOT, Norwegian Air Sweden and Air Bagan świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Poznań?
Łódź do Poznań ma średnio 10 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Poznań?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Poznań rozpoczyna się pod adresem 04:54. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Poznań?
Najnowszy pociąg od Łódź do Poznań odchodzi o 20:51. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Poznań?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 63,00 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Poznań?
Istnieje średnio 8 z Łódź, aby przejść do Poznań.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Poznań przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Poznań to 2 godz. i 51 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Poznań?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Poznań.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Poznań przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Poznań generuje 13.18kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Poznań

Powiązane trasy

Inne popularne trasy