Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Lublin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Lublin
z 7,63 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 34,59 zł
Czas podróży 2 h 14 min
Połączenia dla każdego dnia 10
Pierwszy odjazd 06:40
Ostatni odjazd 21:35
Odległość 153 km

Tanie bilety na pociąg z Warszawa do Lublin na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Lublin. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Warszawa do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Warszawa do Lublin?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Warszawa do Lublin za jedyne 33,11 zł, podczas gdy średnia cena to 35,37 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Warszawa do Lublin?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad and PKP, oferujący połączenia między Warszawa a Lublin.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
43,32 zł 35 zł 36,28 zł 34,59 zł 35 zł 35 zł Więcej
26,98 zł 27,83 zł 26,89 zł 26,89 zł 27,83 zł 27,83 zł Więcej
18,14 zł 18,14 zł Więcej Więcej 22,67 zł 27,21 zł Więcej

Pociągi z Warszawa do Lublin

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Lublin?

Pierwszy pociąg do Lublin odjeżdzą o 13:24, a ostatni o 21:35. Podróż trwa średnio 2 h 13 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Lublin w 1 h 59 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Lublin?

Pociągi do Lublin odjeżdzają z Warszawa ze stacji Warsaw - Zachodni, Warszawa - wschodnia stacja kolejowa, Варшава-Центральная and Warszawa Centralna i przyjeżdźają na stację Lublin Train Station.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Ile połączeń z Warszawa do Lublin jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Lublin z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 8 połączeń. Zauważ, że trasy 8 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Dziennie dostępnych jest 8 połączeń kolejowych na trasie do Lublin z Warszawa.Zauważ, że jest wśród nich 8 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.