Autobus Warszawa - Lublin ceny od 17,46 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
17,46 zł

Warszawa do Lublin przez autobus

Podróż z Warszawa do Lublin przez autobus wynosi 152,91 km i zajmuje 2 godz. i 25 min. Dziennie odbywa się 15 połączeń, z pierwszym odlotem o 02:25, a ostatnim o 23:30. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Lublin przez autobus za jedyne 17,46 zł lub aż 65,28 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 17,46 zł.

Najniższa cena17,46 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 25 min
Połączenie dziennie15
Najniższa cena17,46 zł
Wyzsza cena65,28 zł
Pierwszy wyjazd02:25
Ostatni wyjazd23:30
Dystans152,91 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdLublin
PrzewoźnicyFlixBus Polska sp. z.o.o., FlixBus

Autobus Bilety od Warsaw do Lublin

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Lublin

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Warszawa do Lublin z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Warszawa do Lublin?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Warszawa do Lublin za jedyne 17,46 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 37,85 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Warszawa do Lublin?

Do partnerów virail należy również , oferujący przewozy na trasie z Warszawa do Lublin.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Warszawa - Lublin?

Podróż autobusem z Warszawa do Lublin trwa 2 godz. i 25 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Warszawa o FSTD, a ostatni o 23:30. Podróż z Warszawa do Lublin zajmuje około 2 godz. i 25 min, lub nawet :2 godz. i 4 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Warszawa o 02:25, a ostatni o 23:30.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Lublin?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Warszawa do Lublin to Warsaw Metro Mlociny,Warsaw Central,Warszawa, Metro Marymont 01,Warszawa, Wschodnia,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa Dworzec Zachodni i Lublin, Poland,Swidnik-Miasto,Railway station.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Lublin z Warszawa?

Dostępnych jest 15 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Lublin. Większą część tych połączeń, dokładniej 15, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Lublin w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Warszawa do Lublin autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Warszawa do Lublin, dostępnych jest 15 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 15, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Lublin

Tanie bilety autobus od Warszawa do Lublin
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Lublin.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Lublin, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Lublin.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Lublin

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 29,94 zł do 42,04 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 29% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Warszawa do Lublin

Najtańsze bilety autobusowe Warszawa - Lublin można znaleźć już za 33,29 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 35,71 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 38,92 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Lublin

Podróżując autobusem do Lublin, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie FlixBus od Warszawa do Lublin
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Lublin przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Warszawa do Lublin Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
10.7kg
Autobus
11.47kg
Lot
30.58kg
Samochód
24.47kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Warszawa do Lublin?
Bilet autobus z Warszawa do Lublin to 37,85 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 17,46 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Lublin?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Lublin, to 17,46 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Lublin przez autobus?
Warszawa do Lublin to 152,91 km.
Jak długo trwa autobus między Warszawa a Lublin?
Warszawa do Lublin to średnio 2 godz. i 25 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 4 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Lublin?
Warszawa do Lublin jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus Polska sp. z.o.o. and FlixBus świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Warszawa na Lublin?
Warszawa do Lublin ma średnio 15 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Warszawa do Lublin?
Najwcześniejszy autobus od Warszawa do Lublin rozpoczyna się pod adresem 02:25. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Warszawa do Lublin?
Najnowszy autobus od Warszawa do Lublin odchodzi o 23:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Lublin?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 17,46 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Lublin?
Istnieje średnio 15 z Warszawa, aby przejść do Lublin.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Lublin przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Warszawa a Lublin to 2 godz. i 4 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Warszawa do Lublin?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Warszawa a Lublin.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Lublin przez autobus?
Podróż autobus z Warszawa do Lublin generuje 11.47kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Lublin

Powiązane trasy

Inne popularne trasy