Znajdź autobus z Warszawa do Lublin

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 4,23zł
Czas podróży 3 h
Połączenia dla każdego dnia 80
Pierwszy odjazd: 02:00
Ostatni odjazd: 22:40
Odległość 153km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Lublin

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Warszawa do Lublin.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Warszawa do Lublin?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Warszawa do Lublin?

Autobusy z Warszawa wyjeżdżają ze stacji Warsaw (Warszawa) Wiatraczna 02 / 09, Warsaw West, Warsaw Metro Wilanowska, Dworzec Zachodni PKS, Stan. 11, Warsaw Pałac Kultury I Nauki (od Strony Ul. Marszałkowskiej), Plac Defilad 1, Warsaw Warszawa-Zachodnia Bus Station, Al. Jerozolimskie 144, Al. Jerozolimskie, Warsaw Pałac Kultury I Nauki, Plac Defilad 1 and Ochota i przyjeżdżają na stację Lublin, Dworzec Aleje Tysiąclecia, Lublin Przystanek, Al. Tysiąclecia 8A, Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6, Lublin Bus Station, Ul. Dworcowa 4 and Lublin Przystanek, Al. Solidarności.

Cena biletu Warszawa - Lublin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
19 zł4 zł4 zł4 zł15 zł4 zł15 zł
15 zł Więcej Więcej Więcej 17 zł Więcej 17 zł
220 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 115 zł

Jako że podróż z Warszawa do Lublin nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Warszawa do Lublin, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Lublin z Warszawa?

Na trasie z Warszawa do Lublin, dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 4 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Warszawa do Lublin, dostępnych jest 4 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 4, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

O której odjeżdżają autobusy do Lublin?

Pierwszy autobus do Lublin odjeżdża o 06:12, a ostatni o 21:01. Podróż trwa 2 hours and 52 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 2 hours and 52 minutes.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Warszawa do Lublin?

Wsród wielu partnerów virail jest również FlixBus, BP Tour, BigBus, Agnieszka Sieracka, VikiBus, PKS Bilgoraj, Transway and Kewin oferujący przejazdy do Lublin.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.