Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Poznań

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 55 min
Połączenia dla każdego dnia 64
Pierwszy odjazd: 02:03
Ostatni odjazd: 23:17
Odległość 188km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Poznań

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Łódź do Poznań?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Łódź a Poznań oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Poznań?

Cena biletu Łódź - Poznań dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
13 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 13 zł Więcej
25,92 zł Więcej Więcej 25,92 zł25,92 zł25,92 zł Więcej

Pociągi z Łódź do Poznań


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Na krótkich dystansach, takich jak między Łódź oraz Poznań, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Poznań i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Poznań odjeżdzają z Łódź ze stacji Łódź Widzew, Łódź Kaliska or Łódź Żabieniec i przyjeżdźają na stację Poznań Wschód or Poznań Garbary.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Poznań z Łódź: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 36 połączeń kolejowych do Poznań z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 32 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jesśli chcesz przejechać do Poznań z Łódź, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 36 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Poznań?

Podróż pociągiem do Poznań zabiera średnio 6 hours and 20 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 4 hours and 11 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 02:11, a ostatni wyjeżdża z Łódź o 23:11.