Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Poznań
z 8,64 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 38,80 zł
Czas podróży 4 h 8 min
Połączenia dla każdego dnia 8
Pierwszy odjazd 01:00
Ostatni odjazd 20:46
Odległość 188 km

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Poznań na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Poznań?

Średnia cena biletów kolejowych z Łódź do Poznań to 57,73 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Poznań kosztują około 38,05 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Łódź do Poznań?

Aby dostać się do Poznań pociągiem, możesz polegać na Rozklad, SBB, PKP and POLREGIO. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
38,80 zł 39,19 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
21,54 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Poznań

Ile zajmuje podróż z Łódź do Poznań i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 4 h 13 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Poznań w ciągu 2 h 56 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Łódź o 01:14, a ostatni o 20:46.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Łódź do Poznań?

Możesz pojechać pociągiem do Poznań z Lódz Widzew, Lódz Kaliska, Łódź - Widzew and Łódź - Kaliska, który przyjeżdża na stację Poznan Glówny, Poznan Staroleka, Station Poznań Główny and Poznań Główny.

Na krótkich dystansach, takich jak między Łódź oraz Poznań, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Poznań z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Poznań z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 6.5 połączeń. Zauważ, że trasy 5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Dziennie dostępnych jest 6.5 połączeń kolejowych na trasie do Poznań z Łódź.Zauważ, że jest wśród nich 5 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.