Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Lublin


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 1 min
Połączenia dla każdego dnia 87
Pierwszy odjazd: 00:00
Ostatni odjazd: 20:01
Odległość 153km

Tanie bilety na pociąg z Warszawa do Lublin na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Lublin. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Warszawa do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Warszawa do Lublin?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Warszawa - Lublin.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Warszawa do Lublin?

Cena biletu Warszawa - Lublin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej 15,10 zł19,43 zł15,10 zł15,10 zł19,43 zł4,28 zł
Więcej Więcej Więcej 25 zł34 zł Więcej Więcej

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie stacje obsługują trasę Warszawa - Lublin?

Pociągi do Lublin odjeżdzają z Warszawa ze stacji Warszawa Wschodnia, Warszawa Zachodnia, Warszawa Centralna, Warszawa Wileńska or Warszawa Ochota i przyjeżdźają na stację Lublin Północny, Lublin Zemborzyce or Lublin.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Lublin z Warszawa?

Jeśli chcesz pojechać do Lublin z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 18 połączeń. Zauważ, że trasy 3 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Lublin z Warszawa, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 18 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 12 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 3 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Lublin i kiedy odjeżdżają pociągi?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Lublin w 3 hours and 7 minutes, ale średnio zabiera to 5 hours and 2 minutes.