Autobus Warszawa - Kijów ceny od 97,78 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

109,60 zł
101,36 zł
97,78 zł

Warszawa do Kijów przez autobus

Podróż z Warszawa do Kijów przez autobus wynosi 689,74 km i zajmuje 15 godz. i 42 min. Dziennie odbywa się 90 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:10, a ostatnim o 23:50. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Kijów przez autobus za jedyne 97,78 zł lub aż 326,94 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 97,78 zł.

Najniższa cena97,78 zł
Czas trwania podróży15 godz. i 42 min
Połączenie dziennie90
Najniższa cena97,78 zł
Wyzsza cena326,94 zł
Pierwszy wyjazd00:10
Ostatni wyjazd23:50
Dystans689,74 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdKijów
PrzewoźnicyAGA TRAVEL, Eurolines MadeltransWięcej

Autobus Bilety od Warsaw do Kyiv

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Kijów

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Warszawa do Kijów z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Warszawa do Kijów?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 169,66 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 97,78 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Warszawa do Kijów?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Kijów.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Warszawa - Kijów?

Podróż autobusem z Warszawa do Kijów trwa 15 godz. i 42 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:50. Pierwszy autobus do Kijów odjeżdża o 00:10, a ostatni o 23:50. Podróż trwa 15 godz. i 42 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :12 godz. i 20 min.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Warszawa do Kijów?

Autobusy na trasie Warszawa - Kijów wyjeżdżają ze stacji Warsaw Metro Mlociny,Warszawa, Metro Marymont 01,Warszawa, Wschodnia,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warsaw Central,Warszawa Dworzec Zachodni i przyjeżdżają na stację Kyiv (Vydubychi BS),Kiev Bus Station Tsentralʹnyy,Kiev Vokzal'na Square,Kiev,Kyiv (Kyiv BS),Terminal A.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Kijów?

Na trasie z Warszawa do Kijów dostępnych jest 90 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 85 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 5 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Na trasie do Kijów z Warszawa dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Warszawa do Kijów dostępnych jest 90 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Kyiv

Tanie bilety autobus od Warszawa do Kijów
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Kijów.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Kijów, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Kijów.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Kyiv

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 98,71 zł do 141,40 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 30% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Warszawa do Kijów

Najtańsze bilety autobusowe Warszawa - Kijów można znaleźć już za 88,51 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 122,41 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 140,89 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Kijów

Podróżując autobusem do Kijów, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Sindbad to firma autobusowa działająca na terenie Polski, oferująca krajowe i międzynarodowe przewozy autobusowe. Rozległa sieć Sindbada łączy Polskę z kilkoma krajami, w tym z Niemcami, Austrią, Belgią, Francją, Hiszpanią, Holandią, Luksemburgiem, Wielką Brytanią, Danią, Szwecją, Norwegią, Szwajcarią, Czechami, Ukrainą i Włochami.

Usługi na pokładzie AGA TRAVEL, FlixBus and Sindbad od Warszawa do Kijów
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Kijów przez bus.
Udogodnienia AGA TRAVEL FlixBus Sindbad
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check
air_con Klimatyzacja check check check
wifi WiFi cross check check
luggage Bagaż cross check check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check check

Warszawa do Kijów Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
48.28kg
Autobus
51.73kg
Lot
137.95kg
Samochód
110.36kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Warszawa do Kijów?
Bilet autobus z Warszawa do Kijów to 169,66 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 97,78 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Kijów?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Kijów, to 97,78 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Kijów przez autobus?
Warszawa do Kijów to 689,74 km.
Jak długo trwa autobus między Warszawa a Kijów?
Warszawa do Kijów to średnio 15 godz. i 42 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 12 godz. i 20 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Kijów?
Warszawa do Kijów jest obsługiwany przez operatorów 10. Możesz znaleźć na Virail AGA TRAVEL, Eurolines Madeltrans, FlixBus, Ecolines, Sindbad, I Travel Bus SP Zo.o., Euroticket, Transtempo, Openline, Iarmoliuk P.I. FOP and Anatoli Kantor świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Warszawa na Kijów?
Warszawa do Kijów ma średnio 90 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Warszawa do Kijów?
Najwcześniejszy autobus od Warszawa do Kijów rozpoczyna się pod adresem 00:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Warszawa do Kijów?
Najnowszy autobus od Warszawa do Kijów odchodzi o 23:50. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Kijów?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 97,78 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Kijów?
Istnieje średnio 85 z Warszawa, aby przejść do Kijów.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Kijów przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Warszawa a Kijów to 12 godz. i 20 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Warszawa do Kijów?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Warszawa a Kijów.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Kijów przez autobus?
Podróż autobus z Warszawa do Kijów generuje 51.73kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Kijów

Powiązane trasy

Inne popularne trasy