Znajdź autobus z Warszawa do Lublin

Rozpocząć z
17,46 zł
Odkryć
Nasi partnerzy Najlepszy sposób na znalezienie i porównanie biletów na pociągi, autobusy, wspólne przejazdy i samoloty. Współpracujemy z ponad 100 partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny na rynku.
references references references references references references references references references references

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Z 33,05 zł
Przez Autobus

Jutro

Z 24,99 zł
Przez Autobus

2 Dni

Z 24,99 zł

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Lublin

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Warszawa do Lublin.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Warszawa do Lublin?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 27,63 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 17,46 zł.Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Warszawa do Lublin?

You can travel by bus from Warszawa to Lublin with Flixbus, VOYAGER TRANSPORT, Vasilkiv Trans Avto, BP Tour, Kewin, BigBus, Transway, Agnieszka Sieracka, VikiBus, PKS Bilgoraj, Polonus, Voyager Transport Sp. Z O.o., PKS Biłgoraj, PKS Przemyśl, PKS Zamość, BP TOUR Sp. Z O.o., P.W Zbyszko, ブルガリア航空, AGA TRAVEL, Akkord plus sp z o o , Denisovka avto, Atpp sarmat, RB Polska Sp Z O.o., Rb polska, LIS-AVTO-TRANS and Avtoservis tur.

Warszawa do Lublin przez autobus

Najlepsza cena 18,10 zł
Czas podróży 2 h 27 min
Połączenia dla każdego dnia 8
Pierwszy odjazd 07:20
Ostatni odjazd 20:30
Odległość 153 km
Odjazd Warszawa
Przyjazd Lublin
Przewoźnicy Flixbus, VOYAGER TRANSPORT, Vasilkiv Trans Avto, BP Tour, Kewin, BigBus, Transway, Agnieszka Sieracka, VikiBus, PKS Bilgoraj, Polonus, Voyager Transport Sp. Z O.o., PKS Biłgoraj, PKS Przemyśl, PKS Zamość, BP TOUR Sp. Z O.o., P.W Zbyszko, ブルガリア航空, AGA TRAVEL, Akkord plus sp z o o , Denisovka avto, Atpp sarmat, RB Polska Sp Z O.o., Rb polska, LIS-AVTO-TRANS, Avtoservis tur

Cena biletu Warszawa - Lublin dla każdego dnia

 
Dzisiaj
68,68 zł
33,05 zł
Jutro
39 zł
24,99 zł
Za 2 dni
39 zł
24,99 zł
Za 3 dni
46 zł
24,99 zł
Za 4 dni
46,56 zł
23,23 zł
Za 5 dni
46,56 zł
23,23 zł
Za 6 dni
Więcej
Więcej

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
7
Przewoźnicy
26
Cena minimalna
17,46 zł
Cena maksymalna
109,46 zł

Warszawa - Lublin

Miesięczny

Najlepsze ceny na miesiąc

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Warszawa do Lublin?

Pierwszy autobus do Lublin odjeżdża o 07:55, a ostatni o 20:30. Podróż trwa 2 h 26 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :1 h 55 min.

Skąd odjeżdżają autobusy do Lublin?

Autobusy na trasie Warszawa - Lublin wyjeżdżają ze stacji DA 'Zachodni', Al. Jerozolimskie 144, Ochota, Warszawa, Dw. Zachodni, Warsaw Warszawa-Zachodnia bus station, Al. Jerozolimskie 144, Zachodnia, Warsaw Warszawa, Centrum, Warsaw Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni, Warsaw Metro Wilanowska, Varsovie, Wiatraczna and Warsaw East i przyjeżdżają na stację Dworzec Glowny PKS, al. Tysiaclecia 6, Dworzec Aleje Tysiąclecia, Lublin Bus Station, Al. Tysiaclecia 6, Lublin ЛЮБЛІН,, Lublin Lublin, Lublin, Dworzec Autobusowy al. Tysiąclecia 6, Lublin Bus Stop, Al. Tysiaclecia 8a, Lublin Lublin, Lublin, Dworzec Autobusowy, al. Tysiąclecia 6, Lublin, Lublin Bus stop, ul. Nadstawna 1 and Lublin Bus Station, Ul. Dworcowa 4.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Warszawa do Lublin, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Podróż autobusem do Warszawa z Lublin: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Warszawa do Lublin dostępnych jest 8 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 8 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Warszawa do Lublin, dostępnych jest 8 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 8, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Logo
authentication

Zaloguj się lub utwórz konto

Zaloguj się do Virail, aby uzyskać ekskluzywne oferty turystyczne

Booking.com

2% cashback