Znajdź autobus z Warszawa do Lublin

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Lublin
z11 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 11 zł
Czas podróży 3 h
Połączenia dla każdego dnia 80
Pierwszy odjazd: 02:00
Ostatni odjazd: 22:40
Odległość 153km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Lublin

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Warszawa do Lublin.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Warszawa do Lublin?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Warszawa do Lublin?

Autobusy z Warszawa wyjeżdżają ze stacji Warsaw Pałac Kultury I Nauki (od Strony Ul. Marszałkowskiej), Plac Defilad 1, Warsaw (Warszawa) Wiatraczna 02 / 09, Warsaw Metro Wilanowska, Warsaw West, Warsaw Warszawa-Zachodnia Bus Station, Al. Jerozolimskie 144 and Warsaw Pałac Kultury I Nauki, Plac Defilad 1 i przyjeżdżają na stację Lublin Przystanek, Al. Tysiąclecia 8A, Lublin, Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6, Lublin Przystanek, Al. Solidarności and Lublin Bus Station, Ul. Dworcowa 4.

Cena biletu Warszawa - Lublin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
15 zł Więcej 15 zł15 zł15 zł15 zł Więcej

Jako że podróż z Warszawa do Lublin nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Warszawa do Lublin, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Lublin z Warszawa?

Na trasie z Warszawa do Lublin, dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 7 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Warszawa do Lublin, dostępnych jest 7 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 7, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

O której odjeżdżają autobusy do Lublin?

Pierwszy autobus do Lublin odjeżdża o 03:12, a ostatni o 22:08. Podróż trwa 2 hours and 54 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 2 hours and 25 minutes.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Warszawa do Lublin?

Wsród wielu partnerów virail jest również BigBus, FlixBus, Polonus, Transway, BP Tour and PKS Bilgoraj oferujący przejazdy do Lublin.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.