Pociąg Łódź - Koszalin ceny od 113,23 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
113,23 zł

Łódź do Koszalin przez pociąg

Podróż z Łódź do Koszalin przez pociąg wynosi 350,37 km i zajmuje 8 godz. i 27 min. Dziennie odbywa się 2 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:16, a ostatnim o 12:53. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Koszalin przez pociąg za jedyne 113,23 zł lub aż 222,04 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 113,23 zł.

Najniższa cena113,23 zł
Czas trwania podróży8 godz. i 27 min
Połączenie dziennie2
Najniższa cena113,23 zł
Wyzsza cena222,04 zł
Pierwszy wyjazd06:16
Ostatni wyjazd12:53
Dystans350,37 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdKoszalin
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Łódź do Koszalin

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Tanie bilety na pociąg z Łódź do Koszalin na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety na pociąg z Łódź do Koszalin?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Łódź do Koszalin za jedyne 113,23 zł, podczas gdy średnia cena to 137,49 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Łódź do Koszalin?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Łódź - Koszalin.

O której odjeżdżają pociągi do Koszalin i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Koszalin odjeżdża o 06:16, a ostatni o 12:53. Aby dostać się z Łódź do Koszalin pociągiem, będziesz potrzebował 8 godz. i 27 min. Pierwszy pociąg do Koszalin odjeżdzą o 06:16, a ostatni o 12:53. Podróż trwa średnio 8 godz. i 27 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Koszalin w 6 godz. i 52 min.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Koszalin?

Pociągi do Koszalin odjeżdzają z Łódź, Fabryczna,Łódź Chojny,Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Lodz Kaliska i przyjeżdżają na stację Koszalin Stan 3.

Ile połączeń z Łódź do Koszalin jest każdego dnia?

Dostępnych jest 2 połączeń kolejowych do Koszalin z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 1 połączeń bezpośrednich i 1 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Koszalin na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Łódź do Koszalin jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Koszalin

Tanie bilety pociąg od Łódź do Koszalin
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Koszalin.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Koszalin, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Koszalin.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Koszalin

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Koszalin

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Koszalin można znaleźć już za 109,46 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 125,72 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 142,29 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Koszalin

Podróżując pociągiem do Koszalin, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Łódź do Koszalin
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Koszalin przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Łódź do Koszalin Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
24.53kg
Autobus
26.28kg
Lot
70.07kg
Samochód
56.06kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Koszalin? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Koszalin wynoszą 24.53kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Koszalin? Podróżując pociągiem między Łódź a Koszalin, zaoszczędzisz 45.54kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.75kg w porównaniu z autobusem i 31.53kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Koszalin?
Bilet pociąg z Łódź do Koszalin to 137,49 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 113,23 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Koszalin?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Koszalin, to 113,23 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Koszalin przez pociąg?
Łódź do Koszalin to 350,37 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Koszalin?
Łódź do Koszalin to średnio 8 godz. i 27 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 52 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Koszalin?
Łódź do Koszalin jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Koszalin?
Łódź do Koszalin ma średnio 2 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Koszalin?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Koszalin rozpoczyna się pod adresem 06:16. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Koszalin?
Najnowszy pociąg od Łódź do Koszalin odchodzi o 12:53. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Koszalin?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 113,23 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Koszalin?
Istnieje średnio 1 z Łódź, aby przejść do Koszalin.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Koszalin przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Koszalin to 6 godz. i 52 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Koszalin?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Koszalin.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Koszalin przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Koszalin generuje 24.53kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Koszalin

Powiązane trasy

Inne popularne trasy