Znajdź autobus z Warszawa do Lublin

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 25,97zł
Czas podróży 3 h
Połączenia dla każdego dnia 32
Pierwszy odjazd: 01:20
Ostatni odjazd: 21:25
Odległość 153km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Lublin

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Warszawa do Lublin.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Warszawa do Lublin?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Warszawa to Lublin from 6,00 zł, while the average price is 18,45 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Lublin?

Autobusy z Warszawa wyjeżdżają ze stacji Warsaw Metro Wilanowska, Warsaw West, Dworzec Zachodni St. 7, D.A. Metro Wilanowska St. 13 and Warsaw Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia, Al. Jerozolimskie 144 i przyjeżdżają na stację Lublin, D.A. Al. Tysiąclecia 6 St. 1 and Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6.

Cena biletu Warszawa - Lublin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej 15,10 zł19,43 zł15,10 zł15,10 zł19,43 zł4,28 zł
Więcej Więcej Więcej 25 zł34 zł Więcej Więcej

Autobusy z Warszawa do Lublin


Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Warszawa do Lublin, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Warszawa do Lublin, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Lublin?

Na trasie z Warszawa do Lublin, dostępnych jest 32 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 32 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Na trasie z Warszawa do Lublin dostępnych jest 32 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Warszawa do Lublin?

Pierwszy autobus odjeżdża z Warszawa o 01:10, a ostatni o 21:10. Podróż trwa średnio 2 hours and 45 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 2 hours and 20 minutes.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Warszawa do Lublin?

You can travel by bus from Warszawa to Lublin with FlixBus and VOYAGER TRANSPORT.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.