Pociąg Warszawa - Lublin ceny od 41,90 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
41,90 zł

Warszawa do Lublin przez pociąg

Podróż z Warszawa do Lublin przez pociąg wynosi 152,91 km i zajmuje 1 godz. i 56 min. Dziennie odbywa się 11 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:22, a ostatnim o 19:55. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Lublin przez pociąg za jedyne 41,90 zł lub aż 83,81 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 41,90 zł.

Najniższa cena41,90 zł
Czas trwania podróży1 godz. i 56 min
Połączenie dziennie11
Najniższa cena41,90 zł
Wyzsza cena83,81 zł
Pierwszy wyjazd05:22
Ostatni wyjazd19:55
Dystans152,91 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdLublin
PrzewoźnicyPKP

Pociąg Bilety od Warsaw do Lublin

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Warszawa do Lublin

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Warszawa do Lublin w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Warszawa do Lublin?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Warszawa do Lublin za 41,90 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Lublin kosztują około 68,91 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Warszawa do Lublin?

Aby dostać się do Lublin pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Lublin i kiedy odjeżdżają pociągi?

Dotarcie do Lublin zajmie Ci 1 godz. i 56 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Warszawa o 05:22, a ostatni o 19:55'. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Lublin w 1 godz. i 37 min, ale średnio zabiera to 1 godz. i 56 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Warszawa do Lublin?

Pociągi do Lublin odjeżdzają z Warszawa ze stacji Warsaw Metro Mlociny,Warsaw Central,Warszawa, Metro Marymont 01,Warszawa, Wschodnia,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa Dworzec Zachodni i przyjeżdźają na stację Lublin, Poland,Swidnik-Miasto,Railway station.

Ile połączeń z Warszawa do Lublin jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Lublin z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 11 połączeń. Zauważ, że trasy 11 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Lublin z Warszawa? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Jeśli podróżujesz z Warszawa do Lublin, dostepnych jest 11 połączeń. Zauważ, że wszystkie 11 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Lublin

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Lublin
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Lublin.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Lublin, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Lublin.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Lublin

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 39,62 zł do 100,29 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 60% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Warszawa do Lublin

Najtańsze bilety kolejowe Warszawa - Lublin można znaleźć już za 59,92 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 64,79 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 69,10 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Lublin

Podróżując pociągiem do Lublin, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie PKP od Warszawa do Lublin
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Lublin przez train.
Udogodnienia PKP
quiet_zone Strefa Ciszy check
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
accessibility Dostępność check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check
bicycle Rower check

Warszawa do Lublin Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
10.7kg
Autobus
11.47kg
Lot
30.58kg
Samochód
24.47kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Lublin? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Lublin wynoszą 10.7kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Lublin? Podróżując pociągiem między Warszawa a Lublin, zaoszczędzisz 19.88kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.77kg w porównaniu z autobusem i 13.77kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Lublin?
Bilet pociąg z Warszawa do Lublin to 68,91 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 41,90 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Lublin?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Lublin, to 41,90 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Lublin przez pociąg?
Warszawa do Lublin to 152,91 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Lublin?
Warszawa do Lublin to średnio 1 godz. i 56 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 37 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Lublin?
Warszawa do Lublin ma średnio 11 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Lublin?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Lublin rozpoczyna się pod adresem 05:22. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Lublin?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Lublin odchodzi o 19:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Lublin?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 41,90 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Lublin?
Istnieje średnio 11 z Warszawa, aby przejść do Lublin.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Lublin przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Lublin to 1 godz. i 37 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Lublin?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Lublin.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Lublin przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Lublin generuje 10.7kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Lublin

Powiązane trasy

Inne popularne trasy