Znajdź autobus z Warszawa do Lublin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 4,23zł
Czas podróży 3 h
Połączenia dla każdego dnia 65
Pierwszy odjazd: 03:24
Ostatni odjazd: 21:25
Odległość 153km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Lublin

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Warszawa do Lublin.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Warszawa do Lublin?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Warszawa do Lublin?

Autobusy z Warszawa wyjeżdżają ze stacji Warsaw Metro Wilanowska, Warsaw West, Ochota, Zachodnia, Warsaw Warszawa-Zachodnia Bus Station, Al. Jerozolimskie 144, Warsaw Pałac Kultury I Nauki (od Strony Ul. Marszałkowskiej), Plac Defilad 1, Warsaw Pałac Kultury I Nauki, Plac Defilad 1 and Dworzec Zachodni PKS, Stan. 11 i przyjeżdżają na stację Lublin, Dworzec Aleje Tysiąclecia, Lublin Dworzec Główny Autobusowy, Lublin Bus Station, Ul. Dworcowa 4, Lublin Przystanek, Al. Tysiąclecia 8A, Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6 and Lublin Przystanek, Al. Solidarności.

Cena biletu Warszawa - Lublin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
4 zł15 zł19 zł11 zł4 zł11 zł Więcej
Więcej 30 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Jako że podróż z Warszawa do Lublin nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Warszawa do Lublin, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Lublin z Warszawa?

Na trasie z Warszawa do Lublin, dostępnych jest 12 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 12 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Warszawa do Lublin, dostępnych jest 12 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 12, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

O której odjeżdżają autobusy do Lublin?

Pierwszy autobus do Lublin odjeżdża o 07:11, a ostatni o 21:12. Podróż trwa 3 hours and 4 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 3 hours.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Warszawa do Lublin?

Wsród wielu partnerów virail jest również FlixBus, BP Tour, Kewin, PKS Bilgoraj, BigBus, Agnieszka Sieracka, Transway, VikiBus, Polonus and PKS Zamość oferujący przejazdy do Lublin.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.