Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Koszalin

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Koszalin

Szczegóły podróży

Czas podróży 9 h 58 min
Połączenia dla każdego dnia 21
Pierwszy odjazd: 00:51
Ostatni odjazd: 23:17
Odległość 350km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Koszalin

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Łódź do Koszalin?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Łódź a Koszalin oferowane przez Rozklad.

Ile kosztują bilety na pociąg z Łódź do Koszalin?

Cena biletu Łódź - Koszalin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
43 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 41 zł58 zł

Pociągi z Łódź do Koszalin


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Podróż między Łódź oraz Koszalin jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Koszalin?

Pociągi do Koszalin mogą odjeżdzać z Łódź Widzew i przyjeżdżać na stację Koszalin.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Koszalin z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Koszalin z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 21 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Koszalin na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Łódź do Koszalin, każdego dnia dostępnych jest 21 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Koszalin?

Pierwszy pociąg do Koszalin odjeżdzą o 00:12, a ostatni o 23:12. Podróż trwa średnio 367698 hours and 18 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Koszalin w ciagu 7 hours and 8 minutes.