Wyszukaj połączenie kolejowe z Malbork do Mikołajki

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Malbork do Mikołajki przez pociąg

Podróż z Malbork do Mikołajki przez pociąg wynosi 168,75 km i zajmuje 1 godz. i 13 min. Dziennie odbywa się 8 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:36, a ostatnim o 19:20. Możliwe jest podróżowanie z Malbork do Mikołajki przez pociąg za jedyne lub aż . Najlepsza cena za tę podróż to .

Czas trwania podróży1 godz. i 13 min
Połączenie dziennie8
Pierwszy wyjazd00:36
Ostatni wyjazd19:20
Dystans168,75 km
OdjazdMalbork
PrzyjazdMikołajki
Przewoźnicyrozklad

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Malbork do Mikołajki

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Malbork do Mikołajki?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Malbork do Mikołajki za . Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około .

Pociągi z Malbork do Mikołajki: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Malbork a Mikołajki oferowane przez .

Ile zajmuje podróż z Malbork do Mikołajki i kiedy odjeżdżają pociągi?

Przejazd między Malbork a Mikołajki zajmuje 1 godz. i 13 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 00:36, a ostatni o 19:20. Pierwszy pociąg do Mikołajki odjeżdzą o 00:36, a ostatni o 19:20. Podróż trwa średnio 1 godz. i 13 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Mikołajki w ciagu 0 godz. i 18 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Malbork do Mikołajki?

Pociągi do Mikołajki odjeżdzają z Malbork Coach Station i przyjeżdżają na stację .

Ile połączeń z Malbork do Mikołajki jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 8 połączeń kolejowych do Mikołajki z Malbork. Zauważ, że wśrod nich jest 3 połączeń bezpośrednich i 5 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Mikołajki z Malbork? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Każdego dnia dostępnych jest 8 połączeń kolejowych z Malbork do Mikołajki. Zauważ, że wśród nich jest 5 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 3 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety pociąg od Malbork do Mikołajki
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Malbork do Mikołajki.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Malbork do Mikołajki, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Malbork do Mikołajki.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Malbork do Mikołajki

Najtańsze bilety kolejowe Malbork - Mikołajki można znaleźć już za 37,90 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 78,62 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 117,66 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Mikołajki

Podróżując pociągiem do Mikołajki, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Malbork do Mikołajki Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
11.81kg
Autobus
12.66kg
Lot
33.75kg
Samochód
27kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Malbork do Mikołajki? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Malbork a Mikołajki wynoszą 11.81kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Malbork a Mikołajki? Podróżując pociągiem między Malbork a Mikołajki, zaoszczędzisz 21.94kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.85kg w porównaniu z autobusem i 15.19kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Jaka jest odległość między Malbork a Mikołajki przez pociąg?
Malbork do Mikołajki to 168,75 km.
Jak długo trwa pociąg między Malbork a Mikołajki?
Malbork do Mikołajki to średnio 1 godz. i 13 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 0 godz. i 18 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Malbork na Mikołajki?
Malbork do Mikołajki ma średnio 8 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Malbork do Mikołajki?
Najwcześniejszy pociąg od Malbork do Mikołajki rozpoczyna się pod adresem 00:36. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Malbork do Mikołajki?
Najnowszy pociąg od Malbork do Mikołajki odchodzi o 19:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Malbork do Mikołajki?
Istnieje średnio 3 z Malbork, aby przejść do Mikołajki.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Malbork a Mikołajki przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Malbork a Mikołajki to 0 godz. i 18 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Malbork do Mikołajki?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Malbork a Mikołajki.
Jakie są emisje CO2 dla Malbork do Mikołajki przez pociąg?
Podróż pociąg z Malbork do Mikołajki generuje 11.81kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Malbork

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Malbork

Trasy międzynarodowe z Malbork i okolic

Inne miejsca docelowe z Malbork

Główne połączenia kolejowe do Mikołajki

Inne popularne trasy